Юридична компанія «ПІК»

Викуп мікрозайма

Інтерес до викупу мікропозик в Україні зрозумілий. Мікрофінансові організації (МФО) розташовані мало не на кожному куту, а реклама їхніх послуг попадається на кожному кроці, що на вулиці, що в інтернеті. Позичають МФО в межах 15-25 тис. гривень, хоча трапляються і більш щедрі пропозиції. Позичальник практично не перевіряється, йому достатньо пред’явити паспорт і код. Звісно, основний контингент позичальників МФО – люди, які відчувають фінансові труднощі, здебільшого люди, які відчувають такі труднощі постійно. Питається, навіщо ж фінансисти дають їм в борг.

Суть схеми кредитування і отримання прибутку наступна: відсотки по позиці вище банківських, а штрафні санкції позамежні. При простроченні платежу, а вони по таких позиках майже забезпечені, заборгованість стрімко зростає. Вибивають її зазвичай колектори, залякуючі боржника і позбавляючи спокою його і всіх родичів. Так як сума позики порівняно невелика, МФО впевнені, що в крайньому випадку вони зуміють її стягнути за рахунок майна боржника. Правда, судові процеси вони не люблять, так як це тривалий процес. Кредити, які не вдалося швидко вибити, вони продають колекторам. Викуп мікропозик на Україні здійснюється зі знижками. На різницю між ціною покупки боргу і сумами, отриманими з боржника, колектори і існують. Питається, а чи немає можливості купити зі знижкою свій власний кредит.

Викупити мікропозики можна, але в схемі необхідний посередник. Викуп мікропозик Україна, дозволяє тільки юридичним особам, які мають ліцензію на факторинг. Кращі юридичні компанії-антиколектори, і зокрема компанія ПІК, таку ліцензію придбали. Потрібно звернутися до юристів і обговорити умови викупу та погашення вашого боргу. Юристи працюють за гроші, але вам вдасться заощадити значну суму. Якщо викуп виявиться неможливий, вам запропонують інший варіант вирішення проблеми.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн