img Викупити свій кредит у банку - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Чи можливо викупити свій кредит у банку?

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Економічна ситуація в Україні поки що далека від ідеальної, держава і громадяни досі переживають наслідки стрімкого падіння курсу національної валюти. Так як більшість великих кредитів були номіновані в доларах, позичальники зазнають труднощів з погашенням взятих на себе зобов’язань. На не перераховані в встановлені терміни суми нараховуються пені і штрафи – розмір боргу збільшується, і ситуація здається безвихідною, але це не так.

Чому банки зацікавлені в продажу проблемних кредитів зі знижкою

Питання по викупу боргу за кредитом у банку є актуальним, тому що від наявного стану речей страждають і самі кредитні установи. Банки, що мають великі портфелі проблемних кредитів:

  • Позбавляються можливості отримання допомоги НБУ.
  • Ризикують навіть позбутися ліцензії.
  • Відповідно, у вирішенні проблеми з платежами за кредитами зацікавлені не тільки позичальники, але й самі банківські установи.

Банки вирішують свою проблему через викуп кредитної заборгованості. Вони продають право вимоги за кредитами третім юридичним або фізичним особам. Це допомагає їм покращити свою звітність і продовжити фінансову діяльність. Продажу кредитів, які не виплачуються, виробляють з великим дисконтом. Покупці прав вимоги по таких позиках, зазвичай, виплачують банку від 25 до 50% суми боргу.

Читати ще: Реєстр боржників

Схема придбання прав вимоги за своїм кредитом

Здавалося б, банку слід просто запропонувати клієнту закрити кредит за меншу суму. Проте, законодавство України забороняє проведення таких угод. Причина в тому, що видача кредитів на одних умовах, а повернення на інших несе в собі можливість корупції. Тому викуп боргу у банку, якщо вами прийнято рішення про погашення кредиту таким способом, повинен здійснюватися через посередника. Навіть з урахуванням оплати послуг посередника, неспроможний позичальник має можливість серйозно заощадити на погашення кредиту. Рекомендуємо звертатися за таким посередництвом тільки до солідних юридичних фірм.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img