Закрити кредити по всій Україні - юридична компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Юридична компанія “ПІК” – компанія, яка закриває кредити по всій Україні

На сьогоднішній день питання проблемного, неоплаченого кредиту хвилює як мінімум половину населення України. Неплатежі за кредитними зобов’язаннями стали більше закономірністю, ніж випадковістю. Які фактори вплинули на те, що люди перестали обслуговувати кредити – відомо.

Період масової видачі кредитів припав на 2004-2008 роки, після цього криза 2008-2009 років. Криза 2014 року залишила без надії на поліпшення ще більшу частину боржників.

Держава, щоб уникнути народних хвилювань в зв’язку зі збільшенням курсу валют, ввела обмеження на стягнення з боржників валютних кредитів. Іншим обмеженням стали прописані малолітні діти. Частина боржників, користуючись недосконалістю законодавчої бази, пішла в довгі судові тяжби з банками.

Отже, компанія “ПІК” – ми працюємо для боржника: захищаємо, консультуємо, а іноді навіть міняємо його життя.

Про що ви можете дізнатися на сайті компанії:

 • Кредит в комерційному банку. Незважаючи на величезну кількість банків, які не пережили кризу і пішли з ринку в ліквідацію, частина банків все ж залишилася. Закрити кредит в цих організаціях можна шляхом викупу права вимоги по кредиту. Так можна заощадити. Другий варіант – закрити займ в результаті повного погашення. І третій спосіб – викуп тільки самого предмета застави (квартири, автомобіля, приміщення, будинка). Четвертим варіантом може стати перманентний судовий процес, де сторони оскаржують дії один одного. Він може тривати досить довго, в залежності від фінансових можливостей боржника.
 • Кредит в банку на стадії ліквідації. Як би не було парадоксально, але падіння банків, їх банкрутство виявилося приємним сюрпризом для боржників. Особливо це торкнулося боржників за іпотечними кредитами. Тепер кредити продаються на аукціоні “Прозорро” з дисконтом до 80%. Таким чином, боржники можуть купити свій іпотечний кредит і непогано заощадити. При цьому кредит закривається повністю, знімаються всі арешти і завершуються виконавчі провадження. Якщо немає коштів на покупку у боржника, в процес включаються факторингові компанії, вони стануть новим кредитором за іпотечним кредитом. Така ж ситуація відбувається з автокредитами та картковими кредитами боржників банків банкрутів. Викупити свою позику індивідуально неможливо. Їх реалізують пулами або портфелями і купують тільки факторингові організації.
 • Кредит в державному банку. Раніше в Україні було два державні банки Ощадбанк і Укрексімбанк. Якщо Ощадбанк активно кредитував, то другий видавав кредити тільки юрособам в держсекторі. Пізніше були націоналізовані ще два банки: Укргазбанк і Приватбанк. Отже, ми маємо три держбанки з величезним кредитним портфелем, відсоток проблемних кредитів, в якому доходить до 70-80% від загальної кількості позик.

Як закрити кредит в державному банку? Є два варіанта:

 • Повне погашення кредиту.
 • Погашення за рішенням суду з встановленням і визначенням суми боргу і термінів оплати.

Одні з варіантів виходу з ситуації, коли борг банку величезний – застосування викупу заставного майна самим боржником по кредиту через аукціон, організований державною виконавчою службою. При цьому частина боргу залишається, але позичальник не втрачає своє житло або приміщення.

Мікропозик або картковий кредит. Цей вид кредиту на сьогодні – один з найбільш поширених. Після кризи банки практично перестали кредитувати іпотеку, автомобілі і перейшли на видачу невеликих сум фізичним особам.

Пізніше з’явилася велика кількість фінансових організацій, які стали видавати так звані швидкі кредити. Відсутність ліцензування даної сфери збільшило кількість і спростило порядок отримання таких кредитів населенням України. Підсумки цієї політики, як бачимо, сумні. Люди, не читаючи підписували грабіжницькі договори позик, не платили, в результаті нараховувалися пені і штрафи.

Юридично не грамотні позичальники обростали декількома кредитами з простроченням і потрапляли в боргову яму. Як банки, так і фінансові компанії закладають в такі позики великі ризики. Можливі неплатежі намагаються компенсувати за рахунок нарахування величезних штрафів тим, хто ще здатний платити. Закрити таке проблемне кредит видається можливим тільки за ухвалою суду. Інших варіантів немає.

Кредит на автомобіль. Автокредит в Україні відрізнявся в основному тільки банком кредитором і способом стягнення з неплатника по кредиту. Всі пам’ятають беззаконня “Приватбанку”, коли автомобіль під приводом огляду відвозять на стоянку банку, під замок. Наслідки прострочення по автокредиту для більшості боржників представляються, як втрата самого транспортного засобу. Насправді ситуація набагато складніше, т. я. арешти накладаються на все майно боржника. Підкреслимо – на все. Закрити автокредит можна також шляхом покупки права вимоги або за рахунок реалізації автомобіля через торги. Головна проблема – це залишок боргу і наявність арештів на інше майно громадянина.

Реєстр боржників. Це додатковий інструмент в системі стягнення, який держава послідовно створює в рамках Міністерства Юстиції. Він тільки починає працювати і ще не всі боржники по кредитах внесені до реєстру. Не варто спокушатися, внесуть всіх рано чи пізно. Внесення до реєстру – це практично заборона на відчуження будь-якого майна та навіть якщо борг по кредиту погашений, має бути ще процедура закриття виконавчого провадження та сплата виконавчого збору в розмірі 10% від суми позовної заяви кредитора.

Заборона на виїзд за кордон або реєстр прикордонної служби. Це закритий реєстр, дізнатися інформацію можна тільки за письмовою заявою в прикордонну службу України. Відповідь чекати місяць. Яким би спірним ні цей інструмент тиску на неплатника по кредиту, він починає користуватися популярністю. Внести, як і вивести з реєстру боржника може тільки виконавець в рамках відкритого провадження. Процедура тривала і досить витратна. Заборона можна оскаржити, як в судовому порядку, так і повністю, погасивши кредит або заборгованість кредитору і закривши виконавче провадження.

Захист боржника або антіколлекторство. У зв’язку з величезною кількістю проблемних кредитів з’явилися і компанії, що спеціалізуються на захисті боржника. Класифікувати їх можна за двома напрямками: деякі компанії є чисто адвокатськими та роблять упор на судових розглядах і затягуванні процесу стягнення коштів з боржника, інші на закритті кредиту шляхом переговорів з кредитором і компромісному рішенні проблеми боргу.

Компанія “ПІК” застосовує обидва шляхи вирішення проблем боржника, як через суд, так і через викуп права вимоги у кредитора зі зменшенням вартості боргу. Географічне розташування та досвід компанії “ПІК” є нашими конкурентними перевагами. За час роботи було сформовано громіздкий портфель готових рішень будь-якої проблеми боржника за кредитом, якою би заплутаною вона не була.

Ми запрошуємо до співпраці як адвокатів, юристів, так і приватних осіб.

Якщо у вашого знайомого є одна з описаних вище кредитних проблем, давайте допоможемо йому разом.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

2 коментарі

 1. Вікторія

  22.11.2020 о 19:54

  Як закрити мікрозайми?

  Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   23.11.2020 о 12:09

   Добрий день. Все залежить від ситуації, зателефонуйте.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img