img Заборона на виїзд за кордон - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Заборона на виїзд за кордон, в зв’язку з наявністю боргів

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Наявність віз в зарубіжні країни або безвізовий в’їзд в ЄС ще не означають, що мандрівника випустять з України. Багато вже чули про те, що виїзд за кордон для осіб, які мають проблемні борги, закритий, і цікавляться тим: з якою заборгованістю по кредиту не випустять за кордон. Розглянемо відповідь на це питання і саму ситуацію заборони виїзду докладно.

Коли забороняють виїзд боржників за кордон і залежить ця заборона від суми боргу

Цінні покупки, часто, робляться з використанням позикових коштів. Особливо часто беруть кредити для придбання нерухомості та автомобілів. Сам по собі факт наявності невиплаченого до кінця кредиту, при виконанні його умов, ніяких обмежень щодо виїзду за кордон на позичальника не накладає. Проблеми можуть виникнути, якщо утворився борг по кредиту. Тобто, позичальник не вніс вчасно сум, обумовлених у кредитному договорі.

У цьому випадку кредитори починають турбуватися і, перш за все, просто зв’язуються з боржником і нагадують йому про заборгованість. Якщо ніяких дій позичальник не робить, кредитори переходять до більш жорстких прийомів:

  • Подається позовна заява до суду про стягнення боргу примусово.
  • За цими заявами кредитор, практично завжди, отримує судове рішення.
  • Отримане рішення передається у виконавчу службу, і її працівники відкривають виконавче провадження по кредиту. Опис і передача майна боржника на продаж відбувається в останню чергу. Спочатку позичальника примушують до виконання рішення м’якшими способами. Зокрема, вносять до реєстру боржників по кредиту, після чого отримати нову позику практично неможливо. Крім того, виконавець може звернутися до суду з позовом про заборону боржнику на виїзд з країни. Тільки при наявності судового рішення про це, можна звернутися в прикордонні органи. Після такого звернення виїзд буде закритий. Від конкретної суми боргу заборона на виїзд не залежить.

Дізнатися про заборону виїзду за кордон, в даний час, можна тільки за письмовим запитом. Якщо у вас є проблемні заборгованості, плануючи поїздку за кордон слід про них пам’ятати. Особливо це стосується тих, хто не живе за місцем офіційної реєстрації. Судові позови подаються за місцем прописки, і про прийняті рішення такі люди можуть не знати.

Якщо у вас виникли проблеми з виїздом за кордон, краще звернутися до юристів. Вони підкажуть найкращий, для конкретного випадку, порядок дій.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img