img Заборона на виїзд за кордон - юридична компанія «ПІК» | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Заборона на виїзд за кордон. Як, чому і що робити?

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Неприємна ситуація, яка перекреслить запланований відпочинок або ділову поїздку – заборона на виїзд за кордон. Стикаються з подібною практикою впливу виконавчих служб на неплатників, не всі. Однак кредитним боржникам слід перевіряти, чи не внесені їхні дані в базу Державної прикордонної служби України.

Чи впливає сума боргу на заборону виїзду з України

Розмір суми заборгованості в даному випадку може взагалі не грати ніякої ролі. Наведемо простий приклад з життя: за несплату кредиту на загальну суму в 5 тисяч гривень, який був узятий 6 років тому і не погашений, боржника зупинили в Борисполі представники прикордонної служби і не дали можливості полетіти на відпочинок. Про сам позику клієнт банку і думати забув, не брав участі в суді і не ознайомився свого часу увагу з листом від виконавчої служби. Результат: потрапити на вже проплачений відпочинок до Таїланду не вдалося, відпустка зіпсована, залишилося шукати шляхи виходу для зняття заборони.

Читати ще: Реєстр боржників

Як не допустити того, щоб запланована поїздка не відбулася

Оскаржити постанову суду реально, так як подібний вид забезпечення позову не передбачений законодавством, а лист НБУ № 49-012 / 2687-20491, згідно з яким накладається заборона, можна опротестувати. Але сама процедура вилучення даних з бази займе певний час. Після розглядів виконавець підготує необхідну постанову, копія якого буде спрямована для зняття контролю з боржника. І тільки після цього з бази приберуть дані.

У вас є непрацюючі кредити? Перед тим, як планувати поїздки за кордон, заздалегідь перевіряйте, чи не внесені ви в реєстр боржників України (https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors) і в базу Державної прикордонної служби. Точно дізнатися можна через письмовий запит в ДПСУ (https://dpsu.gov.ua/ua/Elektronne-zvernennya). Якщо ваше ім’я виявиться серед невиїзних, надайте вирішити проблему фахівцям. Юридична компанія “ПІК” працює в цьому напрямку і захищає інтереси клієнтів під час оспорювання накладення обмеження на виїзд.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img