Дзвінки колекторів МФО по кредитам✔️адвокат по кредитах | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

СМС та дзвінки колекторів

Мені вже надсилають СМС що збирають документи на мене в суд.

Це одне з повідомлень, яке примушує Вас сплатити борг, доцільність сплати ви можете дізнатися у свого адвоката. Збиратися можна довго.

Призначена передача вашої справи в юридичний відділ для подачі позовної заяви до суду та стягнення заборгованості в примусовому порядку.

Примусове стягнення – це довгий процес, початком можна вважати подання позовної заяви до суду, боржнику надсилається повідомлення про призначення судового засідання. Його посилає сам суд, не МФО, на адресу прописки боржника, якщо таке повідомлення отримано – направте його своєму адвокату, МФО часто підробляють повідомлення і висилають фото або кладуть в поштову скриньку.

Накладення арешту і примусовому продажу Вашого майна

Арешт на майно накладає виконавець з відкритого виконавчого провадження, просто так накласти арест неможливо. Для цього має відбутися суд або зроблений виконавчий напис нотаріуса.

Обмеження Вас у праві виїзду за межі України

Обмежити виїзд за кордон, у зв’язку з несплатою по кредиту, дуже складно. Це робить тільки виконавча служба, для цього виконавець додатково отримує рішення суду і лише після цього може обмежити виїзд боржнику. Сама МФО це зробити не може, 99.9 відсотках випадків – Вас просто залякують.

Передача інформації в Бюро кредитних історій для занесення Вас в перелік недобросовісних платників.

Так, таке можливо. Бюро кредитних історій і обмін даними між МФО існує. Ви не зможете більше взяти кредит, на цьому їх можливості закінчуються.

Візит інспекторів Служби Безпеки для встановлення Вашого майнового стану і платоспроможності.

Ніякі перевірки майнового стану боржника не передбачені при видачі інтернетпозик і кредитів готівкою. Вони можуть бути перед видачею кредиту, щоб переконатися в платоспроможності боржника. Пускати додому Ви нікого не зобов’язані, щоб увійти, їм потрібно отримати рішення суду, якщо вламуються, викликайте поліцію.

Прохання сплатити борг.

Це прохання, якщо у вас є борг і можливість, звичайно його бажано сплатити в повному обсягі.

Завтра продаж Вашого боргу третім особам.

Треті особи – це така ж колекторська компанія, Вас лише чекає наступний етап. Він буде таким же або ще більш психологічно складним. Але тут вже буде можливість закрити кредит зі знижкою. Це зовсім не страшно, говоріть: “Я згоден, в цьому немає нічого поганого”.

Може, кредитор направляти запити в Державну Податкову інспекцію за місцем отримання доходів.

Офіційного доступу до реєстру податкової служби МФО немає, але, як і все в нашій країні, це теж можна дізнатися неофіційно. Офіційно направляє запит виконавча служба, після відкриття виконавчого провадження.

Остання можливість уникнути судового розгляду! Сплатіть борг.

Це також є просто попередженням, доцільність сплати уточніть у Вашого адвоката.

Вже 93% боржників відмовлено в перетині кордону і оформленні паспорта.

Швидше навпаки, 93% боржників вільно можуть отримати закордонний паспорт і перетнути кордон України.

Найближчим часом буде направлена виїзна група для огляду майна та конфіскації виконавчими службами.

Виконавчій службі не потрібна жодна виїзна група. Виконавча служба діє самостійно, в межах стягнення по виконавчому провадженню. Вас повинна повідомити служба про відкриття провадження і тільки після цього до вас може з’явитися державний або приватний виконавець.

Щоб уникнути нарахування штрафів сплатіть борг.

Це попередження законне, згідно договору, до Вас можуть бути застосовані штрафні санкції, а ось розмір штрафних санкцій це тема для окремої розмови.

Ваш Кредитор йде Вам назустріч, враховуючи обставини, пропонує закриття кредитного договору на лояльних умовах – часткове анулювання боргу.

Всякого роду акції та списання, більшою мірою, є викачуванням у вас грошей, найчастіше нічого не списують. Уточнюйте у адвоката робити це чи ні.

Розшук боржника.

Не можна оголосити в розшук за борг, щоб це стало можливим, має бути відкрито кримінальне провадження за будь-якими фактами. Зазвичай МФО говорять про факт шахрайства. У розшук Вас оголошує поліція, при цьому Вас, для початку, запрошують для надання свідчень добровільно, через направлення на адресу Вашої прописки повістки. Розшук – це крайній захід.

Повідомлення про підготовку позовної заяви і початок досудового розслідування.

Досудове розслідування – це придумана МФО історія, готувати позовну заяву – теж. Типова позовна заява юристом готується, як максимум, за одну годину роботи. Це загроза спрямована на примушення Вас до оплати.

Остання пропозиція оплати по акції.

Будь-які пропозиції щодо погашення за всякого роду акціями, обговорюйте зі своїм адвокатом.

Роз’яснення щодо повістки в суд.

Повістка до суду направляється на адресу боржника за місцем прописки. У ній вказується дата, адреса, час і ПІБ судді, який розглядатиме справу. За нез’явлення в суді немає ніяких штрафів і ніякої відповідальності у боржника, якщо одна зі сторін не з’явилася на процес, засідання переноситься. Якщо ви не з’явилися на 2 засідання, на 3 засідання суд може винести заочне рішення без Вас.

Несплата боргу може бути розглянута як фінансове правопорушення.

Несплата боргу не є правопорушенням. Допустивши несплату по кредиту, боржник порушує лише умови кредитного договору і кредитор має право вимагати погашення боргу в примусовому порядку.

Ваша справа вже в службі фінансової безпеки.

Повідомлення психологічного характеру, може означати про початок фізичних контактів представників колекторських компаній з боржником. Тобто до Вас можуть прийти співробітники компанії з пропозицією сплатити борг. Просіть пред’явити документи і фіксуйте подібні випадки на камеру, щоб уникнути надмірного тиску і погроз.

Присвоєння коштів компанії несе як адміністративну так і кримінальну відповідальність.

Повідомлення провокативного характеру, Ви не привласнили кошти компанії, а отримали їх згідно кредитного договору, підписаного добровільно обома сторонами. Є відповідальність за порушення умов договора. Довести факт шахрайських дій можливо тільки якщо Ви самі визнаєте, що брали гроші і не збиралися їх віддавати.

Сьогодні останній день сплати боргу без штрафу.

Повідомлення інформаційного характеру про те, що буде нараховано штраф. Зазвичай розсилається автоматично всім в останній день оплати.

Це відповіді на найбільш поширені питання, якщо у Вас є інше питання, Ви можете задати його теж, ми відповімо на нього і ця стаття буде доповнена. Задати питання Ви можете в ВАЙБЕР ЧАТІ своєму адвокату.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: СУД ЗА ОНЛАЙН ПОЗИКОЮ ТА МІКРОЗАЙМОМ

📃 Читати: АРЕШТ І СПИСАННЯ БОРГУ З ЗАРПЛАТИ

📃 Читати: ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ МФО ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img