Юридична консультація по кредитах✔️позики МФО | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Безкоштовна консультація юриста по мікрозаймам

🆘🆘🆘 Багато боржників МФО, заплутавшись в кредитах, взявши два, три або навіть п’ятдесят п’ять кредитів, шукають інформацію: як припинити це кредитне рабство. Спробуємо окреслити перспективи і попередити наслідки неправильних дій боржників МФО. Почнемо по порядку.

Почнемо з простого, якщо у вас НЕМАЄ ПРОСТРОЧЕННЯ, це діючий кредит! Ніхто не зробить знижки і ніяк не можна домовитися зробити суму менше. Списати частину боргу теж неможливо, не шукайте допомоги. Як максимум реструктуризація, все, що можливо зробити.

Взаємодія боржника з МФО

❌ Оплачуючи щоразу пролонгацію, ви повинні чітко розуміти, що в наступному місяці ви зможете погасити кредит повністю. Роками платити пролонгації, а тим більше брати нові кредити на погашення частини або пролонгації по старих кредитах – ЦЕ НЕ ВИХІД! Заплутується в кредитах ще більше.

❌ Якщо була допущена прострочення і нарахували великий борг, потрібно чітко розуміти, що після сплати, навіть більшої частини, ви залишитесь в боржниках. Якщо сума буде менше ніж тіло кредиту, всі нарахування будуть зі штрафами і пенею. Віддавши частину, борг зменшиться, але не надовго, вам нарахують ще й ще. Ви будете платити і платити, а борг буде рости і рости – ЦЕ НЕ ВИХІД!

❌ Акції та спец пропозиції. Не будемо говорити, що це обман в ста відсотках випадків, але таке відбувається дуже часто. Якщо у вас пішло прострочення по кредиту і борг виріс, щоб ви заплатили, вам можуть запропонувати погашення акцією. Суть в тому, що вам говорять, заплатіть частину суми, а решту ми вам нібито спишемо. В результаті боржник отримує довідку про відсутність боргу на поточну дату, це тимчасово, сам кредит не списують, а списують тільки заборгованість. Боржник заспокоюється на місяць, через місяць, борг знову виріс і його вимагають, як ні в чому не бувало – ЦЕ НЕ ВИХІД.

Висновок: платити по кредитах, віддаючи останні гроші, платити за акціями та спец пропозиціями потрібно з розумінням того, що борг можуть і не списати, обдурити просто для того щоб ви заплатили. Пролонгація за пролонгацією, цьому не буде кінця, якщо у вас немає і не буде перспективи погасити кредит повністю. Зрештою, вам відмовляють в пролонгації, спеціально, щоб борг виріс і зроблять з вас “дійну корову” з величезним боргом.

Шахраї і всякого роду рятівники боржників

Допоможу погасити кредит. Ця тема теж розквітла буйним цвітом, на цьому грунті заробляють як відверті шахраї, так і юристи, адвокати і компанії, що маскують свої послуги, як юридичні.

⚠️ Почнемо з відвертих, це звичайно пропозиції по видаленню даних з бази МФО або видалення з реєстру мікрозаму. Тут 1000% обман і шахрайство, це просто неможливо. Після оплати подібних послуги, відразу можете вважати себе “ЛОХОМ”, якого “розвели”. Промишляють злодії в соцмережах і месенджерах, обіцяють 100% результат, результат буде один, вас обдурять.

⚠️ Тепер про юристів і компанії. Спекуляція на листах про списання боргу, заборону дзвінків, заяв про припинення дзвінків родичам – ЦЕ НЕ ПРАЦЮЄ. Ніякі листи і заяви не спишуть борг і не припиняють дзвінки.

⚠️ Викуп кредиту у МФО, так, таке можливо, але якщо вам кажуть, що ми вас винесемо до свого списку на викуп і коли збереться достатня кількість боржників, ми всіх купимо і потім ви погасите нам зі знижкою – ШАХРАЇ! В Україні більше ста МФО, деякі продають, деякі взагалі не продають кредити, навіть після прострочення. Найголовніше, той, хто обіцяє викупити ваш кредит, повинен сам бути фінансовою компанією і мати ліцензію на факторинг.

⚠️ Адвокати теж не гребують провести консультацію за 500 – 700 гривень або написати позов до суду за 1000 – 2000 грн. з незрозумілою перспективою розгляду. Подати до суду на МФО можна у виняткових випадках.

Що буде якщо не платити

Боржників можна поділити на два табори: сміливих, які не бояться нічого, начитавшись відгуків на форумах, що нічого не буде і тих, які дуже бояться і віддають останнє, щоб уникнути наслідків.

