img Закрити кредити по всій Україні - юридична компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Юридична компанія “ПІК” – компанія, яка закриває кредити по всій Україні

На сьогоднішній день питання проблемного, неоплаченого кредиту хвилює як мінімум половину населення України. Неплатежі за кредитними зобов’язаннями стали більше закономірністю, ніж випадковістю. Які фактори вплинули на те, що люди перестали обслуговувати кредити – відомо.

Період масової видачі кредитів припав на 2004-2008 роки, після цього криза 2008-2009 років. Криза 2014 року залишила без надії на поліпшення ще більшу частину боржників.

Держава, щоб уникнути народних хвилювань в зв’язку зі збільшенням курсу валют, ввела обмеження на стягнення з боржників валютних кредитів. Іншим обмеженням стали прописані малолітні діти. Частина боржників, користуючись недосконалістю законодавчої бази, пішла в довгі судові тяжби з банками.

Отже, компанія “ПІК” – ми працюємо для боржника: захищаємо, консультуємо, а іноді навіть міняємо його життя.

Про що ви можете дізнатися на сайті компанії:

 • Кредит в комерційному банку. Незважаючи на величезну кількість банків, які не пережили кризу і пішли з ринку в ліквідацію, частина банків все ж залишилася. Закрити кредит в цих організаціях можна шляхом викупу права вимоги по кредиту. Так можна заощадити. Другий варіант – закрити займ в результаті повного погашення. І третій спосіб – викуп тільки самого предмета застави (квартири, автомобіля, приміщення, будинка). Четвертим варіантом може стати перманентний судовий процес, де сторони оскаржують дії один одного. Він може тривати досить довго, в залежності від фінансових можливостей боржника.
 • Кредит в банку на стадії ліквідації. Як би не було парадоксально, але падіння банків, їх банкрутство виявилося приємним сюрпризом для боржників. Особливо це торкнулося боржників за іпотечними кредитами. Тепер кредити продаються на аукціоні “Прозорро” з дисконтом до 80%. Таким чином, боржники можуть купити свій іпотечний кредит і непогано заощадити. При цьому кредит закривається повністю, знімаються всі арешти і завершуються виконавчі провадження. Якщо немає коштів на покупку у боржника, в процес включаються факторингові компанії, вони стануть новим кредитором за іпотечним кредитом. Така ж ситуація відбувається з автокредитами та картковими кредитами боржників банків банкрутів. Викупити свою позику індивідуально неможливо. Їх реалізують пулами або портфелями і купують тільки факторингові організації.
 • Кредит в державному банку. Раніше в Україні було два державні банки Ощадбанк і Укрексімбанк. Якщо Ощадбанк активно кредитував, то другий видавав кредити тільки юрособам в держсекторі. Пізніше були націоналізовані ще два банки: Укргазбанк і Приватбанк. Отже, ми маємо три держбанки з величезним кредитним портфелем, відсоток проблемних кредитів, в якому доходить до 70-80% від загальної кількості позик.

Як закрити кредит в державному банку? Є два варіанта:

 • Повне погашення кредиту.
 • Погашення за рішенням суду з встановленням і визначенням суми боргу і термінів оплати.

Одні з варіантів виходу з ситуації, коли борг банку величезний – застосування викупу заставного майна самим боржником по кредиту через аукціон, організований державною виконавчою службою. При цьому частина боргу залишається, але позичальник не втрачає своє житло або приміщення.

Мікропозик або картковий кредит. Цей вид кредиту на сьогодні – один з найбільш поширених. Після кризи банки практично перестали кредитувати іпотеку, автомобілі і перейшли на видачу невеликих сум фізичним особам.

Пізніше з’явилася велика кількість фінансових організацій, які стали видавати так звані швидкі кредити. Відсутність ліцензування даної сфери збільшило кількість і спростило порядок отримання таких кредитів населенням України. Підсумки цієї політики, як бачимо, сумні. Люди, не читаючи підписували грабіжницькі договори позик, не платили, в результаті нараховувалися пені і штрафи.

Юридично не грамотні позичальники обростали декількома кредитами з простроченням і потрапляли в боргову яму. Як банки, так і фінансові компанії закладають в такі позики великі ризики. Можливі неплатежі намагаються компенсувати за рахунок нарахування величезних штрафів тим, хто ще здатний платити. Закрити таке проблемне кредит видається можливим тільки за ухвалою суду. Інших варіантів немає.

Кредит на автомобіль. Автокредит в Україні відрізнявся в основному тільки банком кредитором і способом стягнення з неплатника по кредиту. Всі пам’ятають беззаконня “Приватбанку”, коли автомобіль під приводом огляду відвозять на стоянку банку, під замок. Наслідки прострочення по автокредиту для більшості боржників представляються, як втрата самого транспортного засобу. Насправді ситуація набагато складніше, т. я. арешти накладаються на все майно боржника. Підкреслимо – на все. Закрити автокредит можна також шляхом покупки права вимоги або за рахунок реалізації автомобіля через торги. Головна проблема – це залишок боргу і наявність арештів на інше майно громадянина.

Реєстр боржників. Це додатковий інструмент в системі стягнення, який держава послідовно створює в рамках Міністерства Юстиції. Він тільки починає працювати і ще не всі боржники по кредитах внесені до реєстру. Не варто спокушатися, внесуть всіх рано чи пізно. Внесення до реєстру – це практично заборона на відчуження будь-якого майна та навіть якщо борг по кредиту погашений, має бути ще процедура закриття виконавчого провадження та сплата виконавчого збору в розмірі 10% від суми позовної заяви кредитора.

Заборона на виїзд за кордон або реєстр прикордонної служби. Це закритий реєстр, дізнатися інформацію можна тільки за письмовою заявою в прикордонну службу України. Відповідь чекати місяць. Яким би спірним ні цей інструмент тиску на неплатника по кредиту, він починає користуватися популярністю. Внести, як і вивести з реєстру боржника може тільки виконавець в рамках відкритого провадження. Процедура тривала і досить витратна. Заборона можна оскаржити, як в судовому порядку, так і повністю, погасивши кредит або заборгованість кредитору і закривши виконавче провадження.

Захист боржника або антіколлекторство. У зв’язку з величезною кількістю проблемних кредитів з’явилися і компанії, що спеціалізуються на захисті боржника. Класифікувати їх можна за двома напрямками: деякі компанії є чисто адвокатськими та роблять упор на судових розглядах і затягуванні процесу стягнення коштів з боржника, інші на закритті кредиту шляхом переговорів з кредитором і компромісному рішенні проблеми боргу.

Компанія “ПІК” застосовує обидва шляхи вирішення проблем боржника, як через суд, так і через викуп права вимоги у кредитора зі зменшенням вартості боргу. Географічне розташування та досвід компанії “ПІК” є нашими конкурентними перевагами. За час роботи було сформовано громіздкий портфель готових рішень будь-якої проблеми боржника за кредитом, якою би заплутаною вона не була.

Ми запрошуємо до співпраці як адвокатів, юристів, так і приватних осіб.

Якщо у вашого знайомого є одна з описаних вище кредитних проблем, давайте допоможемо йому разом.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хорошие ребята. Помогли с выкупом на аукционе и последующим сопровождением сделки в банке. Все договоренности и сроки были соблюдены. Большое им спасибо!

  thumb Yury Dunayevsky
  9/28/2019

  review rating 5  Очень профессиональный подход и высокое качество услуг. Советую.

  thumb Yaroslav Gorbushko
  9/27/2019

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

  review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019
 • review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019
 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019

  review rating 5  Большое спасибо компании «ПИК» за профессионализм! Благодаря компании, удалось выкупить квартиру по минимальной цене. Всё было четко, быстро, понятно. Никаких предварительных платежей, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Отдельная благодарность сотруднице Елене. Очень помогла, делала подсказки, уделяла внимание всем важным деталям процесса. Еще раз благодарю! Успехов команде «ПИК»!

  thumb Serhii Shvets
  3/20/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Задайте питання прямо зараз

Будь ласка, поставте оцінку статті

Пожалуйста, оцените эту статью
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img