img Нарахування за кредитом МФО в умовах карантину Україна✔️позики МФО | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Оплата кредитів МФО в карантин

Шановні клієнти, хочемо роз’яснити вам про умови оплати раніше взятих кредитів в МФО, в умовах карантину, запровадженого урядом України. Як знайти порушення в нарахуванні суми заборгованості з боку МФО. Що вимагати і куди скаржитися на МФО, якщо такі порушення допущені.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВЕЛИКИЙ БОРГ ПО МІКРОЗАЙМУ В УКРАЇНІ

Основні зміни щодо оплати кредитів у період карантину це:

⛔ Споживач, у разі допущення прострочення, звільняється від обов’язків платити кредитору неустойку (штраф, пеню) та інші платежі, сплата яких передбачена договором про споживчий кредит за прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) споживачем зобов’язань за таким договором.

⛔ Забороняється збільшення відсоткової ставки за користування кредитом.

▶️ Як дізнатися, що вам нарахували і скільки?

Як дізнатися, що вам нарахували? Уся інформація про нарахування є в особистому кабінеті, але, на жаль, у більшості компаній немає окремо даних про нараховані пені і штрафи. Що робити в цьому випадку? Потрібно написати заяву на МФО, з проханням надати розшифровку суми нарахованої заборгованості. Компанія повинна надати виписку, в якій зазначена сума основного боргу, сума нарахованих відсотків, пені і штрафів, якщо вони були нараховані. Відповідь на вашу заяву кредитор повинен дати протягом 15-30 днів з моменту отримання.

Тим, у кого в особистому кабінеті є дані про пені і штрафи, можна відразу писати вимогу або претензію про незаконне нарахування цих сум кредитором.

Окремо варто згадати про зміни відсоткової ставки, особливо тим клієнтам, які оформлювали так звані АКЦІЙНІ КРЕДИТИ, і в зв’язку з карантином порушили терміни оплати. Кредитор не має право змінити процентну ставку навіть після порушення строків оплати, що передбачено кредитним договором, ставка повинна залишатися такою ж, пені і штрафи не нараховуватися. Якщо ви побачили, що кількість коштів за нарахованими відсотками різко зросла після несплати, це швидше за все говорить про незаконне збільшення відсоткової ставки за кредитом. В цьому випадку потрібно писати таку ж заяву або вимогу, як і у випадку з пенями і штрафами, про незаконну зміну відсоткової ставки.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

▶️ Порушення є, що робити далі?

Якщо кредитор не реагує і не надає вам інформацію про нарахування в особистому кабінеті або ви не отримали відповідь по зміні відсоткової ставки. Другий варіант, ви отримали відповідь і кредитор не приховує, що є порушення, пишемо скаргу в Нацкомфінпослуг. Регулятор повинен розглянути скаргу і вжити заходи для усунення порушень з боку кредитора. Скарги розглядаються приблизно протягом 10 робочих днів, результатом буде, як мінімум, списання незаконно нарахованих відсотків, пені та штрафів, як максимум, позбавлення МФО ліцензії на фінансову діяльність, якщо таких скарг надходить багато.

Сподіваємося, що вам зрозумілий процес захисту ваших фінансових інтересів, коротко повторимо.

1 КРОК. Заява або вимога на адресу компанії кредитора.

2 КРОК. Скарга в Нацкомфінпослуг, якщо такі порушення виявлені.

✅ Написати заяви і скарги ви можете як самостійно, так і за допомогою юристів нашої компанії, вартість заяви / скарги 99 грн.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img