
Юридична компанія «ПІК»
Викуп мікрозайма

Інтерес до викупу мікропозик в Україні зрозумілий. Мікрофінансові організації (МФО) розташовані мало не на кожному куту, а реклама їхніх послуг попадається на кожному кроці, що на вулиці, що в інтернеті. Позичають МФО в межах 15-25 тис. гривень, хоча трапляються і більш щедрі пропозиції. Позичальник практично не перевіряється, йому достатньо пред’явити паспорт і код. Звісно, основний контингент позичальників МФО – люди, які відчувають фінансові труднощі, здебільшого люди, які відчувають такі труднощі постійно. Питається, навіщо ж фінансисти дають їм в борг.
Суть схеми кредитування і отримання прибутку наступна: відсотки по позиці вище банківських, а штрафні санкції позамежні. При простроченні платежу, а вони по таких позиках майже забезпечені, заборгованість стрімко зростає. Вибивають її зазвичай колектори, залякуючі боржника і позбавляючи спокою його і всіх родичів. Так як сума позики порівняно невелика, МФО впевнені, що в крайньому випадку вони зуміють її стягнути за рахунок майна боржника. Правда, судові процеси вони не люблять, так як це тривалий процес. Кредити, які не вдалося швидко вибити, вони продають колекторам. Викуп мікропозик на Україні здійснюється зі знижками. На різницю між ціною покупки боргу і сумами, отриманими з боржника, колектори і існують. Питається, а чи немає можливості купити зі знижкою свій власний кредит.
Викупити мікропозики можна, але в схемі необхідний посередник. Викуп мікропозик Україна, дозволяє тільки юридичним особам, які мають ліцензію на факторинг. Кращі юридичні компанії-антиколектори, і зокрема компанія ПІК, таку ліцензію придбали. Потрібно звернутися до юристів і обговорити умови викупу та погашення вашого боргу. Юристи працюють за гроші, але вам вдасться заощадити значну суму. Якщо викуп виявиться неможливий, вам запропонують інший варіант вирішення проблеми.