Коротко розповімо про незаперечні наслідки після прострочення:

 • дзвінки боржнику щодня;
 • автодозвон з нагадуванням;
 • СМС з погрозами;
 • дзвінки родичам;
 • дзвінки на роботу;
 • дзвінки сусідів;
 • розклеювання інформації за місцем проживання;
 • розсилка в соцмережах.

Самостійно уникнути дзвінків можна тільки боржнику і тим, кого ви переконаєте поміняти номер телефону. Блокувати номери колекторів в телефоні, змінювати номери, ховатися, не відповідати на дзвінки, ось слушні поради боржників.

📞❌ Протистояти дзвінкам законно, можна написанням скарг і заяв, а й тут сподіватися на миттєвий ефект теж не варто. Згідно із законом, на один тільки розгляд скарги у НБУ, є 30 днів. Навіть якщо ви написали скаргу, вам будуть дзвонити ще мінімум місяць.

Що стосується заяв в поліцію, зареєструвати заяву можна, домогтися розслідування, а тим більше покарання, не факт. Але, тим не менше, писати потрібно, обов’язково, особливо у випадках відвертих погроз вам або близьким. Поліція, як б її не ганьбили, працює, ось яскраві приклади:

ЧИТАЙТЕ ТУТ:

У КИЇВІ РОЗКРИЛИ ДВА КРУПНИХ КОЛЕКТОРСЬКИХ ЦЕНТРА!

ЧИТАЙТЕ ТУТ:

ПОЛІЦІЯ ЗААРЕШТУВАЛА КОЛЕКТОРІВ

Наслідки, які можуть бути в окремому випадку:

 • кредит продадуть колекторам;
 • зроблять виконавчий напис нотаріуса;
 • подадуть до суду.

⛔☠️ Витримати цей пресинг можуть далеко не всі і починають платити, на тому чи іншому етапі коллекшена. Деяких боржників доводять до депресії і суїцидальних думок. Маніпулювати, погрожувати і вимагати повернути борг колектора МФО вміють дуже добре.

Ось подарунок від нас для ВАС, читайте, то, що будуть вам надсилати і про що говоритимуть.

ТИСНІТЬ ЩОБ ДІЗНАТИСЯ:

СМС І ДЗВІНКИ КОЛЕКТОРІВ

Тут інформація з питань загроз, які ви отримаєте від МФО після прострочення.

Як погасити кредит в МФО

Відповідь на головне питання, як погасити кредит в МФО. Варіантів не так багато, на жаль. Якщо ви задаєте питання про те, як погасити кредит, якщо немає грошей або як закрити кредит, якщо нема чим платити – У НАС НЕМАЄ ВІДПОВІДІ. Без грошей можна тільки терпіти і сподіватися, що про вас просто ЗАБУДУТЬ.

Що стосується законних термінів закінчення кредиту, ЙОГО НЕМАЄ. Є термін позовної давності, термін, після якого не може бути застосовано стягнення у судовому порядку. Кредитор втрачає право стягувати борг через суд, після закінчення ТРЬОХ РОКІВ. Але це не означає, що кредит кудись пропав, дзвонити і вимагати можуть і через три, і через десять років.

Для тих, хто має можливість оплатити борг, доступні такі варіанти:

✔️ Погашення по акції, зі списанням. Обов’язково з супроводом юриста і отриманням листа про відсутність кредиту. Якщо МФО надіслало вам лист, не полінуйтеся, наберіть нашого фахівця і проконсультуйтеся.

✔️ Погашення у колекторів зі знижкою, після продажу. Коли вам скажуть, що ваш кредит проданий колекторам, наберіть юриста і просіть погодити угоду і отримати необхідні документи.

✔️ За виконавчим провадженням, коли кредитор зробив нотаріальний напис, заарештував і списав гроші з рахунку, можна доплатити і визнати договір виконаним через суд.

✔️ За рішенням суду, коли сума вказана в самому рішенні, після оплати договір припиняється.

✅ Ми не закликаємо вас не платити по кредиту, але і погоджуватися на пограбування, хоч і підписане власноруч, не варто. Терпіть, у кого немає грошей, платіть, якщо є така можливість. Ми можемо тільки допомогти заощадити при погашенні боргу. Так, беремо гроші за свої послуги, це нормально. Можете впоратися самостійно? Відмінно!

Кому потрібна допомога, тисніть по посиланню, читайте, думайте, залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ЗА КРЕДИТАМИ В МФО

Сподіваємося, що ви все зрозуміли, якщо не зрозуміли, перечитайте. Звертайтеся за консультацією і погашайте кредити зі знижкою.

Ваша юридична компанія ПІК.

⚖️🎓 Мікрозайм, онлайн кредит, займ в МФО, захист боржників мікрозаймів. Юридична компанія “ПІК”. Законне позбавлення від боргів і тиску колекторів. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img