Юридична компанія «ПІК»

Допомога по прострочених кредитах

Коротко розповімо про те, яку допомогу проблемним позичальникам можуть надати юристи:

ЧИТАТИ ЩЕ: ДОПОМОГА В ПОГАШЕННІ КРЕДИТУ

Допомога з боргами МФО

Мікрофінансові організації славляться невгамовної жадібністю. Процентні ставки у них непомірно високі, а штрафні санкції і того вище. Іноді цю обставину вдається використовувати проти кредиторів. Зверніться до юристів, вони з’ясують, чи не порушують вимоги МФО закон, і зможуть надати допомогу з боргами МФО.

Допомога з простроченими кредитами

Важливо! Штрафні санкції нараховуються з першого дня після прострочення платежу. У банках вони збільшують борг, а в МФО – роздмухують його до неймовірних розмірів.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Зверніть увагу! В короткий проміжок часу борг мікрофінансової організації може збільшитися в кілька разів. Блискавичне збільшення боргу заважає його погасити”.

Юристи зуміють відстояти права позичальника і зменшити штрафи і пені, надати допомогу з простроченими кредитами.

Допомога з проблемними кредитами

Проблемними вважаються кредити, які погашають тривалий час. Часто позичальники за такими кредитами не розрахували своїх сил або потрапили в складну ситуацію. Виходу вони не бачать, а можливості платити не мають. Зверніться за юридичною допомогою. Вихід є завжди. Допомогу з проблемними кредитами надають юристи по кредитах.

Допомога з колекторами

Завдання колекторів – залякати боржника і змусити його терміново розрахуватися. Діють колектори на межі законності і легко переступають цю межу. Вони дзвонять боржникам вночі, приходять до них і застосовують методи психологічного, а іноді і фізичного залякування.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Боржники нерідко впадають в паніку. А ось досвідчений юрист зуміє грамотно зафіксувати всі порушення і змусити колекторів відмовитися від протиправних дій”.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ДОПОМОГА З БОРГАМИ В МФО

Допомога з боргами по кредитах

Важливо! Вихід з кредитного тупика є завжди. Допомога з боргами по кредитах в тому, що потрібно тільки правильно визначити можливі шляхи вирішення проблеми.

Кредитні юристи мають великий досвід і, вивчивши справу, здатні не тільки підказати ці шляхи, а й за вашим дорученням пройти їх разом з вами або за вас. Права боржників часто порушуються, адвокати по боргах вміють їх відстоювати в суді та інших інстанціях.

Якщо ви відчуваєте проблеми з погашенням кредиту, не здавайтеся. Звертайтеся за юридичною допомогою і ви її отримаєте.

Допомога по прострочених кредитах.

Допомога з кредитними боргами! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн