img Як позбутися від мікрозаймів Україна ✔️ позики МФО | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Проблеми з микрозаймами? Чи є спосіб вирішення?

Запит в інтернеті «як позбутися від мікропозик Україна» жителі нашої країни розміщують все частіше і нічого дивного тут немає. Легкість отримання досить великих грошових коштів МФО або за допомогою кредитної картки штовхає багатьох українців на необдумані вчинки. Суми не здаються нереальними, і позичальники сподіваються легко розрахуватися. Однак не все так просто: відсотки за користування такими кредитами надзвичайно завищені, штрафи та пені за прострочення платежів позамежні. При простроченні сума боргу стрімко зростає.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ВЕСТИ СЕБЕ З КОЛЕКТОРАМИ УКРАЇНА

Тоді одні позичальники кидаються шукати відповіді в інтернеті на запит «як позбутися від мікропозик Україна», а інші отримують нові кредити в інших МФО, для виплат за попередніми позиками. Такий підхід до вирішення проблеми згубний — ваш борг скоро перевищить всі розумні межі, позичати вам перестануть і настане час відповідати за взятими на себе зобов’язаннями. За борги давно не вбивають, а ось опинитися за них убогим бомжем цілком можна. Що з вами і вашою родиною буде потім, нікого не цікавить.

Кредит, в будь-якому випадку, доведеться погасити. Однак методи вирішення цієї проблеми можуть бути різними, від опротестування кредитного договору та повного списання боргу до списання відсотків та штрафів, або викупу кредиту за частину його вартості. Який з методів застосуємо у вашому випадку, юристи дадуть відповідь після вивчення справи. Зверніться в юридичну компанію ПІК, там кращі фахівці по списанню боргів. І скільки б ви не розміщували в інтернеті запит: «як позбутися від мікропозик Україна», кращої поради, ніж ця, ви не знайдете.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img