img Права вимоги по кредиту - заборгованість - компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Купити права вимоги по кредиту, допоможе компанія ПІК

Ситуація, коли з-за нарахованих штрафів і пені сума заборгованості по непрацюючому кредиту в чинному банку катастрофічно зросла, і оплатити її не представляється можливим, не з чуток знайома багатьом українцям. Багато позичальників губляться в такій обстановці і просто перестають платити. Цей варіант дій може тільки погіршити ситуацію. В кінцевому підсумку, боржник може втратити все майно, що належить йому і ще залишитися належним. Так діяти не можна. Необхідно шукати шляхи вирішення проблеми.

Одним з найбільш вигідних варіантів погашення заборгованості зі знижкою є викуп прав вимоги за кредитом у банку, на умовах, які влаштовують боржника. З’ясуємо, як відбувається такий викуп, і чому звичайним громадянам необхідна допомога юристів компанії ПІК.

Чому банки готові поступатися права вимоги зі знижкою

Наслідки економічної кризи 2014-го року відчуваються досі. До цієї кризи був бум кредитування під заставу майна, в першу чергу квартир, будинків та інших об’єктів нерухомості. Ціни на нерухомість були високі. Кредити часто оформлялися у валюті. У 2014-му році відбулося різке падіння курсу гривні до основних іноземних валют. Внаслідок цього і загальної негативної ситуації в економіці, ціни на нерухомість впали в 2 – 3 рази. Борг же, виражений в гривнях приблизно в такій же пропорції, зріс. Боржники не змогли своєчасно вносити платежі і на фінансовому ринку виникла криза неплатежів по кредитах.

В даний час, кредитний портфель комерційних банків містить у собі від 50% і більше непрацюючих позик. Пені і штрафи збільшили суми кредитів настільки, що боржникам вигідніше розлучитися з майном, ніж повертатися до своєчасного внесення платежів. Показники банків з великою проблемною заборгованістю погіршуються. Це може викликати відмову в допомозі від НБУ і навіть банкрутство. Банки змушені продавати права вимоги за кредитами колекторським або факторинговим компаніям, з метою поліпшення своїх показників і швидкого отримання коштів. Природно, колектори купують борги зі значною знижкою, саме на різницю між сплаченої за права вимоги сумою і реально отриманої з боржника сумою вони й існують. Залежно від конкретного кредиту, знижка може становити від 20 до 70% його номіналу.

Здавалося б, банки можуть погасити кредити з такою знижкою безпосередньо боржникам, але закон такі угоди забороняє. Причина в тому, що позики видають наймані працівники, і можливість видавати велику суму і погашати її за меншу, безумовно, призвела б до гігантської корупції в банківській сфері. Але не стоїмо впадати у відчай – скористатися цією схемою можна, з залученням третіх осіб. Краще звернутися за цією послугою в юридичні компанії, що спеціалізуються на захисті прав боржників.

Викуп боргу у банку і мінімізація суми виплат

Діяльність, яка на побутовому рівні називається Колекторство, з юридичної точки зору, має найменування – факторинг. На факторингову діяльність необхідно придбавати ліцензію, що досить складно і дорого. Тому, загрози колекторів, найчастіше, просто спосіб психологічного тиску на боржника. В життя вони не прикидаються і, в кінцевому підсумку, факторингові компанії стягують борг через суд і виконавчу службу. Встановлений для цього законний порядок вимагає значного часу, сил і засобів. При цьому, часто, повну суму боргу стягнути не вдається – боржник просто не має для цього майна і коштів.

Набагато вигідніше і простіше домовитися з позичальником про те, що кредит буде погашений за суму більшу, ніж він був куплений у банку, але меншу,ніж його номінал. Колектори вивчають своїх боржників і чим краще їх матеріальне становище, тим складніше домогтися такої знижки. Тобто, з реально бідним позичальником вони домовляються охоче, а з тих, що мають кошти, прагнуть видавити максимум.

Юридична компанія ПІК пропонує своїм клієнтам вихід з цієї ситуації. Компанія придбала ліцензію на факторинг та може займатися колекторською діяльністю. Однак ця можливість використовується в інтересах боржників.

Звернувшись в юридичну компанію “ПІК”, боржник на вигідних умовах позбувається кредиту

Викуп боргу за кредитом через ЮК “ПІК” проводиться за наступною схемою:

 • Позичальник звертається до наших фахівців за допомогою.
 • Юристи вивчають і аналізують кредитний договір, погоджують з кредитором вартість прав вимоги за кредитом, списують штрафи і пені.
 • Обговорюють з клієнтом вартість викупу боргу, з урахуванням оплати юридичних послуг.
 • Далі кредит викуповується у банку компанією ПІК і погашається в інтересах клієнта, на заздалегідь обговорених умовах.

Схема повністю законна і дозволяє заощадити досить значні суми.

Як отримати допомогу юристів ПІК при викупі кредиту

Будь-який борг, рано чи пізно, доведеться сплатити. Проблема кредитної заборгованості сама собою не вирішиться необхідно грамотно і своєчасно діяти.

Зв’яжіться з нашими юристами за телефонами:

+ 38 (095) 150 05 01

+ 38 (097) 050 05 01

або залиште заявку на сайті, і вони зв’яжуться з вами.

Компанія ПІК має всі необхідні інструменти і досвід для допомоги боржникам. Ми допомогли багатьом і готові допомогти вам.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Поділитися статтею в соц. мережах

Будь ласка, поставте оцінку статті

Купити права вимоги по кредиту, допоможе компанія ПІК
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img