Юридична компанія «ПІК»

ЧИ МОЖНА НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ

Нам надходить безліч питань щодо сплати кредитів. Відповімо на найбільш поширені:

Чи можна не платити кредит?

Ні. Якщо ви позичили гроші, їх доведеться повернути. За взятими на себе кредитними зобов’язаннями позичальник відповідає всім своїм майном. У кредитора є законні права та способи для витребування заборгованості, разом зі штрафами, пенями і нарахованими відсотками.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТИ ЗАКОННО

Чи можна не платити мікрозайм?

Ні. З точки зору законодавства, мікропозика нічим не відрізняється від банківського кредиту. Вами підписаний електронний кредитний договір, і ви зобов’язані виконувати його. Якщо виникли прострочення і утворився борг, МФО буде стягувати його, за допомогою колекторів в першу чергу.

Чи можна не платити онлайн позики?

Ні, не можна. Незалежно від того, що ви не ставили підписи на паперовому договорі кредитування, ви прийняли публічну оферту. Відповідно, договір вважається укладеним, відповідно до законів України. Тобто борг по кредиту, отриманому онлайн, нічим не відрізняється від позики в банку або МФО.

Чи можна не платити відсотки по кредиту?

У більшості випадків не можна. Якщо умови договору кредитування порушують, встановлені законодавством, права позичальника, є шанс оскаржити обсяг нарахування відсотків в суді. Самостійно з цим впоратися не можна. Найміть юриста, що спеціалізується на спорах за кредитами.

Чи можна не платити штрафи за кредитом?

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Зменшити або списати штрафи допоможуть юристи в процесі переговорів з кредитором або в судовому порядку, якщо МФО подасть в суд”.

У більшості МФО штрафи за прострочення складають більшу частину боргу, за рахунок штрафів борг істотно збільшується. Це умови кредитного договору, який боржник підписав, можливо не читаючи.

Важливо! Не платити штрафи, як і сам кредит, не можна, до вас будуть застосовуватися ті ж методи, як за будь-яку несплату. Тіло кредиту, пеня і штраф – невід’ємні частини кредиту.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЧИ МОЖНА НЕ ПЛАТИТИ МІКРОЗАЙМ

Чи можна не платити колекторам?

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Зверніться до юристів. Якщо колектори порушують ваші права, а таке трапляється часто, є шанс використати порушення для зменшення суми боргу “.

Якщо це справжні колектори – представники факторингової компанії, що купила права вимоги по кредиту, платити їм доведеться. У вас просто змінився кредитор. Вашої згоди на таку заміну не вимагається. 

Чи можна не платити кредит? 

Чи можна не платити відсотки по кредиту!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн