Юридична компанія «ПІК»

Заява в поліцію на МФО

Випадки протиправних дій колекторів в Україні відбуваються часто. Дійшло до того, що пошуковий запит: «заява в поліцію на колекторів Україна» розміщують в мережі сотні разів на дню. Люди втомилися перебувати під пресингом колекторських агентств і прагнуть звільнитися від тиску. Розберемося, як діяти правильно, щоб отримати захист від колекторів в поліції.

Колекторські агентства або МФО, як вони називаються правильно, факторингові компанії заробляють тим, що видають кредити або викуповують борги зі знижкою і прагнуть отримати їх з боржника повністю. Правовий шлях отримання боргу включає наступні етапи:

 • Звернення до суду з позовом про стягнення боргу примусово і отримання позитивного рішення.
 • Звернення з рішенням суду в виконавчу службу і відкриття виконавчого провадження.
 • Арешт майна боржника, його конфіскація і розпродаж.
 • Погашення боргу за рахунок коштів виручених від розпродажу.

Стягнення боргу цим методом займає іноді роки. Колектори хочуть отримати свої гроші швидко, тому діють на межі бандитизму, а іноді і переступають цю межу. Боржника залякують самими різними способами, починаючи з дзвінків в середині ночі і закінчуючи прямим фізичним насильством. Чекати, коли проти вас зроблять злочин не можна, потрібно звернутися в поліцію.

Проблема в тому, що поліція і колектори знаходяться в складних взаєминах. Розраховувати на те, що поліцейські кинуться захищати боржника не доводиться. Справа не в тому, що поліція підкуплена, а в тому, що у неї багато справ, а довести злочин колекторів складно. Колектора прагнуть балансувати на межі закону і не вимовляють прямих загроз при свідках. Справа щодо колекторів «лягає під сукно».

Змусити поліцейських працювати може скарга в прокуратуру на бездіяльність поліції, зразок якої легко знайти в інтернеті. Однак краще доручити свій захист професіоналам. Зверніться в антиколекторську юридичну компанію ПІК, її фахівці зможуть зафіксувати протиправні дії колекторів, змусити поліцію працювати і захистити ваші інтереси.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн