Юридична компанія «ПІК»

Як списати борги по мікрозаймам

Тим, хто набрав пошуковий запит: «як списати борги по мікропозикам Україна» потрібно чітко розуміти, що сама мікрофінансова організація (МФО) списувати борг не стане. Як би довго позичальник від неї не ховався, вона його знайде або доручить це колекторам, у яких відповідь на питання про те, як списати борги по мікропозикам в Україні дуже проста – потрібно виплатити всі гроші, разом з відсотками, штрафами і пенями за прострочення платежів.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК СПИСАТИ БОРГИ МФО

Потрібно сказати, що відсотки і штрафні санкції у МФО грабіжницькі. Якщо слідувати договорами цих організацій, вони багаторазово можуть перевищувати основну суму позики. Кредити МФО видають на короткий термін, і шалене зростання заборгованості починається відразу після першого прострочення платежу. Однак такі договори відкривають можливість зменшити суму боргу через суд.

У гонитві за прибутком, МФО часто включають до кредитних договорів пункти, які суперечать законодавству України. Якщо порушення вдається відшукати, можна подати в суд на МФО і опротестувати договір повністю або частково. Якщо це вдасться, платити доведеться набагато менше.

Більшість українців не мають знань і досвіду для того, щоб відшукати порушення в договорі і відстояти свою позицію в суді. Тому відповідь на питання про те, як списати борги по мікропозикам в Україні буде таким – потрібно звернутися за допомогою в юридичні компанії, що захищають позичальників.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: СПИСАТИ КРЕДИТ

Крім судового опротестування договорів, можливий викуп кредиту у колекторів, коли змінився кредитор на пільгових умовах. Якщо борг купили саме колектора, то на такі угоди вони йдуть неохоче. Але кращі юридичні компанії по захисту позичальників, такі як ПІК, спеціально придбали ліцензію на факторинг. Без такої ліцензії купувати і погашати борги заборонено. При наявності ліцензії, юристи здатні викуповувати борги своїх клієнтів і погашати їх зі знижкою на обумовлених заздалегідь умовах. Саме викуп кредитів найбільш перспективний варіант розв’язання боргової проблеми.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн