Юридична компанія «ПІК»

Як погасити онлайн кредит

Частина українців невпинно стурбована питанням про те, як погасити займи. Банки і МФО прагнуть зібрати прострочені борги і чинять сильний тиск на позичальників. Положення здається безнадійним, але це не так. Дізнаємося, як погасити мікрозайми і інші боргові зобов’язання за допомогою юристів.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОГАСИТИ КРЕДИТ ОНЛАЙН

Чим юристи можуть допомогти боржникам

Відразу обмовимося, що чарівних шляхів для позбавлення від боргів не існує. Ніхто їх не пробачить і не забуде. Погасити кредит доведеться в будь-якому випадку, але способи можуть бути жорстокими або щадними. Завдання юриста – забезпечити позичальникові можливість закрити кредит порівняно безболісно.

Щоб досягти цієї мети, застосовуються такі способи:

 • Переговори з кредиторами про реструктуризацію або рефінансування кредиту. Реструктуризація – це подовження терміну дії кредитного договору, з одночасним зменшенням щомісячних платежів, рефінансування – позика, для погашення кредиту, в іншої фінансової установи, на більш вигідних умовах. Банки не розташовані до застосування цих методів, але спробувати домовитися має сенс.
 • Оскарження договору кредитування повністю або частково. При наявності підстав, вдається зменшити суму боргу, особливо по кредитних картках банків.
 • Списання незаконних відсотків і штрафів. При мікрокредитуванні, права позичальників порушують часто. Тим, хто роздумує про те, як погасити онлайн кредит, позику МФО або по кредитній карті, цей метод може допомогти зменшити боргове навантаження.
 • Блокування ухвалення судом рішення про примусове стягнення боргу. Шляхом юридичних вивертів, рішення можна відтягнути на кілька місяців, а іноді і років. Це дозволяє боржникові користуватися своїм майном і шукати можливості погашення боргу.
 • Блокування дій виконавця. Оскарження відкриття виконавчого провадження, зняття арештів з майна, перешкоджання конфіскації власності боржника.
 • Банкрутство. Варіант застосовується, коли розмір боргу більше вартості майна боржника. Від майна доводиться відмовитися, але борг списується повністю.

Залежно від обставин, юристи по боргах можуть запропонувати клієнтам і інші способи погасити прострочений кредит.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ПОГАСИТИ МІКРОКРЕДИТИ

Де знайти юриста для захисту інтересів боржника

Юристи спеціалізуються у вузьких сферах юриспруденції. Позичальникам потрібні саме кредитні адвокати, які досконально вивчили цю область права і мають багаторічний досвід захисту інтересів боржників.

Такі фахівці зосереджені в юридичній компанії ПІК, яка 10 років успішно захищає права позичальників по всій Україні. Зв’яжіться з юристами ПІК і отримаєте першу консультацію онлайн або по телефону.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн