img МІКРОЗАЙМ МФО В УКРАЇНІ ✔️ адвокат по кредитах | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Мікропозика МФО в Україні

🆘 Чи є кримінальна відповідальність за несплату за кредитом?

До кримінальної відповідальності можуть притягнути лише у разі підробки документів для отримання кредиту. Паспорта, довідки про доходи. Довести шахрайство в тому, що ви просто не платите по кредиту – неможливо. Більшою мірою ви ризикуєте втратити своє майно, яке заарештують і реалізують у межах стягнення за кредитом.

🆘 Де дізнатися, що ваш кредит купили колектора?

Про те, що ваш кредит продан, вас в письмовому повідомленні зобов’язаний сповістити попередній кредитор. Однак це повідомлення відправляють поштою і швидше за все про факт продажу першими вам повідомлять самі колектори. Отриману таким чином інформацію слід перевірити в банку або фінансовій компанії, зателефонувавши туди або відвідавши відділення особисто.

🆘 Якщо не платити кредит МФО?

Велика частина МФО має власні служби по збору боргів. Діють ці служби точно так само як колектора і комплектуються відповідним персоналом. Якщо не платити кредит, МФО постараються залякати вас і зробити життя нестерпним, а поки кредит не погашений, борг буде рости. Якщо залякати вас не вдасться, МФО звернеться в суд, виграє процес, накладе арешт на ваше майно через виконавчу службу, і, з допомогою виконавців, змусить вас розрахуватися.

🆘 Навіщо викуповувати борги у колекторів?

Борги потрібно платити. Ця аксіома підтверджена і законодавством. Так чи інакше доведеться погасити кредит. Зміст викупу кредиту у колекторів полягає в тому, що погасити кредит через них можна зі знижкою. Банкам такі знижки робити заборонено. Колектори купують борг за частину його ціни, і мають можливість йти на поступки, в межах отриманої ними знижки.

🆘 Як колектора МФО стягують борги?

На першому етапі будь-які колектори, в тому числі і служби безпеки МФО, діють надзвичайно жорстко. Їх мета налякати боржника і змусити знайти гроші для розрахунку. Часто вони пропонують отримати кредит в іншому МФО для розрахунку з ними. На реальний кримінал більшість колекторів не йде. Але вони, в будь-якому випадку, стягнуть з вас борг через суд, за допомогою виконавчої служби.

🆘 Коли МФО подають в суд на боржника?

Якщо МФО не вдалося залякати позичальника і змусити його вишукати кошти для розрахунку, зайнявши гроші в іншому МФО, у знайомих або родичів, співробітники мікрофінансової організації звертаються до суду. Без кваліфікованої юридичної допомоги, позичальник гарантовано програє процес. Далі стягнення боргу відбувається за допомогою виконавчої служби через арешт, конфіскацію і розпродаж майна позичальника.

🆘 Скільки пені,відсотків і штрафів нараховують МФО?

Всі фінансові штрафні санкції, застосовувані МФО до позичальників, не повернувших кредит вчасно, детально викладені у договорі кредитування. Правда цей договір мало хто з позичальників читав перед підписанням. Цифри в різних МФО різні, але вони завжди набагато більше, ніж в будь-якому банку. Теж саме стосується і відсотків за користування кредитом. Оскаржити штрафні санкції МФО в суді, без допомоги кваліфікованих юристів, майже нереально.

🆘 Хто може викупити кредит у колекторів МФО?

За законом викупом кредитів можуть займатися тільки фінансові організації, що мають ліцензію на факторинг. Кращі юридичні компанії, що захищають права позичальників, спеціально зареєстрували такі організації і отримали ліцензію. Тепер вони можуть здійснювати покупку боргу в інтересах своїх клієнтів. Є така ліцензована фінансова організація і у компанії ПІК.

🆘 Куди скаржитися на колекторів МФО?

Якщо колектори порушують закон, слід подати на них заяву в поліцію. Після доказу протиправності їх дій, можна буде скаржитися і в інші організації, зокрема в прокуратуру. Проблема в тому, що колектора не порушують закон в присутності свідків. Збір доказів, вимагає практичного досвіду.

🆘 Чи можна викупити борг у колекторів?

Теоретично, з колекторами можна домовитися про погашення боргу зі знижкою. Таку можливість колектори мають. Але їм небезпечно говорити, про те, що у вас є якісь гроші. Вони намагатимуться їх у вас вилучити і продовжити вимагати суму, що залишилася. Краще діяти через юридичні компанії, що захищають боржників, які мають ліцензію на факторинг.

🆘 Чи потрібно платити колекторам МФО?

Безпосередньо колекторам платити, звичайно, не потрібно. Слід погасити борг у самому МФО. Ви підписали договір, і його умови доведеться виконати. Єдина можливість вийти з цієї ситуації з найменшими втратами — викуп кредиту МФО юридичною компанією, що діє в інтересах позичальника, і його погашення на заздалегідь обумовлених пільгових умовах. Варто відзначити, що така можливість є тільки у тих, хто не платить мінімум 90 днів і боргом від 20 000 грн.

🆘 Звідки колектора МФО беруть телефони родичів?

