Юридична компанія «ПІК»

ОПЛАТА КРЕДИТІВ МФО В КАРАНТИН

Шановні клієнти, хочемо роз’яснити вам про умови оплати раніше взятих кредитів в МФО, в умовах карантину, запровадженого урядом України. Як знайти порушення в нарахуванні суми заборгованості з боку МФО. Що вимагати і куди скаржитися на МФО, якщо такі порушення допущені.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВЕЛИКИЙ БОРГ ПО МІКРОЗАЙМУ В УКРАЇНІ

Основні зміни щодо оплати кредитів у період карантину це:

Споживач, у разі допущення прострочення, звільняється від обов’язків платити кредитору неустойку (штраф, пеню) та інші платежі, сплата яких передбачена договором про споживчий кредит за прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) споживачем зобов’язань за таким договором.

Забороняється збільшення відсоткової ставки за користування кредитом.

Як дізнатися, що вам нарахували і скільки?

Як дізнатися, що вам нарахували? Уся інформація про нарахування є в особистому кабінеті, але, на жаль, у більшості компаній немає окремо даних про нараховані пені і штрафи. Що робити в цьому випадку? Потрібно написати заяву на МФО, з проханням надати розшифровку суми нарахованої заборгованості. Компанія повинна надати виписку, в якій зазначена сума основного боргу, сума нарахованих відсотків, пені і штрафів, якщо вони були нараховані. Відповідь на вашу заяву кредитор повинен дати протягом 15-30 днів з моменту отримання.

Тим, у кого в особистому кабінеті є дані про пені і штрафи, можна відразу писати вимогу або претензію про незаконне нарахування цих сум кредитором.

Окремо варто згадати про зміни відсоткової ставки, особливо тим клієнтам, які оформлювали так звані АКЦІЙНІ КРЕДИТИ, і в зв’язку з карантином порушили терміни оплати. Кредитор не має право змінити процентну ставку навіть після порушення строків оплати, що передбачено кредитним договором, ставка повинна залишатися такою ж, пені і штрафи не нараховуватися. Якщо ви побачили, що кількість коштів за нарахованими відсотками різко зросла після несплати, це швидше за все говорить про незаконне збільшення відсоткової ставки за кредитом. В цьому випадку потрібно писати таку ж заяву або вимогу, як і у випадку з пенями і штрафами, про незаконну зміну відсоткової ставки.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

Порушення є, що робити далі?

Якщо кредитор не реагує і не надає вам інформацію про нарахування в особистому кабінеті або ви не отримали відповідь по зміні відсоткової ставки. Другий варіант, ви отримали відповідь і кредитор не приховує, що є порушення, пишемо скаргу в Нацбанк. Регулятор повинен розглянути скаргу і вжити заходи для усунення порушень з боку кредитора. Скарги розглядаються приблизно протягом 10 робочих днів, результатом буде, як мінімум, списання незаконно нарахованих відсотків, пені та штрафів, як максимум, позбавлення МФО ліцензії на фінансову діяльність, якщо таких скарг надходить багато.

Сподіваємося, що вам зрозумілий процес захисту ваших фінансових інтересів, коротко повторимо.

1 КРОК. Заява або вимога на адресу компанії кредитора.

2 КРОК. Скарга в Нацбанк, якщо такі порушення виявлені.

Написати заяви і скарги ви можете як самостійно, так і за допомогою юристів нашої компанії, вартість заяви / скарги 99 грн.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн