Юридична компанія «ПІК»

Немає можливості платити МФО

Люди часто задають питання про те, які МФО можна не платити. Відповідь на нього сумна – ні в які. Сам факт постановки цього питання свідчить про те, що багато позичальників погано орієнтуються в ситуації і, в пошуках виходу, замість раціональних рішень, орієнтуються на вигадки і чутки. Розберемося, як слід діяти, якщо грошей на своєчасну виплату мікрозайму немає.

Про можливість не платити

Якщо ви напишете в браузері пошуковий запит: «мікрокредит як не платити», перед вами відкривається список сотень сайтів, на яких викладаються тисячі фантастичних історій. Навіщо вони пишуться і розміщуються зрозуміти досить складно.

Реальний стан речей можна дізнатися за запитом: «що буде якщо не платити займи». Статей і реальних історій теж будуть тисячі, але в них з посиланнями на закони і приклади буде показано, що такі спроби закінчуються плачевно. Люди позбавляються цінного майна, виплачують величезні суми, не маючи засобів до існування.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТИ ЗАКОННО

Чи існують законні способи не платити кредит

Важливо! Закон захищає всіх громадян країни, в тому числі і кредиторів. Якщо ви позичили, погасити позику доведеться.

Йдеться про всі мікрокредити, а не тільки про позики МФО. Онлайн кредит не платити теж не вийде. Отримуючи таку позику, громадянин приймає публічну оферту, а це те ж саме, що особисто підписати кредитний договір.

Згоду з умовами обслуговування кредитної картки клієнт банку підписує при її отриманні. Таким чином, задавати питання: «кредит як не платити» безглуздо, не тільки в інтернеті, але і у всіх інших місцях. Погасити позику в будь-якому випадку доведеться.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Існує ряд способів виходу зі складної фінансової ситуації за наявності боргів. Зосередьте свою увагу на пошуку таких способів “.

Шукайте відповідь на питанням, як вийти зі складної фінансової ситуації з мінімальними втратами, якщо немає можливості платити МФО. На це питання відповідь є, і задавати його потрібно юристам, що спеціалізуються на захисті прав боржників.

Чим юристи можуть допомогти боржнику за мікропозиками

Ситуація кожного неплатоспроможного позичальника відмінна від інших. Тому, точний план вирішення проблеми юрист зможе запропонувати після вивчення обставин в процесі консультації. В цілому, використовуються такі підходи:

 • Списання неправомірно нарахованих штрафів і пені. Мікрофінансові організації часто йдуть на такі порушення, і це можна виправити.
 • Оскарження в суді кредитного договору цілком або його окремих частин.
 • Затягування судового процесу, з метою відстрочки винесення рішення про примусове стягнення боргу. Вдається виграти від декількох місяців до декількох років.
 • Погашення кредиту зі знижкою, шляхом викупу прав вимоги по ньому.
 • Зняття арештів з майна і перешкоджання конфіскації власності.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Віднедавна неплатоспроможні громадяни України можуть скористатися процедурою особистого банкрутства (банкрутства фізичної особи)”.

 • Банкрутство. Цей спосіб дозволяє, втративши всієї власності, позбутися заборгованості цілком. Навіть якщо її розмір перевищує вартість власності багаторазово.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: НЕ ПЛАТИТИ МФО УКРАЇНА

Юристи компанії ПІК, після проведення консультації, можуть вирішити, який з варіантів можна застосувати в вашому випадку.

Яким МФО можна не платити? 

Немає можливості сплачувати МФО!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юрист.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн