Юридична компанія «ПІК»

Прострочення в МФО що робити

Какие последствия вызывает просрочка по кредиту

Прострочення по виконанню кредитних зобов’язань зустрічаються часто. Люди не отримують коштів, на які розраховували у певний час, або не мають можливості передати їх кредитору до призначеного терміну.

Як кредитори реагують на прострочення платежів

Кредитні організації рідко застосовують серйозні санкції при незначному прострочені. Коли ж проблеми набувають системного характеру, реакція стає більш жорсткою:

 • На прострочений кредит починають нараховувати різні пені і штрафи.
 • Сума заборгованості починає стрімко зростати.
 • На боржника чиниться психологічний тиск.
 • Якщо ці заходи не приносять результату, кредитна організація або звертається до суду, або продає право вимоги заборгованості колекторським фірмам.
 • Пресинг посилюється.
 • В кінцевому підсумку, власники права вимоги по кредиту, отримують судову ухвалу про примусове стягнення боргу та стягують його за допомогою судових виконавців. При наявності боргу, незалежно від того брали заставний або кредит без застави, стягнення може бути звернено на будь-яке майно боржника.

Наведена вище, послідовність подій є відповіддю на питання про те, що буде якщо прострочити кредит.

Що робити, коли матеріальне становище не дозволяє оплачувати кредит своєчасно

У ситуації, коли грошових коштів на погашення кредиту немає, багато позичальників губляться і просто перестають платити не роблячи ніяких інших дій. Така позиція є явно програшною – розмір заборгованості зростає і становище позичальника тільки погіршується. Слід звернутися за допомогою до юристів. Вони пояснять, як не платити кредит на законних підставах, якщо така можливість існує. У будь-якому випадку, юристи зможуть скласти план дій, що дозволяє вийти з проблемної ситуації з найменшими втратами.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн