Юридична компанія «ПІК»

ДОПОМОГА У ЗАКРИТТІ КРЕДИТУ

 

Мікрофінансові організації (МФО) ведуть агресивну маркетингову політику. Їх оголошення про можливість взяти кредит швидко і без забезпечення висять на кожному стовпі і атакують позичальників в інтернеті. Частина українців бере такі кредити, мало замислюючись про наслідки такого рішення. Дізнаємося, як отримати допомогу в погашенні мікропозик в Україні.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДОПОМОГА В ПОГАШЕННІ КРЕДИТУ

Чому одержувачам мікропозик потрібна допомога в їх погашенні

МФО, видаючи кредити, практично не перевіряють платоспроможність позичальника. Ці організації прямо зацікавлені в тому, щоб кредит не був сплачений своєчасно.

До відома! Допомога в погашенні мікрозайму в Україні потрібно позичальникам тому, що умови видачі таких кредитів сильно відрізняються від пропозицій позик банками. Процентна ставка по кредиту МФО вище, ніж за стандартним займом банків. Термін кредитування нижче. Штрафи та пені за прострочення платежів перевищують всі мислимі межі.

Однак частина громадян такі кредити бере. Умови кредитування такі позичальники не вивчають, з незрозумілих причин вирішивши, що в крайньому випадку борг можна буде не платити. Змушені вас розчарувати – заплатити доведеться, вас примусять це зробити. У МФО є способи змусити позичальника розрахуватися, і в цілому законодавство України на стороні кредитора.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Не чекайте, поки борги стягнуть через суд. Це може призвести до втрати майна, що істотно перевершує за вартістю отриману в кредит суму

Куди йти за допомогою

Неплатоспроможним позичальникам обов’язково знадобиться допомога юристів. Для вирішення проблеми мікрозайму, існує два основних способи:

Варіант 1. Зменшити суму боргу через суд. Якщо МФО подає позов про стягнення, це вкрай рідко, але виключати таку можливість ми не можемо.

Варіант 2. Погашення кредиту в МФО або у колекторів, коли змінився кредитор.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Борги купуються зі знижкою і поступитися колектори можуть. Це працюючий варіант. Проте у такий спосіб діяти можна тільки після настання прострочення.

Прострочення, повинне бути не менше 30 днів, тільки тоді ваш кредит буде вважатися безнадійним.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ДОПОМОГА В ПОГАШЕННІ КРЕДИТУ

Зверніться в юридичну компанію ПІК, у неї є необхідні ліцензії і штат кваліфікованих юристів.

 

Допомога в закритті кредитів.

Допомога в погашенні кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі

 • Егор

  06.06.2020 в 14:41

  И что они нам могут сделать? Зазвонить до смерти? )))

  Відповіcти
  • admin

   08.06.2020 в 16:06

   Добрый день.Читайте об этом на сайте, звонки это не самое страшное, законные методы взыскания куда “больнее”, поверьте кредит никуда не делся, звоните попробуем разобраться.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн