Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗАКОННО НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТИ

Питання про те, як законно не платити кредит, цікавить велику кількість українців. У зв’язку з плачевним станом економіки країни, багато громадян користуються можливостями позики в МФО, отримання онлайн-кредиту або зняттям грошей з кредитних карт. Роблять це, майже не замислюючись над тим, як погашати борг. Серед народу циркулюють чутки про те, що існують якісь знання про те, як легально не платити кредит. Інтернет активно такі чутки підтримує і роздуває. З’ясуємо, чи дійсно є способи не платити кредит, як не зазнати при цьому втрат і залишатися в рамках законодавства.

Кредитні зобов’язання, з точки зору законів України

Десятки рецептів, як не платити кредити законно, передаються з вуст в уста і поширюються, зі швидкістю світла, інтернетом. На жаль, вони мають мало спільного з дійсністю.

Законодавство України захищає права як позичальників, так і кредиторів. Уклавши договір кредитування, обидві сторони взяли на себе зобов’язання. Видавши гроші, кредитор свою частину зобов’язань виконав. Позичальник повинен своєчасно вносити платежі і погасити кредит повністю до встановленої дати. Якщо він цього не робить, порушуються права кредитора, і держава стає на його захист. Таким чином, відповіді на питання, як не платити кредит законно, не існує.

Єдиний випадок, коли позичені гроші можна не повертати, це визнання договору кредитування юридично нікчемним. Для цього текст договору повинен містити грубі порушення законодавства. Таке відбувається вкрай рідко, договори з МФО шаблонні, а кредитів видають сотні тисяч. Навіть якщо немає можливості визнати договір юридично нікчемним, можливо будуть виявлені порушення законів, що дозволяють опротестувати окремі частини договору. У договорах мікрокредитування часто встановлюються штрафні санкції, що порушують законні права позичальника. Непомірні штрафи можна опротестувати і істотно знизити суму боргу в разі подачі на вас в суд. Самостійно подавати до суду на МФО, сьогодні безперспективно.

Чим юристи ще можуть допомогти боржнику

Боржники, які відчувають фінансові труднощі, повинні правильно поставити питання. Питати треба не про те, як законно не платити кредит, а про те, як законними способами уникнути найбільш важких наслідків неплатежів і погасити борг щадним для боржника способом. При такій постановці питання, юристи можуть дати правильну пораду.

Найбільш важкий наслідок кредитної заборгованості, коли борг визнаний судом або зроблено виконавчий напис. З урахуванням того, що за рахунок штрафів і пені, борг по мікропозикам може швидко збільшитися в кілька разів, реально позичити на телевізор, а позбутися автомобіля.

У юридичній практиці, що склалася щодо захисту боржників, адвокати можуть відтягнути вилучення майна на кілька місяців, а іноді і років. За цей час необхідно знайти спосіб погасити борг і зберегти власність. Зараз добре працює схема викупу кредиту і погашення його зі знижкою. Зверніться в юридичну компанію ПІК, там підкажуть, що робити.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн