img Як списати борги по мікрозайму Україна✔️позики МФО | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Списати борги по мікропозикам в Україні можуть допомогти юристи

Тим, хто набрав пошуковий запит: «як списати борги по мікропозикам Україна» потрібно чітко розуміти, що сама мікрофінансова організація (МФО) списувати борг не стане. Як би довго позичальник від неї не ховався, вона його знайде або доручить це колекторам, у яких відповідь на питання про те, як списати борги по мікропозикам в Україні дуже проста – потрібно виплатити всі гроші, разом з відсотками, штрафами і пенями за прострочення платежів.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК СПИСАТИ БОРГИ ПО МІКРОЗАЙМАМ УКРАЇНА

Потрібно сказати, що відсотки і штрафні санкції у МФО грабіжницькі. Якщо слідувати договорами цих організацій, вони багаторазово можуть перевищувати основну суму позики. Кредити МФО видають на короткий термін, і шалене зростання заборгованості починається відразу після першого прострочення платежу. Однак такі договори відкривають можливість зменшити суму боргу через суд.

У гонитві за прибутком, МФО часто включають до кредитних договорів пункти, які суперечать законодавству України. Якщо порушення вдається відшукати, можна подати в суд на МФО і опротестувати договір повністю або частково. Якщо це вдасться, платити доведеться набагато менше.

Більшість українців не мають знань і досвіду для того, щоб відшукати порушення в договорі і відстояти свою позицію в суді. Тому відповідь на питання про те, як списати борги по мікропозикам в Україні буде таким – потрібно звернутися за допомогою в юридичні компанії, що захищають позичальників.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

Крім судового опротестування договорів, можливий викуп кредиту у колекторів, коли змінився кредитор на пільгових умовах. Якщо борг купили саме колектора, то на такі угоди вони йдуть неохоче. Але кращі юридичні компанії по захисту позичальників, такі як ПІК, спеціально придбали ліцензію на факторинг. Без такої ліцензії купувати і погашати борги заборонено. При наявності ліцензії, юристи здатні викуповувати борги своїх клієнтів і погашати їх зі знижкою на обумовлених заздалегідь умовах. Саме викуп кредитів найбільш перспективний варіант розв’язання боргової проблеми.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img