img ДОПОМОГА В ПОГАШЕННІ МІКРОЗАЙМІВ✔️адвокат по кредитах | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Компанія ПІК допоможе погасити мікропозики

Мікрофінансові організації (МФО) користуються тим, що їхні клієнти рідко читають договір, і видають кредити на вкрай невигідних для позичальника умовах. Аналогічно діють і банки, видаючи мікропозики по кредитних картах. Далі в справу вступають колектори. Якщо вони вас вже дістали, саме час звернутися за допомогою.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИБРАТИСЯ З БОРГОВОЇ ЯМИ УКРАЇНА

Адвокат надасть допомогу в погашенні мікропозик в Україні, незалежно від того, яким способом був узятий кредит, чи був це займ готівкою, інтернет або картковий кредит, займ в МФО. Ми допоможемо мінімізувати дискомфорт від дій колекторів і, в кінцевому підсумку, погасити кредити.

Погашення кількох позик в короткі терміни не завжди можливо. Закрити всі кредити зазвичай можна за 6 – 12 місяців. Вартість Адвокатської допомоги в погашенні мікропозик від 599 грн в місяць. Ми забезпечимо вам:

 • Ліквідацію психологічного тиску. Колектори люблять розповідати різні страшилки, ми забезпечимо вас достовірною інформацією. Можна зробити так, що дзвінки від них будуть автоматично переадресовані на адвоката ПІК.
 • Неможливість залучення до кримінальної відповідальності за шахрайство.
 • Консультації по кожній з наявних мікропозик і стратегію погашення кожної з них.
 • Допомога у веденні листування з кредиторами.
 • Доступ до отримання термінових консультацій онлайн.

В результаті ви купуєте такі вигоди:

 • Те майно, що вам належить, не буде конфісковано і заарештовано.
 • Гроші з ваших рахунків НЕ зможуть списати.
 • Обмежити вам виїзд за кордон НЕ вдасться.
 • Ви і ваші родичі отримаєте точну інформацію про те, як говорити з колекторами, щоб спроби тиску припинилися.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

Замовте допомогу в погашенні позик в компанії ПІК і проблема буде вирішена, тільки у нас можна отримати комплексний захист по онлайн позиками і мікрокредитам.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img