Юридична компанія «ПІК»

НЕ МОЖУ ПЛАТИТИ ЗА КРЕДИТОМ ЩО БУДЕ ДАЛІ

Економічна обстановка, яка погіршується в країні, змушує українців активніше вдаватися до послуг мікрофінансових організацій (МФО) та брати у них невеликі позики на короткий термін.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ЗАПЛАТИТИ КРЕДИТ

Незабаром підходить термін першого платежу, і у багатьох виникає питання про те, скільки днів можна не платити кредит. Неприємним відкриттям для них стає те, що внесок повинен надійти точно в строк. Вже на наступний день, на суму заборгованості буде нарахований штраф. Штрафні нарахування можуть в короткий термін збільшити борг в кілька разів. Початкова сума здавалася невеликою, але виплатити її не вийшло. Тепер борг збільшився. Ось, що буде, якщо прострочити кредит.

Зрозумівши, що зібрати потрібну суму не виходить, частина боржників вирішує, що можна не платити зовсім, і їм нічого за це не буде. Насправді, штрафи і відсотки будуть продовжувати збільшувати борг .. Ось тоді-то неплатники і дізнаються, що буде, якщо не повернути мікропозику, насправді:

Спочатку з’являються грубі колектори і позбавляють боржника спокою. Потім кредитор отримує виконавчий напис нотаріуса або рішення суду і попрямує з ними в виконавчу службу. Виконавець порушить провадження, заарештує майно боржника. Позичити на смартфон, а позбутися автомобіля, цілком реально.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО БУДЕ ЗА НЕСПЛАТУ МІКРОЗАЙМА

Що робити боржнику

Боржникам потрібно відстоювати свої права і шукати вихід із ситуації. Допомогти в цьому можуть кредитні адвокати. Зверніться до них:

 • Протиправні дії колекторів припиняться.
 • Неправомірні відсотки і штрафи будуть списані.
 • Процес конфіскації майна заблокують.
 • Вам запропонують щадний варіант погашення боргу.

Не опускайте руки. Зверніться по допомогу.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн