МІКРОЗАЙМ МФО В УКРАЇНІ ✔️ адвокат по кредитах | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Мікропозика МФО в Україні

🆘🆘🆘 Чи є кримінальна відповідальність за несплату за кредитом?

До кримінальної відповідальності можуть притягнути лише у разі підробки документів для отримання кредиту. Паспорта, довідки про доходи. Довести шахрайство в тому, що ви просто не платите по кредиту – неможливо. Більшою мірою ви ризикуєте втратити своє майно, яке заарештують і реалізують у межах стягнення за кредитом.

🆘 Де дізнатися, що ваш кредит купили колектора?

Про те, що ваш кредит продан, вас в письмовому повідомленні зобов’язаний сповістити попередній кредитор. Однак це повідомлення відправляють поштою і швидше за все про факт продажу першими вам повідомлять самі колектори. Отриману таким чином інформацію слід перевірити в банку або фінансовій компанії, зателефонувавши туди або відвідавши відділення особисто.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

ІСТОРІЇ БОРЖНИКІВ МФО

🆘 Якщо не платити кредит МФО?

Велика частина МФО має власні служби по збору боргів. Діють ці служби точно так само як колектора і комплектуються відповідним персоналом. Якщо не платити кредит, МФО постараються залякати вас і зробити життя нестерпним, а поки кредит не погашений, борг буде рости. Якщо залякати вас не вдасться, МФО звернеться в суд, виграє процес, накладе арешт на ваше майно через виконавчу службу, і, з допомогою виконавців, змусить вас розрахуватися.

🆘 Навіщо викуповувати борги у колекторів?

Борги потрібно платити. Ця аксіома підтверджена і законодавством. Так чи інакше доведеться погасити кредит. Зміст викупу кредиту у колекторів полягає в тому, що погасити кредит через них можна зі знижкою. Банкам такі знижки робити заборонено. Колектори купують борг за частину його ціни, і мають можливість йти на поступки, в межах отриманої ними знижки.

🆘 Як колектора МФО стягують борги?

На першому етапі будь-які колектори, в тому числі і служби безпеки МФО, діють надзвичайно жорстко. Їх мета налякати боржника і змусити знайти гроші для розрахунку. Часто вони пропонують отримати кредит в іншому МФО для розрахунку з ними. На реальний кримінал більшість колекторів не йде. Але вони, в будь-якому випадку, стягнуть з вас борг через суд, за допомогою виконавчої служби.

🆘 Коли МФО подають в суд на боржника?

Якщо МФО не вдалося залякати позичальника і змусити його вишукати кошти для розрахунку, зайнявши гроші в іншому МФО, у знайомих або родичів, співробітники мікрофінансової організації звертаються до суду. Без кваліфікованої юридичної допомоги, позичальник гарантовано програє процес. Далі стягнення боргу відбувається за допомогою виконавчої служби через арешт, конфіскацію і розпродаж майна позичальника.

🆘 Скільки пені,відсотків і штрафів нараховують МФО?

Всі фінансові штрафні санкції, застосовувані МФО до позичальників, не повернувших кредит вчасно, детально викладені у договорі кредитування. Правда цей договір мало хто з позичальників читав перед підписанням. Цифри в різних МФО різні, але вони завжди набагато більше, ніж в будь-якому банку. Теж саме стосується і відсотків за користування кредитом. Оскаржити штрафні санкції МФО в суді, без допомоги кваліфікованих юристів, майже нереально.

🆘 Хто може викупити кредит у колекторів МФО?

За законом викупом кредитів можуть займатися тільки фінансові організації, що мають ліцензію на факторинг. Кращі юридичні компанії, що захищають права позичальників, спеціально зареєстрували такі організації і отримали ліцензію. Тепер вони можуть здійснювати покупку боргу в інтересах своїх клієнтів. Є така ліцензована фінансова організація і у компанії ПІК.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

🆘 Куди скаржитися на колекторів МФО?

Якщо колектори порушують закон, слід подати на них заяву в поліцію. Після доказу протиправності їх дій, можна буде скаржитися і в інші організації, зокрема в прокуратуру. Проблема в тому, що колектора не порушують закон в присутності свідків. Збір доказів, вимагає практичного досвіду.

🆘 Чи можна викупити борг у колекторів?

Теоретично, з колекторами можна домовитися про погашення боргу зі знижкою. Таку можливість колектори мають. Але їм небезпечно говорити, про те, що у вас є якісь гроші. Вони намагатимуться їх у вас вилучити і продовжити вимагати суму, що залишилася. Краще діяти через юридичні компанії, що захищають боржників, які мають ліцензію на факторинг.

🆘 Чи потрібно платити колекторам МФО?

Безпосередньо колекторам платити, звичайно, не потрібно. Слід погасити борг у самому МФО. Ви підписали договір, і його умови доведеться виконати. Єдина можливість вийти з цієї ситуації з найменшими втратами — викуп кредиту МФО юридичною компанією, що діє в інтересах позичальника, і його погашення на заздалегідь обумовлених пільгових умовах. Варто відзначити, що така можливість є тільки у тих, хто не платить мінімум 90 днів і боргом від 20 000 грн.

