Юридична компанія «ПІК»

Прострочення по кредиту що робити

Розповімо про наслідки прострочення по кредиту або кредитам. Багато українців мають не один, а кілька кредитів. Пояснимо, чим прострочення кредиту в банку відрізняється від кредиту МФО, і які наслідки буде мати прострочення по кредитам.

Найбільш масовими кредитами в Україні є позики, відповідно боржники задають питання “велике прострочення по мікропозиці Україна”. По мікропозикам МФО дійсно виникають прострочення, так як боржники відмовляються оплачувати борги. Допустивши прострочення на один день, боржник може отримати такі штрафи і пеню, і борг може зрости до 100 відсотків. У спробах врегулювати нарахування, боржник йде в ще більше прострочення, а відповідно і борг зростає, як “сніжний ком”.

Схожа ситуація і у боржників за іпотечними кредитами, термін кредитування по іпотеці від 5 до 25 років, кредитний договір продовжує діяти, а протермінування за іпотечним кредитом становить вже роки, зрозуміло, що і сума боргу збільшилася в рази.

Прострочення по автокредиту, якщо ви його допустили з якихось причин, може стати великою проблемою для боржника. Так, ви оформили кредит на автомобіль, але стягувати борг кредитор має право за рахунок всього майна боржника. Відразу реалізується предмет застави, потім можуть заарештувати і квартиру боржника, зарплату або інший актив, навіть пенсію.

ЧИТАТИ ЩЕ: МІКРОКРЕДИТ – ПРОСТРОЧЕННЯ В УКРАЇНІ

Прострочення по кредиту, що робити боржнику

Всі, у кого виникло прострочення по кредиту, рано чи пізно зіткнуться з проблемами. Кредитор не спише борг і не пробачить, а буде стягувати. Стягнення банком – довгий процес, банки здебільшого діють в правовому полі, чого не можна сказати про МФО, колекторські компанії і фінансові компанії, які скуповують борги українців.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ПРОСТРОЧЕННЯ ПО КРЕДИТУ 1 ДЕНЬ

З чим зіткнеться боржник, який допустив прострочення?

Дзвінки і письмові вимоги кредитора, дзвінки можуть бути не тільки самому боржнику, але і всім родичам, знайомим, колегам, роботодавцю та інше.

Виконавчий напис нотаріуса робиться на кредитному договорі, що призведе до відкриття виконавчого провадження і відкриває шлях для стягнення майна, арешту зарплатного рахунку, внесення в реєстр боржників.

Рішення суду про стягнення. У багатьох боржників по іпотеці вже були суди, і процес стягнення гальмується тільки мораторієм за валютними кредитами.

Висновок: Прострочивши оплату по кредиту, ви отримаєте збільшення суми боргу! Це умови будь-якого кредитного договору, штраф, пеня за прострочення нараховуються щодня, це законно. Оскаржити нарахування можна тільки в судовому порядку. Забути про кредит не вийде, звертайтеся за допомогою до юристів.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн