img Кредит в комерційному банку - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Кредит в комерційному банку

 • Якщо не платити кредит у комерційному банку?
 • Якщо просто не платити кредит, не вживаючи ніяких заходів, можна позбутися всього майна і залишитися належним банку. Залякування колекторами — лише спосіб психологічного тиску. При стягненні боргу за законом, боржнику доведеться виплатити всю суму боргу, відсотків, штрафів і пені. Майно буде заарештовано, конфісковано і розпродано на торгах. Якщо виручених коштів не вистачає на погашення боргу, позичальник залишиться бідним боржником.

  ЧИТАТИ ЩЕ: Кредит в Кредит Дніпро банку – заборгованість

 • Навіщо потрібна допомога боржникам комерційних банків?
 • Коли виплата кредиту стає неможливою, доводиться шукати обхідні шляхи для виходу з проблемної ситуації. Такими шляхами можуть бути: опротестування договору кредитування та визнання його юридично нікчемним, погашення боргу зі знижкою і ін. Часто буває важливо відтягнути або заблокувати процедуру вилучення майна. Щоб діяти ефективно потрібні юридичні знання і відповідний досвід роботи. Ці знання і досвід є у юристів у сфері захисту прав боржників.

 • Як позбутися кредиту банку?
 • Позбутися кредиту в банку можна єдиним способом — погасивши його. А от способів погашення кредиту може бути кілька. Крім повної виплати боргу з відсотками, штрафами і пенями, існують варіанти погашення боргу зі знижками. Іноді кредитний договір вдається визнати юридично нікчемним в цілому або в окремих частинах. Який із способів краще застосувати вам, можуть розповісти юристи, після вивчення обставин справи.

 • Який кредит можна списати?
 • У ряді випадків вдається списати безнадійні кредити. Однак це дуже складний процес з неясними перспективами. Зверніться за консультацією до юристів, вони оцінять можливість списання вашого боргу і, при неможливості цього, порадять інші варіанти виходу з проблемної ситуації.

 • Коли банк може забрати майно боржника?
 • Якщо мова йде про іпотечний кредит, то заставну нерухомість банк може забрати відразу після того, як позичальник в перший раз прострочив виплату. Для цього в договорі кредитування існує «іпотечна застереження». Проте, в цьому випадку банк не може висувати до позичальника інших фінансових вимог. Ціни на нерухомість знизилися і зазвичай банки конфіскують будь-яку власність боржників після винесення судом рішення про примусове стягнення боргу, через виконавчу службу.

 • Хто може допомогти викупити кредит у банку?
 • Банки можуть продавати кредити тільки фінансовим організаціям, що мають ліцензію на факторинг. Фізичні особи не можуть, за законом, купувати борги. Тому в схемі погашення кредиту зі знижкою необхідний посередник, що має таку організацію і ліцензію. Теоретично, це може бути колекторське агентство, але такі організації воліють отримувати борг повністю. Зверніться в компанію ПІК, у неї є потрібна організація, яка відкрита спеціально для дій в інтересах клієнтів.

 • Куди банки продають борги за кредитами?
 • Банки продають борги факторинговим компаніям. Це фінансові організації, що мають спеціальну ліцензію. Нікому, крім факторингових фірм, банки не можуть продавати кредити за законом. Ліцензії на факторинг є у колекторів та юридичних фірм, які захищають боржників. Колектори купують кредити, щоб отримати борг повністю. Юридичні компанії діють в інтересах клієнтів і сплачують його на заздалегідь обговорених умовах. У компанії ПІК є факторингова компанія, і вона готова допомогти боржникам.

 • Чи можна викупити кредит зі знижкою?
 • Викуп кредиту і погашення його зі знижкою можливий. Але, за законом, у схемі необхідний посередник, що має факторингову компанію. Нікому іншому банк продати борг не може. Компанія ПІК спеціально придбала факторингову компанію, для дій в інтересах клієнтів. Звертайтеся.

 • Потрібна юридична допомога при спорі з банком?
 • Більшості українців, у спорах з банками, юридична допомога не тільки потрібна, але і просто необхідна. Сама наявність спору передбачає, що сперечальник має юридичну позицію, відмінну від позиції банку, і готовий її відстоювати, спираючись на законодавство країни.Без глибоких знань юриспруденції сформувати таку позицію неможливо. А відстоювання позиції вимагає не тільки знань, а й практичного досвіду.

 • Чому потрібно закрити проблемний кредит в банку?
 • Кредит сам по собі нікуди не дінеться. Борг буде висіти над вами і рано чи пізно його доведеться сплатити. За цей час обсяг заборгованості збільшується за рахунок штрафів і пені. Можлива ситуація, при якій усього вашого майна не вистачить на його погашення. В цьому випадку у вас заберуть все, і ви залишитеся винні. Сидіти склавши руки не можна, потрібно діяти. Зверніться до юристів, вони підкажуть, які дії потрібно зробити у вашій ситуації.

 • Скільки коштують послуги по списанню кредитів?
 • Вартість будь-яких послуг залежить від їх складності. Щоб відповісти на питання про складність послуг зі списання боргу, потрібно вивчити конкретну ситуацію. Зверніться за консультацією до юриста, до її закінчення ви дізнаєтеся скільки буде коштувати рішення конкретно вашої проблеми.

 • Що дає списання кредиту боржнику?
 • Звільнившись від проблемного кредиту, ви знімаєте арешти з майна, що не числиться в реєстрі боржників, а значить можете отримувати нові кредити, вам перестають дзвонити по ночах і зустрічати біля під’їзду колектори, ви починаєте жити нормальним повноцінним життям. Ви перестаєте чекати моменту, коли можете опинитися на вулиці без коштів на існування. Фінансова проблема, залишена позаду, дає можливість рухатися вперед і досягати нових рівнів, в тому числі і по добробуту.

 • Як бути якщо великий борг по кредиту?
 • Якщо ви не можете платити по кредиту, найдурніший вихід із ситуації – чекати, що проблема вирішиться сама. Ні, вона тільки посилиться, що може призвести до злиднів. Потрібно шукати вихід із ситуації. Зверніться за допомогою до юристів, вони підкажуть можливі шляхи вирішення проблем і виходу з ситуації. Такі шляхи існують, але щоб їх визначити потрібні спеціальні знання і досвід.

  ЧИТАТИ ЩЕ: Заборгованість по кредиту в Україні

 • Де можна отримати консультацію по проблемному кредиту?
 • Якісну консультацію по проблемних кредитах можуть дати тільки юристи, що спеціалізуються в області кредитування і захисту прав боржників. Для такого консультування необхідно не загальне знання законодавства, а досконале знання законів і судової практиці в цій сфері. Потрібен також і великий досвід роботи з проблемною заборгованістю. У юристів компанії ПІК необхідний досвід і знання є.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег M
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хорошие ребята. Помогли с выкупом на аукционе и последующим сопровождением сделки в банке. Все договоренности и сроки были соблюдены. Большое им спасибо!

  thumb Yury Dunayevsky
  9/28/2019

  review rating 5  Очень профессиональный подход и высокое качество услуг. Советую.

  thumb Yaroslav Gorbushko
  9/27/2019

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

  review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019
 • review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019
 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019

  review rating 5  Большое спасибо компании «ПИК» за профессионализм! Благодаря компании, удалось выкупить квартиру по минимальной цене. Всё было четко, быстро, понятно. Никаких предварительных платежей, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Отдельная благодарность сотруднице Елене. Очень помогла, делала подсказки, уделяла внимание всем важным деталям процесса. Еще раз благодарю! Успехов команде «ПИК»!

  thumb Serhii Shvets
  3/20/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Задайте питання прямо зараз

Будь ласка, поставте оцінку статті

Кредит в комерційному банку
Кредит в комерційному банку
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img