Юридична компанія «ПІК»

ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ МФО ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ

Нам надходить багато питань щодо сплати кредитів. Відповімо на ті, що найбільш часто задаються і з’ясуємо:

 • чи можна не платити МФО;
 • чи можна не платити онлайн позики;
 • що можуть зробити МФО, якщо не платити.

Якщо не сплачувати борг МФО

МФО можна не платити? Ні. Якщо ви позичили гроші, їх доведеться повернути. По взятим кредитним зобов’язанням позичальник відповідає всім своїм майном. У кредитора є законні права та способи для витребування заборгованості разом зі штрафами, пенями та нарахованими відсотками.

З погляду законодавства, позика до МФО нічим не відрізняється від банківського кредиту. Вами підписано електронний кредитний договір і ви зобов’язані виконувати його. Якщо виникли прострочення та утворився борг, МФО стягуватиме його за допомогою колекторів насамперед.

Важливо! Не платити штрафи, як і сам кредит, не можна, до вас будуть застосовуватися ті самі методи, як за будь-яку несплату. Тіло кредиту, пеня та штраф – невід’ємні частини кредиту. Їх можна лише зменшити.

Чи можна не платити онлайн позику?

Чи можна не платити онлайн позики? Ні, не можна. Незалежно від того, що ви не ставили підпис на паперовому договорі кредитування, ви прийняли публічну оферту. Відповідно, договір вважається укладеним відповідно до законів України. Тобто борг за кредитом, отриманим онлайн, нічим не відрізняється від позики у банку.

Якщо умови договору кредитування порушують встановлені законодавством права позичальника, є шанс оскаржити обсяг нарахування відсотків у суді. Самостійно з цим впоратися не можна. Найміть юриста, який спеціалізується на спорах із кредитів.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Зменшити чи списати штрафи допоможуть юристи у процесі переговорів із кредитором або в судовому порядку, якщо МФО подасть до суду.

Що буде якщо не платити МФО в Україні

Що можуть зробити МФО, якщо не платити? МФО можуть продати борг або залучити колекторів для стягнення боргу. Колектори — представники факторингової компанії, яка купила права вимоги щодо кредиту, платити їм доведеться. У вас просто змінився кредитор. Вашої згоди на таку заміну не потрібно.

Методи стягнення боргів колекторами, як самих МФО, і після поступки боргу, обросли безліччю чуток. Законність чи незаконність їх методів – тема окремої статті. Одне можна стверджувати – вам не дадуть спокою, поки борг не буде погашений і жодна зміна телефонного номера не допоможе, вас все одно знайдуть.

Зверніться до юристів. Якщо МФО порушують ваші права, а таке трапляється часто, є шанс використати порушення для зменшення суми боргу.

Якщо не платити кредит?

Якщо не платити кредит, що буде!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн