Юридична компанія «ПІК»

Пролонгація кредитного договору

Що таке пролонгація виконання кредитних зобов’язань частина українців не знає і вважає за краще про це не замислюватися. Обсяг проблемних кредитів зростає, як і пошук інструменту для виходу з фінансової скрути. З’ясуємо, що таке пролонгація кредиту і чи варто ії використовувати.

Пролонгація виконання боргових зобов’язань

Кредитний договір, в тому числі і на отримання позики МФО, онлайн-кредиту, позики по кредитній карті і інших мікропозик, містить графік погашення боргу. Він встановлює дати проміжних платежів і кінцеву дату погашення кредиту. За прострочення платежів передбачаються штрафи і пені. При отриманні мікропозик, штрафні санкції непомірно високі. Протягом короткого часу, сума боргу може збільшитися в кілька разів.

Пролонгація мікропозик – інструмент, що дозволяє вийти з фінансової скрути з мінімальними втратами. Суть пролонгації позик полягає в погашенні нарахованих відсотків, без сплати основного боргу і продовження терміну користування кредитом, це може бути вигідно, якщо потрібно перенесення дати повного погашення платежу. Наприклад, на роботі змінилася дата видачі зарплати, і перенесення терміну платежу з 15-го на 25-е число дозволяє позичальникам своєчасно розплачуватися і не платити штрафів кредитору. Кінцевий термін погашення кредиту при цьому змінюється, і боржник може погасити кредит без штрафів і пені за прострочення

Потрібно розуміти, що нескінченна пролонгація позики дає надмірне навантаження на бюджет боржника, щомісяця потрібно продовжувати платити, а якщо у вас не один кредит? Пролонгації ставлять боржника “на коліна”, в кращому випадку сума боргу не збільшується, в гіршому, при допущенні прострочення пролонгації, вона ще й зростає. Особливо складно тим, хто виплачує не один кредит, оформивши 3 або 5 кредитів, боржник, отримавши зарплату, навіть не може повністю розплатитися за пролонгацію позик. Обставини бувають різні і, допустивши прострочення, відразу по одному, потім по іншому займу, сума боргу збільшується в рази. При тривалих системних фінансових складнощах у боржника, вийти з ситуації дуже складно.

Навіть якщо ви кілька місяців робили пролонгації, в певний момент МФО може вимагати повного погашення позики, просто скасувавши пролонгації, навіщо? Відповідь проста, ви не зможете розплатитися, і вам на законних підставах нараховують штрафи і пеню за прострочення. Щоб ви розплатилися, часто прямо пропонують позичити гроші в іншому МФО. Погоджуватися на такі пропозиції не можна – це прямий шлях до непомірного зростання боргу. Потрібно шукати інші шляхи вирішення проблеми.

Зрозумійте нарешті, вам потрібна юридична допомога.

Хто допоможе позбутися від кредиту

Юридична компанія ПІК працює по всій Україні і спеціалізується на захисті прав боржників. Юристи компанії відмінно знають, що таке пролонгація і як добитися не пролонгації, а закриття кредитів.

Зверніться в компанію ПІК, вам запропонують інші шляхи вирішення проблеми, зокрема, списання боргу, викуп кредиту і погашення зі знижкою.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн