Юридична компанія «ПІК»

Законні способи не платити по кредиту

Питання про те, як законно не платити кредит, цікавить велику кількість українців. У зв’язку з плачевним станом економіки країни, багато громадян користуються можливостями позики в МФО, отримання онлайн-кредиту або зняттям грошей з кредитних карт. Роблять це, майже не замислюючись над тим, як погашати борг. Серед народу циркулюють чутки про те, що існують якісь знання про те, як легально не платити кредит. Інтернет активно такі чутки підтримує і роздуває. З’ясуємо, чи дійсно є способи не платити кредит, як не зазнати при цьому втрат і залишатися в рамках законодавства.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТИ ЗАКОННО

Кредитні зобов’язання, з точки зору законів України

Десятки рецептів, як не платити кредити законно, передаються з вуст в уста і поширюються, зі швидкістю світла, інтернетом. На жаль, вони мають мало спільного з дійсністю.

Законодавство України захищає права як позичальників, так і кредиторів. Уклавши договір кредитування, обидві сторони взяли на себе зобов’язання. Видавши гроші, кредитор свою частину зобов’язань виконав. Позичальник повинен своєчасно вносити платежі і погасити кредит повністю до встановленої дати. Якщо він цього не робить, порушуються права кредитора, і держава стає на його захист. Таким чином, відповіді на питання, як не платити кредит законно, не існує.

Єдиний випадок, коли позичені гроші можна не повертати, це визнання договору кредитування юридично нікчемним. Для цього текст договору повинен містити грубі порушення законодавства. Таке відбувається вкрай рідко, договори з МФО шаблонні, а кредитів видають сотні тисяч. Навіть якщо немає можливості визнати договір юридично нікчемним, можливо будуть виявлені порушення законів, що дозволяють опротестувати окремі частини договору. У договорах мікрокредитування часто встановлюються штрафні санкції, що порушують законні права позичальника. Непомірні штрафи можна опротестувати і істотно знизити суму боргу в разі подачі на вас в суд. Самостійно подавати до суду на МФО, сьогодні безперспективно.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКОННО НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТИ

Чим юристи ще можуть допомогти боржнику

Боржники, які відчувають фінансові труднощі, повинні правильно поставити питання. Питати треба не про те, як законно не платити кредит, а про те, як законними способами уникнути найбільш важких наслідків неплатежів і погасити борг щадним для боржника способом. При такій постановці питання, юристи можуть дати правильну пораду.

Найбільш важкий наслідок кредитної заборгованості, коли борг визнаний судом або зроблено виконавчий напис. З урахуванням того, що за рахунок штрафів і пені, борг по мікропозикам може швидко збільшитися в кілька разів, реально позичити на телевізор, а позбутися автомобіля.

У юридичній практиці, що склалася щодо захисту боржників, адвокати можуть відтягнути вилучення майна на кілька місяців, а іноді і років. За цей час необхідно знайти спосіб погасити борг і зберегти власність. Зараз добре працює схема викупу кредиту і погашення його зі знижкою. Зверніться в юридичну компанію ПІК, там підкажуть, що робити.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн