img Мікропозик МФО в Україні - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Мікропозик МФО в Україні

 • Чи є кримінальна відповідальність за несплату за кредитом?
 • До кримінальної відповідальності можуть притягнути лише у разі підробки документів для отримання кредиту. Паспорта, довідки про доходи. Довести шахрайство в тому, що ви просто не платите по кредиту – неможливо. Більшою мірою ви ризикуєте втратити своє майно, яке заарештують і реалізують у межах стягнення за кредитом.

 • Де дізнатися, що ваш кредит купили колектора?
 • Про те, що ваш кредит продан, вас в письмовому повідомленні зобов’язаний сповістити попередній кредитор. Однак це повідомлення відправляють поштою і швидше за все про факт продажу першими вам повідомлять самі колектори. Отриману таким чином інформацію слід перевірити в банку або фінансовій компанії, зателефонувавши туди або відвідавши відділення особисто.

 • Якщо не платити кредит МФО?
 • Велика частина МФО має власні служби по збору боргів. Діють ці служби точно так само як колектора і комплектуються відповідним персоналом. Якщо не платити кредит, МФО постараються залякати вас і зробити життя нестерпним, а поки кредит не погашений, борг буде рости. Якщо залякати вас не вдасться, МФО звернеться в суд, виграє процес, накладе арешт на ваше майно через виконавчу службу, і, з допомогою виконавців, змусить вас розрахуватися.

 • Навіщо викуповувати борги у колекторів?
 • Борги потрібно платити. Ця аксіома підтверджена і законодавством. Так чи інакше доведеться погасити кредит. Зміст викупу кредиту у колекторів полягає в тому, що погасити кредит через них можна зі знижкою. Банкам такі знижки робити заборонено. Колектори купують борг за частину його ціни, і мають можливість йти на поступки, в межах отриманої ними знижки.

 • Як колектора МФО стягують борги?
 • На першому етапі будь-які колектори, в тому числі і служби безпеки МФО, діють надзвичайно жорстко. Їх мета налякати боржника і змусити знайти гроші для розрахунку. Часто вони пропонують отримати кредит в іншому МФО для розрахунку з ними. На реальний кримінал більшість колекторів не йде. Але вони, в будь-якому випадку, стягнуть з вас борг через суд, за допомогою виконавчої служби.

 • Коли МФО подають в суд на боржника?
 • Якщо МФО не вдалося залякати позичальника і змусити його вишукати кошти для розрахунку, зайнявши гроші в іншому МФО, у знайомих або родичів, співробітники мікрофінансової організації звертаються до суду. Без кваліфікованої юридичної допомоги, позичальник гарантовано програє процес. Далі стягнення боргу відбувається за допомогою виконавчої служби через арешт, конфіскацію і розпродаж майна позичальника.

 • Скільки пені,відсотків і штрафів нараховують МФО?
 • Всі фінансові штрафні санкції, застосовувані МФО до позичальників, не повернувших кредит вчасно, детально викладені у договорі кредитування. Правда цей договір мало хто з позичальників читав перед підписанням. Цифри в різних МФО різні, але вони завжди набагато більше, ніж в будь-якому банку. Теж саме стосується і відсотків за користування кредитом. Оскаржити штрафні санкції МФО в суді, без допомоги кваліфікованих юристів, майже нереально.

 • Хто може викупити кредит у колекторів МФО?
 • За законом викупом кредитів можуть займатися тільки фінансові організації, що мають ліцензію на факторинг. Кращі юридичні компанії, що захищають права позичальників, спеціально зареєстрували такі організації і отримали ліцензію. Тепер вони можуть здійснювати покупку боргу в інтересах своїх клієнтів. Є така ліцензована фінансова організація і у компанії ПІК.

 • Куди скаржитися на колекторів МФО?
 • Якщо колектори порушують закон, слід подати на них заяву в поліцію. Після доказу протиправності їх дій, можна буде скаржитися і в інші організації, зокрема в прокуратуру. Проблема в тому, що колектора не порушують закон в присутності свідків. Збір доказів, вимагає практичного досвіду.

 • Чи можна викупити борг у колекторів?
 • Теоретично, з колекторами можна домовитися про погашення боргу зі знижкою. Таку можливість колектори мають. Але їм небезпечно говорити, про те, що у вас є якісь гроші. Вони намагатимуться їх у вас вилучити і продовжити вимагати суму, що залишилася. Краще діяти через юридичні компанії, що захищають боржників, які мають ліцензію на факторинг.

