img Виїзд за кордон з боргами - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Чи можна виїхати за кордон, маючи борги

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Українці все ближче до жителів західних країн. Зарубіжні подорожі і наявність кредитів поступово стають нормою. Однак, наявність позики може обмежити право українця на закордонні поїздки. З’ясуємо, чи можливий виїзд за кордон з боргами.

Коли борг перешкоджає виїзду за кордон

Природно, сам по собі питання про те, як виїхати за кордон з боргами не має сенсу. Якщо у вас є кредитні зобов’язання, за якими ви своєчасно платите, вони ніяк не відбиваються на можливості виїзду за кордон.

Інша річ проблемні кредити. Вони дійсно можуть перекрити боржникові виїзд з України. Щоб людину не випустили, вона повинна потрапити в реєстр невиїзних прикордонної служби. Автоматично до реєстру боржники не вносяться, для цього кредитор повинен подати в суд і отримати відповідне рішення.

Де дізнатися про заборону виїзду

Питання про те, як дізнатися, якщо заборона на виїзд за кордон виникає тому, що сума боргу не важлива для рішення суду про заборону залишати країну, вона може бути будь-хто.

Перед важливими поїздками краще переконатися, що проблем не виникне. На жаль, зробити це можна єдиним способом – звернувшись в прикордонну службу з письмовим запросом. Відповіді доведеться чекати. Тому перевіряти можливість виїзду потрібно завчасно.

Як відновити можливість виїзду

Ті, хто набирають в інтернеті запит «як зняти заборону на виїзд за кордон Україна» , про накладене на них обмеження вже знають. Швидко зробити це не вийде. Виплативши борг, виконавчі збори, тільки потім направляється постанова в Прикордонну службу для зняття заборони. Якщо ви потрапили в реєстр невиїзних необгрунтовано, вирішувати цю проблему теж доведеться в суді.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img