Юридична компанія «ПІК»

Допомога у виплаті кредиту

Мікропозики, що видаються без перевірки позичальників і на вкрай невигідних умовах, стали справжнім бичем нашого часу. Позичальники не справляються з платежами і беруть нові кредити для погашення прострочених. Це не шлях вирішення проблеми, а дорога в справжню боргову яму. Деякі боржники набирають у різних установах по 5-10 і більше кредитів. Інші просто не платять, сподіваючись, що проблема вирішиться сама собою. Цього не станеться.

Багатьом потрібна грошова допомога в погашенні кредиту, поки ви будете шукати гроші, кілька разів оплатите пролонгації кредиту. Погоджуватися на пролонгації не варто. Насправді боржнику просто пропонують сплатити відсотки по боргу, обіцяючи залишити його в спокої на місяць. Часто з платежем позичальник не справляється, і його сума приєднується до загального боргу. Такі способи можуть багаторазово збільшити борг.

Справжню допомогу в погашенні боргів можуть надати адвокати по мікропозикам. Ці юридичні фахівці мають багатий досвід розв’язання проблем своїх клієнтів. Вони допоможуть:

 • Розібратися з кредитами і виробити тактику і стратегію погашення кожного з них. Погасити борг доведеться все одно, але способи можуть бути різними. Від опротестування кредитного договору в суді, до викупу боргу та погашення його зі знижкою.
 • Заблокувати арешт та вилучення майна боржника. Для цього є маса юридичних прийомів.
 • Припинити психологічний тиск з боку колекторів. Поява в адвоката швидко призводить колекторів в почуття і частково повертає їх діяльність у правове поле.
 • Розібратися, як діяти і що говорити і писати при спілкуванні з кредиторами. Це важливо для відстоювання інтересів боржника.
 • За бажанням позичальника, адвокат по мікропозикам візьме на себе представництво його інтересів у приватних і державних організаціях і в суді.

Отримайте допомогу в погашенні кредиту від адвокатів юридичної компанії ПІК. Вам вдасться вирішити проблему найбільш простим і найменш витратним способом.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн