Юридична компанія «ПІК»

Допомога з кредитними боргами

Поки платежі за отриманим кредитом виплачуються своєчасно, ніяких проблем у позичальника не виникає. Коли ж людина втрачає роботу або його доходи знижуються і грошей на внесення внесків не вистачає, багато губляться і не знають, що робити. Самий неправильний спосіб дій у цій ситуації — просто не платити і чекати, що ситуація вирішиться сама собою. Цього не станеться. Розберемося, чому українцям потрібна юридична допомога у закритті кредитів.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДОПОМОГА ПО МІКРОЗАЙМАМ

Погашення боргу — неминуча процедура

Незалежно від того, який саме кредит ви не можете виплачувати: іпотеку, автокредит і мікропозика, кредитор ніколи не відмовиться від своїх грошей. Тому при неможливості платити і потрібна допомога в закритті мікрозайму. Здебільшого українцям не вистачає юридичних знань і досвіду для того, щоб вирішити цю задачу самостійно.

Кредитор, після серії нагадувань і залучення до справи колекторів, переходить до стягнення боргу за законом:

 • Отримує підстави для відкриття виконавчого провадження. Це може бути рішення суду про примусове стягнення боргу або виконавчий напис нотаріуса на іпотечному договорі. Суд в Україні – змагальний процес, виграє той, хто краще представить і доведе свою юридичну позицію. Адвокатська допомога в суді по кредиту потрібна більшості позичальників. Отримати виконавчий напис нотаріуса кредитори можуть швидше і простіше, саме цим шляхом вони зазвичай йдуть.
 • Отримавши потрібні підстави, кредитори звертаються у виконавчу службу. А та відкриває виконавче провадження. У момент відкриття провадження, відомості про позичальника розміщуються в загальнодоступному Єдиному реєстрі боржників України. З цього моменту неможливо взяти новий кредит і продати, подарувати, обміняти, закласти власність, право власності якої підлягає реєстрації (будинку, квартири, машини тощо).
 • Виконавець накладає арешт на всі рахунки і майно боржника. Якщо грошей для погашення боргу не вистачило, майно конфіскується і розпродається на торгах. Допомога про борги по кредитах, в першу чергу, потрібно, щоб не допустити або максимально відтягнути час цієї стадії.
 • З точки зору стягнення мікропозики не відрізняються від банківських кредитів нічим, але за рахунок високої процентної ставки і грабіжницьких штрафів і пенею за прострочення платежів, розмір заборгованості по них збільшується набагато швидше. Юридична допомога в погашенні мікропозик теж необхідна.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ДОПОМОГА ПО МІКРОЗАЙМАМ

Чим юристи можуть допомогти позичальнику

Допомога в закритті кредитів має дві сторони. Перша з них, це всебічна протидія задоволення вимог кредитора за рахунок майна боржника.

Для цього можна:

 • Порушити спір навколо боргу.
 • Опротестувати договір кредитування частково або повністю.
 • Оскаржити нанесення виконавчого напису і рішення суду про примусове стягнення боргу.
 • Перешкоджати арешту на майно.
 • Застосовувати інші юридичні методи.

Все це дозволяє позичальнику виграти місяці, а іноді і роки для вирішення основної проблеми – погашення боргу. Юристи допоможуть і в цьому, методи для цього є. Зараз досить часто вдається викупити борг або погасити його зі знижкою. Зверніться в юридичну компанію ПІК, і дізнайтесь, як діяти в вашому конкретному випадку.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн