Юридична компанія «ПІК»

Як списати борги по мікрозаймам

Тим, хто набрав пошуковий запит: «як списати борги по мікропозикам Україна» потрібно чітко розуміти, що сама мікрофінансова організація (МФО) списувати борг не стане. Як би довго позичальник від неї не ховався, вона його знайде або доручить це колекторам, у яких відповідь на питання про те, як списати борги по мікропозикам в Україні дуже проста – потрібно виплатити всі гроші, разом з відсотками, штрафами і пенями за прострочення платежів.

Потрібно сказати, що відсотки і штрафні санкції у МФО грабіжницькі. Якщо слідувати договорами цих організацій, вони багаторазово можуть перевищувати основну суму позики. Кредити МФО видають на короткий термін, і шалене зростання заборгованості починається відразу після першого прострочення платежу. Однак такі договори відкривають можливість зменшити суму боргу через суд.

У гонитві за прибутком, МФО часто включають до кредитних договорів пункти, які суперечать законодавству України. Якщо порушення вдається відшукати, можна подати в суд на МФО і опротестувати договір повністю або частково. Якщо це вдасться, платити доведеться набагато менше.

Більшість українців не мають знань і досвіду для того, щоб відшукати порушення в договорі і відстояти свою позицію в суді. Тому відповідь на питання про те, як списати борги по мікропозикам в Україні буде таким – потрібно звернутися за допомогою в юридичні компанії, що захищають позичальників.

Крім судового опротестування договорів, можливий викуп кредиту у колекторів, коли змінився кредитор на пільгових умовах. Якщо борг купили саме колектора, то на такі угоди вони йдуть неохоче. Але кращі юридичні компанії по захисту позичальників, такі як ПІК, спеціально придбали ліцензію на факторинг. Без такої ліцензії купувати і погашати борги заборонено. При наявності ліцензії, юристи здатні викуповувати борги своїх клієнтів і погашати їх зі знижкою на обумовлених заздалегідь умовах. Саме викуп кредитів найбільш перспективний варіант розв’язання боргової проблеми.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн