img Допомога в погашенні мікрозаймів Україна✔️позики МФО | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як отримати допомогу в погашенні мікропозик в Україні

Мікрофінансові організації (МФО) ведуть агресивну маркетингову політику. Їх оголошення про можливість взяти кредит швидко і без забезпечення висять на кожному стовпі і атакують позичальників в інтернеті. Частина українців бере такі кредити, мало замислюючись про наслідки такого рішення. Дізнаємося, як отримати допомогу в погашенні мікропозик в Україні.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗАКРИТИ ВСІ КРЕДИТИ

Чому одержувачам мікропозик потрібна допомога в їх погашенні

МФО, видаючи кредити, практично не перевіряють платоспроможність позичальника. Ці організації прямо зацікавлені в тому, щоб кредит не був сплачений своєчасно. Допомога в погашенні мікропозик в Україні потрібно позичальникам тому, що умови видачі таких кредитів сильно відрізняються від пропозицій позик банками. Процентна ставка по кредиту МФО вище, ніж за стандартним займом банків. Термін кредитування нижче. Штрафи та пені за прострочення платежів перевищують всі мислимі межі.

Однак частина громадян такі кредити бере. Умови кредитування такі позичальники не вивчають, з незрозумілих причин вирішивши, що в крайньому випадку борг можна буде не платити. Змушені вас розчарувати – заплатити доведеться обов’язково. У МФО є способи змусити позичальника розрахуватися, і в цілому законодавство України на стороні кредитора. Не чекайте, поки борги стягнуть через суд. Це може привести до втрати майна, що істотно перевершує за вартістю отриманої в кредит суми.

Куди йти за допомогою

Неплатоспроможним позичальникам обов’язково знадобиться допомога юристів. Для вирішення проблеми мікропозик існує 2 основних способи:

Зменшити суму боргу через суд. Якщо кредитний договір і вимоги кредитора порушують законодавство, потрібно подати в суд на МФО, і виграти процес, без юридичної допомоги це вкрай складно.

Викуп кредиту у колекторів, коли змінився кредитор. Борги купують зі знижкою і поступитися колектори можуть. Однак таким способом надавати допомогу в погашенні мікропозик Україна дозволяє тільки компаніям, які мають ліцензію на факторинг.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

Зверніться в юридичну компанію ПІК, у неї є необхідні ліцензії і штат кваліфікованих юристів.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img