Юридична компанія «ПІК»

МОЖНА НЕ ПЛАТИТИ ЗА МІКРОЗАЙМИ

Інструментів для того, щоб потрапити в боргову кабалу, зараз достатньо. Тут і онлайн позики, і кредити МФО, і можливість користуватися кредитною карткою. Інструментів для того, щоб позбутися боргу менше. Тут треба мати гроші, а в багатьох їх немає. Задамося питанням, чи можна не платити мікрозайми.

Чи можна не платити за мікрозайми

Мікрозайми можна не платити – ні, не можна. Частина позичальників чомусь вважає, що якщо вони не ставили підпис на папері, то нікому нічого не винні. Це не так. Насправді ви прийняли публічну оферту. З погляду українського законодавства це все одно, що підписати договір.

При отриманні швидких грошей договори не читають. Коли приходить пора платити, з’ясовується, що відсотки непомірно високі, а штрафи за прострочення ще вище. Відповідь на це питання теж неприємна — якщо нарахування проведено відповідно до законодавства, сплатити їх доведеться. Однак тут є певна надія.

До відома! Більшість загроз МФО не мають відношення до дійсності, але МФО вигідно залякати боржника, змусивши оплати.

Скільки можна не платити мікрозайми

Скільки можна не платити мікрозайм, запитує боржник, допустивши перше прострочення. Якщо ми говоримо про примусове стягнення через суд або за виконавчим написом, до таких методів, кредитор може вдатися через 3-5 місяців прострочення. Багато МФО не подають до суду зовсім і воліють позбутися проблемного мікрозайму шляхом поступки кредиту колекторам.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Не варто погашати борги по мікрозаймах за рахунок отримання нових кредитів. Так ви тільки погіршите своє становище, боргів стане більше і ви остаточно заплутаєтеся в кредитах.

Чи можна не платити за мікрозаймом в Україні

Якщо виникають проблеми з виплатою позик, зверніться до кредитних адвокатів. Вони можуть:

 • Визначити, чи можна не сплачувати весь борг за мікрозаймом у вашому випадку. Якщо це можливо, вони спишуть відсотки та зменшать суму боргу.
 • Не допустити вилучення майна боржника, знімаючи арешти та оскаржуючи дії виконавців. Це надасть вам час для пошуку інших способів оплати.
 • Запропонують ощадливі варіанти виплати боргу. У кожному разі вони свої. Тому потрібно ознайомитися зі справою.

Юридична компанія “ПІК” – ми допоможемо закрити прострочену заборгованість по мікрозаймах та кредитах у МФО.

Якщо не платити кредит?

Якщо не платити кредит, що буде!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн