Юридична компанія «ПІК»

СМС та дзвінки колекторів

Мені вже надсилають СМС що збирають документи на мене в суд.

Це одне з повідомлень, яке примушує Вас сплатити борг, доцільність сплати ви можете дізнатися у свого адвоката. Збиратися можна довго.

Призначена передача вашої справи в юридичний відділ для подачі позовної заяви до суду та стягнення заборгованості в примусовому порядку.

Примусове стягнення – це довгий процес, початком можна вважати подання позовної заяви до суду, боржнику надсилається повідомлення про призначення судового засідання. Його посилає сам суд, не МФО, на адресу прописки боржника, якщо таке повідомлення отримано – направте його своєму адвокату, МФО часто підробляють повідомлення і висилають фото або кладуть в поштову скриньку.

Накладення арешту і примусовому продажу Вашого майна

Арешт на майно накладає виконавець з відкритого виконавчого провадження, просто так накласти арест неможливо. Для цього має відбутися суд або зроблений виконавчий напис нотаріуса.

Обмеження Вас у праві виїзду за межі України

Обмежити виїзд за кордон, у зв’язку з несплатою по кредиту, дуже складно. Це робить тільки виконавча служба, для цього виконавець додатково отримує рішення суду і лише після цього може обмежити виїзд боржнику. Сама МФО це зробити не може, 99.9 відсотках випадків – Вас просто залякують.

Передача інформації в Бюро кредитних історій для занесення Вас в перелік недобросовісних платників.

Так, таке можливо. Бюро кредитних історій і обмін даними між МФО існує. Ви не зможете більше взяти кредит, на цьому їх можливості закінчуються.

Візит інспекторів Служби Безпеки для встановлення Вашого майнового стану і платоспроможності.

Ніякі перевірки майнового стану боржника не передбачені при видачі інтернетпозик і кредитів готівкою. Вони можуть бути перед видачею кредиту, щоб переконатися в платоспроможності боржника. Пускати додому Ви нікого не зобов’язані, щоб увійти, їм потрібно отримати рішення суду, якщо вламуються, викликайте поліцію.

Прохання сплатити борг.

Це прохання, якщо у вас є борг і можливість, звичайно його бажано сплатити в повному обсягі.

Завтра продаж Вашого боргу третім особам.

Треті особи – це така ж колекторська компанія, Вас лише чекає наступний етап. Він буде таким же або ще більш психологічно складним. Але тут вже буде можливість закрити кредит зі знижкою. Це зовсім не страшно, говоріть: “Я згоден, в цьому немає нічого поганого”.

Може, кредитор направляти запити в Державну Податкову інспекцію за місцем отримання доходів.

Офіційного доступу до реєстру податкової служби МФО немає, але, як і все в нашій країні, це теж можна дізнатися неофіційно. Офіційно направляє запит виконавча служба, після відкриття виконавчого провадження.

Остання можливість уникнути судового розгляду! Сплатіть борг.

Це також є просто попередженням, доцільність сплати уточніть у Вашого адвоката.

Вже 93% боржників відмовлено в перетині кордону і оформленні паспорта.

Швидше навпаки, 93% боржників вільно можуть отримати закордонний паспорт і перетнути кордон України.

Найближчим часом буде направлена виїзна група для огляду майна та конфіскації виконавчими службами.

Виконавчій службі не потрібна жодна виїзна група. Виконавча служба діє самостійно, в межах стягнення по виконавчому провадженню. Вас повинна повідомити служба про відкриття провадження і тільки після цього до вас може з’явитися державний або приватний виконавець.

Щоб уникнути нарахування штрафів сплатіть борг.

Це попередження законне, згідно договору, до Вас можуть бути застосовані штрафні санкції, а ось розмір штрафних санкцій це тема для окремої розмови.

Ваш Кредитор йде Вам назустріч, враховуючи обставини, пропонує закриття кредитного договору на лояльних умовах – часткове анулювання боргу.

Всякого роду акції та списання, більшою мірою, є викачуванням у вас грошей, найчастіше нічого не списують. Уточнюйте у адвоката робити це чи ні.

Розшук боржника.

Не можна оголосити в розшук за борг, щоб це стало можливим, має бути відкрито кримінальне провадження за будь-якими фактами. Зазвичай МФО говорять про факт шахрайства. У розшук Вас оголошує поліція, при цьому Вас, для початку, запрошують для надання свідчень добровільно, через направлення на адресу Вашої прописки повістки. Розшук – це крайній захід.

Повідомлення про підготовку позовної заяви і початок досудового розслідування.

Досудове розслідування – це придумана МФО історія, готувати позовну заяву – теж. Типова позовна заява юристом готується, як максимум, за одну годину роботи. Це загроза спрямована на примушення Вас до оплати.

Остання пропозиція оплати по акції.

Будь-які пропозиції щодо погашення за всякого роду акціями, обговорюйте зі своїм адвокатом.

Роз’яснення щодо повістки в суд.

Повістка до суду направляється на адресу боржника за місцем прописки. У ній вказується дата, адреса, час і ПІБ судді, який розглядатиме справу. За нез’явлення в суді немає ніяких штрафів і ніякої відповідальності у боржника, якщо одна зі сторін не з’явилася на процес, засідання переноситься. Якщо ви не з’явилися на 2 засідання, на 3 засідання суд може винести заочне рішення без Вас.

Несплата боргу може бути розглянута як фінансове правопорушення.

Несплата боргу не є правопорушенням. Допустивши несплату по кредиту, боржник порушує лише умови кредитного договору і кредитор має право вимагати погашення боргу в примусовому порядку.

Ваша справа вже в службі фінансової безпеки.

Повідомлення психологічного характеру, може означати про початок фізичних контактів представників колекторських компаній з боржником. Тобто до Вас можуть прийти співробітники компанії з пропозицією сплатити борг. Просіть пред’явити документи і фіксуйте подібні випадки на камеру, щоб уникнути надмірного тиску і погроз.

Присвоєння коштів компанії несе як адміністративну так і кримінальну відповідальність.

Повідомлення провокативного характеру, Ви не привласнили кошти компанії, а отримали їх згідно кредитного договору, підписаного добровільно обома сторонами. Є відповідальність за порушення умов договора. Довести факт шахрайських дій можливо тільки якщо Ви самі визнаєте, що брали гроші і не збиралися їх віддавати.

Сьогодні останній день сплати боргу без штрафу.

Повідомлення інформаційного характеру про те, що буде нараховано штраф. Зазвичай розсилається автоматично всім в останній день оплати.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн