img Відповідальність за несплату кредиту в Україні✔️позики МФО | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Яка відповідальність за несплату кредиту в Україні

Відразу скажемо, що «боргові ями» – спеціальні в’язниці, в яких неспроможних боржників тримають до повного погашення позик, в Україні закриті за указом від 7 березня 1879 року. Не передбачена законодавством і відповідальність за несплату кредиту в Україні, пов’язана з позбавленням волі і перебуванням в місцях позбавлення волі для кримінальників. Деякі боржники вважають, що немає позбавлення волі – не доведеться і відповідати, і не платять за взятими зобов’язаннями. Така позиція хибна і може привести до вкрай неприємних для боржника наслідків.

Відповідальність за несплату кредиту в Україні передбачає обов’язкову сплату боргу за рахунок майна боржника. Українське законодавство захищає права всіх фізичних та юридичних осіб, а не тільки позичальників. Кредитори, які видали позики, мають право вимагати їх повернення. Держава ж забезпечує умови, при яких борги доведеться заплатити.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСПЛАТУ ПО КРЕДИТУ

Відповідальність за несплату кредиту в Україні поширюється на все майно боржника. Тобто, після винесення судом рішення про про примусове стягнення боргу, виконавча служба заарештує все майно неспроможного позичальника. Ті, хто беруть заставні кредити і вважають, що максимум, чим вони ризикують – запорука, глибоко помиляються. Виконавці погашають кредити, розпродаючи майна боржника, до тих пір, поки вимоги кредиторів не будуть виконані в повному обсязі. Якщо позичальник, наприклад, купив квартиру в 2007-2008 році на піку цін, то тепер вона коштує значно дешевше, що ніяк не відбивається на сумі боргу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

Втратити все майно і залишитися боржником – це не міф, а обгрунтована законами перспектива. Проблему виплати кредиту необхідно вирішити, погасивши його. Зверніться в юридичні компанії, що захищають права позичальників. Там підкажуть, що робити для цього.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img