img Викупити іпотечний кредит - консультація з юридичних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Як викупити іпотечний кредит?

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Незважаючи на те, що ставка по іпотечних кредитах, як правило нижче, ніж за споживчими, таке зобов’язання теж може перетворитися у невигідну і не підйомну ношу для людини.

Для боржника, у якого через регулярні прострочення і нараховані штрафи повернення кредиту стає важким тягарем, виходом стане викуп боргу банку на третю особу. Таким чином можна знизити його вартість до 50% і не втратити заставне майно – автомобіль або квартиру.

Особливості покупки боргу

Оформити викуп боргу у банку на себе або на поручителів боржник не може. Для цього потрібна фінансова організація, або інша фізична особа. Представляти інтереси боржника перед банком може профільний юрист по проблемних кредитах. Він допоможе розробити оптимальну стратегію щодо зниження вартості покупки.

Так як банки також не зацікавлені в проблемних кредитах, як і боржники, домовитися про зниження вартості не складе труднощів. Затвердивши суму викупу, права на вимогу боргу переходять до посередника – фірму, що представляє інтереси боржника. Потім відбувається поступка прав на користь довіреної особи клієнта, як правило, його близького родича або друга.

Що робити далі ви можете вирішити між собою: заморозити (формально борг залишається, але оплачувати його не потрібно) або закрити (оформити погашення, але не оплачувати). У другому випадку людина, яка стала власником вашого кредиту, повинен буде сплатити податок на прибуток.

Головне, не затягувати з рішенням про викуп боргу у банку. Інакше це зроблять факторингові компанії, які спеціалізуються на масових покупках кредитів – тоді доведеться повертати новому кредитору повну суму.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img