 • Чи потрібно платити колекторам МФО?
 • Безпосередньо колекторам платити, звичайно, не потрібно. Слід погасити борг у самому МФО. Ви підписали договір, і його умови доведеться виконати. Єдина можливість вийти з цієї ситуації з найменшими втратами — викуп кредиту МФО юридичною компанією, що діє в інтересах позичальника, і його погашення на заздалегідь обумовлених пільгових умовах. Варто відзначити, що така можливість є тільки у тих, хто не платить мінімум 90 днів і боргом від 20 000 грн.

 • Звідки колектора МФО беруть телефони родичів?
 • В еру інтернету, дані про людину і його друзів, родичів, що є в мережі. У службах безпеки МФО працюють колишні співробітники “органів”, здатні збирати і аналізувати інформацію. При наявності досвіду, дізнатися номер телефону не проблема. Крім того на чорному ринку продається безліч вкрадених баз даних, в тому числі і баз даних телефонних компаній.

 • Чому краще закрити кредит МФО?
 • Позичальник МФО є таким же боржником, як і позичальник банку. Те, що умови кредитування в МФО вкрай невигідні, нікого не цікавить. Доросла людина, підписав договір позики, зобов’язана виконати його умови. Просто так МФО борг не пробачить. Його в будь-якому випадку стягнуть через колекторів або через суд і виконавчу службу. Поки кредит МФО не закритий, на нього нараховують штрафи та пені, борг збільшується.

 • Скільки можна не платити МФО?
 • Не платити по кредиту не можна ні скільки. Не важливо в банку взято кредит або МФО, з першого дня прострочення, на заборгованість починають нараховувати пені і штрафи. Борг швидко зростає. Позичити на смартфон, а віддати машину цілком реально. Борг потрібно погасити якомога швидше, а при неможливості зробити це, потрібно звертатися за юридичною допомогою.

 • Чим кредит МФО відрізняється від банківського?
 • З юридичної точки зору, кредит МФО нічим не відрізняється від банківського. Боржнику доведеться сплатити всі пені, штрафи, проценти за користування грошима і основну суму боргу. Будь-які борги треба платити — це вимога і моралі, і, що більш важливо, закону. Те,що умови за кредитами МФО грабіжницькі, так ніхто і не заставляв дорослу дієздатну людину погоджуватися на них.

 • Що буде, якщо не платити мікрозайм МФО?
 • З першого дня прострочення за кредитом, борг почне зростати за рахунок нарахування пені та штрафів. Спочатку вам будуть ввічливо нагадувати, потім надішлють грубих колекторів і перетворять на “пекло” ваше життя. Якщо і це не допоможе, на вас подадуть позов до суду, виграють справу, заарештують, конфіскують і розпродадуть ваше майно. У будь-якому випадку доведеться погасити кредит. Після того, як буде відкрито виконавче провадження, вас внесуть до реєстру боржників, а про борг дізнаються всі.

 • Хто допоможе викупити кредит у колекторів?
 • За законом викуповувати борги можуть тільки фінансові організації, що мають ліцензію на факторинг. Зазвичай це і є колекторські агентства. Частина юридичних компаній, що захищають боржників, спеціально створили такі організації і придбали ліцензії, щоб мати можливість діяти в інтересах клієнтів. Має таку можливість і юридична компанія ПІК.

 • Скільки коштують послуги з викупу кредиту у колекторів?
 • Вартість послуги з викупу кредиту у колекторів та погашення його на пільгових умовах залежить від декількох факторів. До них відносяться розмір боргу і складність роботи з конкретним колекторським агентством. Поки не буде вивчено вашу кредитну справу, точної відповіді про вартість послуги вам ніхто не дасть. Зверніться до юристів, дайте їм необхідну інформацію і ви швидко отримаєте відповідь на ваше запитання.

 • Чому варто звернутися в компанію ПІК?
 • Компанія ПІК 10 років займається захистом інтересів позичальників, як основним профілем своєї діяльності. У юристів ПІК великий список перемог і величезний позитивний досвід роботи. ПІК має ліцензію на факторинг, може викупити ваш борг і погасити його зі знижкою. У компанії налагоджені комунікації з банками, МФО і колекторськими агентствами, що дозволяє швидко вступити з ними в переговори про захист ваших інтересів.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Поділитися статтею в соц. мережах

Будь ласка, поставте оцінку статті

Пожалуйста, оцените эту статью
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img