🆘 Звідки колектора МФО беруть телефони родичів?

В еру інтернету, дані про людину і його друзів, родичів, що є в мережі. У службах безпеки МФО працюють колишні співробітники “органів”, здатні збирати і аналізувати інформацію. При наявності досвіду, дізнатися номер телефону не проблема. Крім того на чорному ринку продається безліч вкрадених баз даних, в тому числі і баз даних телефонних компаній.

🆘 Чому краще закрити кредит МФО?

Позичальник МФО є таким же боржником, як і позичальник банку. Те, що умови кредитування в МФО вкрай невигідні, нікого не цікавить. Доросла людина, підписав договір позики, зобов’язана виконати його умови. Просто так МФО борг не пробачить. Його в будь-якому випадку стягнуть через колекторів або через суд і виконавчу службу. Поки кредит МФО не закритий, на нього нараховують штрафи та пені, борг збільшується.

🆘 Скільки можна не платити МФО?

Не платити по кредиту не можна ні скільки. Не важливо в банку взято кредит або МФО, з першого дня прострочення, на заборгованість починають нараховувати пені і штрафи. Борг швидко зростає. Позичити на смартфон, а віддати машину цілком реально. Борг потрібно погасити якомога швидше, а при неможливості зробити це, потрібно звертатися за юридичною допомогою.

🆘 Чим кредит МФО відрізняється від банківського?

З юридичної точки зору, кредит МФО нічим не відрізняється від банківського. Боржнику доведеться сплатити всі пені, штрафи, проценти за користування грошима і основну суму боргу. Будь-які борги треба платити — це вимога і моралі, і, що більш важливо, закону. Те,що умови за кредитами МФО грабіжницькі, так ніхто і не заставляв дорослу дієздатну людину погоджуватися на них.

🆘 Що буде, якщо не платити мікрозайм МФО?

З першого дня прострочення за кредитом, борг почне зростати за рахунок нарахування пені та штрафів. Спочатку вам будуть ввічливо нагадувати, потім надішлють грубих колекторів і перетворять на “пекло” ваше життя. Якщо і це не допоможе, на вас подадуть позов до суду, виграють справу, заарештують, конфіскують і розпродадуть ваше майно. У будь-якому випадку доведеться погасити кредит. Після того, як буде відкрито виконавче провадження, вас внесуть до реєстру боржників, а про борг дізнаються всі.

🆘 Хто допоможе викупити кредит у колекторів?

За законом викуповувати борги можуть тільки фінансові організації, що мають ліцензію на факторинг. Зазвичай це і є колекторські агентства. Частина юридичних компаній, що захищають боржників, спеціально створили такі організації і придбали ліцензії, щоб мати можливість діяти в інтересах клієнтів. Має таку можливість і юридична компанія ПІК.

🆘 Скільки коштують послуги з викупу кредиту у колекторів?

Вартість послуги з викупу кредиту у колекторів та погашення його на пільгових умовах залежить від декількох факторів. До них відносяться розмір боргу і складність роботи з конкретним колекторським агентством. Поки не буде вивчено вашу кредитну справу, точної відповіді про вартість послуги вам ніхто не дасть. Зверніться до юристів, дайте їм необхідну інформацію і ви швидко отримаєте відповідь на ваше запитання.

🆘 Чому варто звернутися в компанію ПІК?

Компанія ПІК 10 років займається захистом інтересів позичальників, як основним профілем своєї діяльності. У юристів ПІК великий список перемог і величезний позитивний досвід роботи. ПІК має ліцензію на факторинг, може викупити ваш борг і погасити його зі знижкою. У компанії налагоджені комунікації з банками, МФО і колекторськими агентствами, що дозволяє швидко вступити з ними в переговори про захист ваших інтересів.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: СУД ЗА ОНЛАЙН ПОЗИКОЮ ТА МІКРОЗАЙМОМ

📃 Читати: АРЕШТ І СПИСАННЯ БОРГУ З ЗАРПЛАТИ

📃 Читати: ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ МФО ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021
 • 5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021

  5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020

  5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020
 • 5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020
 • 5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

  5 star review  Спасибо огромнок Компании "ПИК" за поддержку и решение финансовых вопросов с МФО. Хочу отметить работу юриста Алены, профессионализм которой помог в решении очень не простой ситуации, которая у меня сложилась. Спасибо и удачи Вам в Вашей непростой работе. Буду рекомендовать Вашу компанию своим близким.

  thumb Анжела Мукоид
  7/23/2020

  5 star review  спасибо большое юридическая компания Пик, очень помогли справиться с проблемой особенную благодарность хотелось бы выразить юристу Виктории и всему коллективу Компании,процветания и успехов Вам,очень хорошая компания, Виктории отдельное спасибо за проделанную роботу РЕКОМЕНДУЮ обращайтесь эти люди всегда помогут и подскажут как все сделать СПАСИБО БОЛЬШОЕ

  thumb Nikolai CHUIKO
  7/20/2020

  5 star review  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img