В еру інтернету, дані про людину і його друзів, родичів, що є в мережі. У службах безпеки МФО працюють колишні співробітники “органів”, здатні збирати і аналізувати інформацію. При наявності досвіду, дізнатися номер телефону не проблема. Крім того на чорному ринку продається безліч вкрадених баз даних, в тому числі і баз даних телефонних компаній.

🆘 Чому краще закрити кредит МФО?

Позичальник МФО є таким же боржником, як і позичальник банку. Те, що умови кредитування в МФО вкрай невигідні, нікого не цікавить. Доросла людина, підписав договір позики, зобов’язана виконати його умови. Просто так МФО борг не пробачить. Його в будь-якому випадку стягнуть через колекторів або через суд і виконавчу службу. Поки кредит МФО не закритий, на нього нараховують штрафи та пені, борг збільшується.

🆘 Скільки можна не платити МФО?

Не платити по кредиту не можна ні скільки. Не важливо в банку взято кредит або МФО, з першого дня прострочення, на заборгованість починають нараховувати пені і штрафи. Борг швидко зростає. Позичити на смартфон, а віддати машину цілком реально. Борг потрібно погасити якомога швидше, а при неможливості зробити це, потрібно звертатися за юридичною допомогою.

🆘 Чим кредит МФО відрізняється від банківського?

З юридичної точки зору, кредит МФО нічим не відрізняється від банківського. Боржнику доведеться сплатити всі пені, штрафи, проценти за користування грошима і основну суму боргу. Будь-які борги треба платити — це вимога і моралі, і, що більш важливо, закону. Те,що умови за кредитами МФО грабіжницькі, так ніхто і не заставляв дорослу дієздатну людину погоджуватися на них.

🆘 Що буде, якщо не платити мікрозайм МФО?

З першого дня прострочення за кредитом, борг почне зростати за рахунок нарахування пені та штрафів. Спочатку вам будуть ввічливо нагадувати, потім надішлють грубих колекторів і перетворять на “пекло” ваше життя. Якщо і це не допоможе, на вас подадуть позов до суду, виграють справу, заарештують, конфіскують і розпродадуть ваше майно. У будь-якому випадку доведеться погасити кредит. Після того, як буде відкрито виконавче провадження, вас внесуть до реєстру боржників, а про борг дізнаються всі.

🆘 Хто допоможе викупити кредит у колекторів?

За законом викуповувати борги можуть тільки фінансові організації, що мають ліцензію на факторинг. Зазвичай це і є колекторські агентства. Частина юридичних компаній, що захищають боржників, спеціально створили такі організації і придбали ліцензії, щоб мати можливість діяти в інтересах клієнтів. Має таку можливість і юридична компанія ПІК.

🆘 Скільки коштують послуги з викупу кредиту у колекторів?

Вартість послуги з викупу кредиту у колекторів та погашення його на пільгових умовах залежить від декількох факторів. До них відносяться розмір боргу і складність роботи з конкретним колекторським агентством. Поки не буде вивчено вашу кредитну справу, точної відповіді про вартість послуги вам ніхто не дасть. Зверніться до юристів, дайте їм необхідну інформацію і ви швидко отримаєте відповідь на ваше запитання.

🆘 Чому варто звернутися в компанію ПІК?

Компанія ПІК 10 років займається захистом інтересів позичальників, як основним профілем своєї діяльності. У юристів ПІК великий список перемог і величезний позитивний досвід роботи. ПІК має ліцензію на факторинг, може викупити ваш борг і погасити його зі знижкою. У компанії налагоджені комунікації з банками, МФО і колекторськими агентствами, що дозволяє швидко вступити з ними в переговори про захист ваших інтересів.

Проблемний кредит, іпотека,автокредит, позика МФО.
Реєстр боржників, арешт нерухомості та автомобіля.
Ми займаємося боргами. Юридична допомога.

👨‍👩‍👦‍👦 Ваша юридична компанія “ПІК”

Першу консультацію можна отримати безкоштовно за телефонами:

📲+38 (095) 150 0501;

📲+38 (097) 050 0501

в режимі онлайн свого месенджера, або заповнивши форму запиту.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег M
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хорошие ребята. Помогли с выкупом на аукционе и последующим сопровождением сделки в банке. Все договоренности и сроки были соблюдены. Большое им спасибо!

  thumb Yury Dunayevsky
  9/28/2019

  review rating 5  Очень профессиональный подход и высокое качество услуг. Советую.

  thumb Yaroslav Gorbushko
  9/27/2019

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

  review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019
 • review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019
 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019

  review rating 5  Большое спасибо компании «ПИК» за профессионализм! Благодаря компании, удалось выкупить квартиру по минимальной цене. Всё было четко, быстро, понятно. Никаких предварительных платежей, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Отдельная благодарность сотруднице Елене. Очень помогла, делала подсказки, уделяла внимание всем важным деталям процесса. Еще раз благодарю! Успехов команде «ПИК»!

  thumb Serhii Shvets
  3/20/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Задайте питання прямо зараз

Будь ласка, поставте оцінку статті

Мікропозика МФО в Україні
Мікропозика МФО в Україні
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img