Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПОГАСИТИ МІКРОЗАЙМИ

Погасим микрозайм со скидкой

Мікрофінансові організації (МФО) пропонують зручний інструмент для отримання позик на порівняно невеликі суми. Люди охоче беруть такі кредити, не замислюючись про наслідки. З’ясуємо, як погасити кредити якщо їх багато.

Як працюють мікрофінансові організації

Зручність позик від МФО, полягає в:

 • Швидкості отримання грошей.
 • Можливості взяти кредит на малий термін.
 • Необхідність збирати великий пакет документів.

Але під зовнішньою привабливістю ховаються і проблеми:

 • Відсоток по таких позиках вище.
 • Пені і штрафи за прострочення виплат вкрай високі.
 • Тривалий кредит неможливий.

Всі ці достоїнства і недоліки притаманні, так само і мікропозик. 

До відома! МФО працюють на високих відсотках і швидкому обороті коштів. Ці організації заздалегідь готові до того, що борги доведеться «вибивати» і мають в штаті фахівців з проблемної заборгованості з поганими манерами і страхітливою зовнішністю. Їх завдання залякати боржника і змусити його розрахуватися, продавши майно або зробивши позику в іншому МФО. Багато хто так і робить, беруть ще і ще, поки не виникне питання, як погасити мікрозайми якщо їх багато?

Якщо у позичальника немає коштів або він ховається, МФО продають заборгованість колекторам зі значною знижкою.

Увага! Викуп мікропозики зі знижкою безпосередньо позичальником заборонений законом.

Колектори купують борги з дисконтом, іноді доходить до 99% номінальної вартості. Погасити мікрозайм у колекторів з поступкою, в межах знижки, отриманої при придбанні прав вимоги, теоретично можливо.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Колектори неохоче йдуть на поступки – їхній заробіток – маржа між вартістю боргу та отриманими грошима. Щоб домовитися, потрібні вагомі аргументи.

Чим компанія ПІК здатна допомогти боржникам МФО

Важливо! Захист позичальників – основний профіль нашої діяльності. Залежно від того, скільки у вас кредитів, ми можемо запропонувати той чи інший варіант вирішення проблеми з боргом в МФО. Уклавши договір з юридичною компанією ПІК, ви зможете погасити кредити. 

Порада юридичної компанії “ПІК”

Серед можливих для боржника МФО варіантів дій – написання скарг у Нацбанк, Департамент захисту персональних даних, заяа в поліцію.

Ми пропонуємо послуги з написання таких скарг і заяв. Також ми допоможемо грамотно оформити реструктуризацію кредиту та інше.

Ми знаємо, як погасити мікрозайми якщо їх багато. Допомога компанії ПІК, дозволяє значно заощадити на погашенні проблемних мікрозаймів.

 

Як погасити онлайн кредит?

Погасити кредит! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

 

 Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Александр

  12.10.2020 в 06:54

  Мне нужна ваша помощь

  Відповіcти
  • admin

   12.10.2020 в 10:12

   Александр, оставляйте заявку или звоните, поможем.

   Відповіcти
 • Христина

  27.08.2020 в 22:30

  Допоможіть

  Відповіcти
  • admin

   28.08.2020 в 10:09

   Будь ласка телефонуйте або пишіть у чат.

   Відповіcти
 • Ання

  25.08.2020 в 07:58

  У мене більше 10 мікрозаймів,я хочу щоб ви мені допомогли з цим справиться,просрочок ще не було.

  Відповіcти
  • admin

   25.08.2020 в 14:10

   Пожалуйста позвоните по тел: 0951500501 или 0970500501

   Відповіcти
 • Валентина

  23.05.2020 в 20:03

  скільки коштують послуги юриста

  Відповіcти
  • admin

   25.05.2020 в 14:30

   Добрий день, ціни на послуги Ви можете дізнатись на сторінці сайту-ЦІНИ або зателефонувавши і обравши потрібну Вам послугу.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн