Юридична компанія «ПІК»

ЩО РЕАЛЬНО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ КОЛЕКТОРИ

Це не сповідь колектора, реальність, з якою може зіткнутися боржник, коли продали борг колекторам. Наше завдання – не залякати боржника, а розповісти про дії колекторів і про те, як домовитися з колекторами.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКЩО ЗАГРОЖУЮТЬ КОЛЕКТОРИ

Борг МФО і колекторам, в чому різниця

Коли ви не платите за позикою, в першу чергу за вас береться колл-центр МФО, це не колекторське агентство або компанія, це відділ стягнення МФО.

Так, діють вони досить грубо, дзвінки, дзвінки, дзвінки …

Коли ви, як і раніше, не платите, вимкнули телефон, змінили номер та інше, ваш кредит продають колекторам.

Важливо! Продаж боргу по мікропозикам або онлайн кредиту законний, повідомляти боржника не потрібно. Повідомляє новий кредитор, після уступки права вимоги по кредиту. У МФО, де кредит був оформлений, особистий кабінет боржника або закривається, або в ньому відсутня заборгованість. Кредит проданий колекторам.

Борг проданий колекторам, наслідки

Якщо мікропозика в МФО була небезпечна тільки дзвінками і погрозами, борг у колекторської компанії небезпечний не тільки дзвінками, а й особистим контактом боржника з колектором.

Не сперечаємося, що можна ховатися і не звертати уваги, але стукіт у двері серед ночі навряд чи комусь сподобається, особливо вашій 60 річній мамі або бабусі. Написи в під’їзді, оголошення на стовпах і в інтернеті про вашу неплатоспроможності, теж ситуація не дуже ..

Законність дій колекторів

Чи мають право колектори погрожувати? В Україні не діє закон про колекторську діяльність, на цьому можна ставити крапку.

До відома! Дії колекторів потрапляють під КК (кримінальний кодекс) і ГК (цивільний кодекс), а також під моніторинг регулятора – сьогодні це Нацбанк.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Ви, як боржник, можете писати заяви і скарги в поліцію, Нацбанк і Департамент захисту персональних даних. Скарги і листи в самі колекторські компанії – малоефективні, не приносять користі.

Чи варто платити колекторам

Чи є сенс платити колекторам? Самостійно – не має, погоджуйте оплату з юристом, залучайте юриста. Тисячі ошуканих боржників вам це підтвердять.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Обов’язково слід уточнити суму боргу, у вас немає договору з колекторами, а той, що був з МФО, давно прострочений. Більшості боржників просто озвучують суму, яка в рази більша за борг.

Ви платите, вас залишають в спокої, через час знову дзвонять і ви платите, і знову, і знову.Так діють колектори, не всі, але більшість. У кожному разі потрібно розбиратися, коли, як, кому і яку суму було віддано за кредитним договором, тільки потім приступаємо до оплати.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ДОМОВИТИСЯ З КОЛЕКТОРАМИ

Як домовитися з колекторами

Варіант перший. Самостійно, в чому мінус таких переговорів і домовленостей? У тому, що ви – боржник, навіть якщо колектор змінить початкові умови, ви зробити нічого не зможете.

Цей приклад з життя, купили борг в 5000 грн., Подзвонив колектор Іван і сказав: “Сплатіть 3000, і борг спишемо” – ви сплатили, через місяць дзвонить колектор Петро і каже, що ви винні ще 5000 тисяч, не згодні – йдіть до суду. Насправді історій маса.

Варіант другий. За допомогою юридичної компанії або юриста по кредитах. Чому?

 • так буде зрозуміліше, юрист пояснить процедуру;
 • так буде безпечніше, кредит точно буде закритий;
 • так буде дешевше, можливо вдасться списати пеню і штрафи;
 • так буде простіше, платежі можна розбити на частини, оформити розстрочку.

Чи варто боятися колекторів в Україні? Ні, боятися не варто, вас не вб’ють. Ваше життя просто зміниться, не в кращу сторону.

Чи можуть колектори забрати майно?

Чи варто платити колекторам! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн