img Заява на колекторів в поліцію✔️позики МФО | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Пишемо заяву на колекторів в поліцію

🆘 Почнемо з переліку правопорушень, які можуть бути допущені колекторами в Україні, посилаючись на статті кримінального кодексу. Як правильно підготувати заяву в поліцію, щоб її не тільки зареєстрували, але і змогли розслідувати, а найголовніше, притягнути до відповідальності осіб, які вчинили правопорушення.

ЧИТАТИ ЩЕ: Викуп мікрозаймів МФО

▶️ Правопорушення можуть бути допущені колектором:

 • Стаття 182. Порушення недоторканності приватного життя
 • Стаття 189. Вимагання
 • Стаття 190. Шахрайство
 • Стаття 120. Доведення до самогубства
 • Стаття 129. Погроза вбивством
 • Стаття 162. Порушення недоторканності житла
 • Стаття 355. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань
 • Стаття 192. Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою.

Ось перелік статей УКУ, за якими національна поліція може відкрити провадження і залучити колекторів до відповідальності. Але диявол, як кажуть, криється в деталях! Більшість адвокатів і юристів допускають дуже велику помилку, з-за якої більшість таких виробництв закривається і відповідальність не настає. Вони в заявах відповідачем вказують конкретне МФО, юридичну особу від імені якої представлялися колектора! Це в корені неправильно, поліція, направляючи запит МФО, отримує відповідь, що співробітники з такими номерами телефонів, іменами в компанії не працюють і не працювали, не мають довіреності на представлення інтересів та особисті дані боржника нікому не передавалися.

Все! На цьому слідство закінчилося. Є офіційна відповідь від компанії, вони ні в чому не винні!

Справу закрито. Відповідач, тобто МФО, не здійснював протиправних дій!

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

▶️ Які докази ви збираєте перш, ніж йдете з заявою в поліцію.

✅ Перше. Це звичайно запис телефонних розмов на диктофон. При цьому потрібно записувати не тільки саму розмову, але і з якого номера був здійснений дзвінок і час дзвінка в блокнот або записну книжку. Якщо номер не визначений, так і пишемо, дзвінок з невизначеного номера.

✅ Друге. Зберігайте у себе переписку в месенджерах, з погрозами, фейковими судовими рішеннями, повістки в суд і поліцію.

✅ Третє. Якщо до вас вирішили навідатися особисто, знімаємо на телефон все, що відбувається, навіть якщо вам погрожують, відео буде доказом загроз.

✅ Четверте. Збирайте свідчення у всіх, кому дзвонили і передавали інформацію про ваш борг, погрожували та інше. Вони пишуться у вільній формі, з описом обставин: дати і часу дзвінка, номера телефону абонента і приймаючого дзвінок, і самої суті розмови, навіть якщо ніхто не грубіянив, сам дзвінок є правопорушенням.

▶️ Як написати заяву в поліцію

Якщо ви напишете в пошуку: заява на колекторів в поліцію зразок, інтернет видасть вам мільйон результатів. Зрозуміти, який з них правильний, для людини, далекої від юриспруденції, вкрай складно, тому відразу скажемо, що краще звернутися до адвоката або юриста. Наша компанія може допомогти вам як зібрати і оформити докази, так і правильно скласти заяву на колекторів в поліцію. Звісно результат в кінцевому рахунку буде залежати від самої поліції, але навіть наявність зареєстрованої в ЕДРДР заяви вже може мати ефект ” холодного душу ” на колекторів. Збирайте докази і пишіть заяву в поліцію, захищайте свої права.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img