Юридична компанія «ПІК»

МІКРОЗАЙМ МФО В УКРАЇНІ

 

Чи є кримінальна відповідальність за несплату за кредитом?

До кримінальної відповідальності можуть притягнути лише у разі підробки документів для отримання кредиту. Паспорта, довідки про доходи. Довести шахрайство в тому, що ви просто не платите по кредиту – неможливо. Більшою мірою ви ризикуєте втратити своє майно, яке заарештують і реалізують у межах стягнення за кредитом.

Де дізнатися, що ваш кредит купили колектора?

Про те, що ваш кредит продан, вас в письмовому повідомленні зобов’язаний сповістити попередній кредитор. Однак це повідомлення відправляють поштою і швидше за все про факт продажу першими вам повідомлять самі колектори.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Перевірте інформацію, отриману від колекторів. Підіть/ зателефонуйте в банк або фінансову компанію і дізнайтеся, чи дійсно ваш борг продано колекторам.

ЧИТАТИ ЩЕ: ІСТОРІЇ БОРЖНИКІВ МФО

Що буде, якщо не платити кредит МФО?

Велика частина МФО має власні служби по збору боргів. Діють ці служби точно так само як колектора і комплектуються відповідним персоналом.

 • Якщо не платити кредит, МФО постараються залякати вас і зробити життя нестерпним, а поки кредит не погашений, борг буде рости.
 • Якщо залякати вас не вдасться, МФО звертається до суду, виграє процес, накладе арешт на ваше майно через виконавчу службу, і, з допомогою виконавців, змусить вас розрахуватися.

Навіщо викуповувати борги у колекторів?

Борги потрібно платити. Ця аксіома підтверджена і законодавством. Так чи інакше доведеться погасити кредит. Суть викупу кредиту у колекторів полягає в тому, що погасити кредит через них можна зі знижкою. Банкам такі знижки робити заборонено. Колектори купують борг за частину його ціни, і мають можливість йти на поступки, в межах отриманої ними знижки.

Як колектора МФО стягують борги?

На першому етапі будь-які колектори, в тому числі і служби безпеки МФО, діють надзвичайно жорстко. Їх мета налякати боржника і змусити знайти гроші для розрахунку. Часто вони пропонують отримати кредит в іншому МФО для розрахунку з ними. На реальний кримінал більшість колекторів не йде. Але вони, в будь-якому випадку, стягнуть з вас борг через суд, за допомогою виконавчої служби.

Коли МФО подають в суд на боржника?

Якщо МФО не вдалося залякати позичальника і змусити його вишукати кошти для розрахунку, зайнявши гроші в іншому МФО, у знайомих або родичів, співробітники мікрофінансової організації звертаються до суду. Без кваліфікованої юридичної допомоги, позичальник гарантовано програє процес. Далі стягнення боргу відбувається за допомогою виконавчої служби через арешт, конфіскацію і розпродаж майна позичальника.

Скільки пені,відсотків і штрафів нараховують МФО?

Всі фінансові штрафні санкції, застосовувані МФО до позичальників, що не повернули кредит вчасно, детально викладені у договорі кредитування. Правда цей договір мало хто з позичальників читав перед підписанням.

Цифри в різних МФО різні, але вони завжди набагато більше, ніж в будь-якому банку. Теж саме стосується і відсотків за користування кредитом. Оскаржити штрафні санкції МФО в суді, без допомоги кваліфікованих юристів, майже нереально.

Хто може викупити кредит у колекторів МФО?

За законом викупом кредитів можуть займатися тільки фінансові організації, що мають ліцензію на факторинг. Кращі юридичні компанії, що захищають права позичальників, спеціально зареєстрували такі організації і отримали ліцензію. Тепер вони можуть здійснювати покупку боргу в інтересах своїх клієнтів.

Важливо! Така ліцензована фінансова організація і у компанії ПІК.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

Куди скаржитися на колекторів МФО?

Якщо колектори порушують закон, слід подати на них заяву в поліцію. Після доказу протиправності їх дій, можна буде скаржитися і в інші організації, зокрема в прокуратуру. Проблема в тому, що колектора не порушують закон в присутності свідків. Збір доказів, вимагає практичного досвіду.

Чи можна викупити борг у колекторів?

Теоретично, з колекторами можна домовитися про погашення боргу зі знижкою. Таку можливість колектори мають. Але їм небезпечно говорити, про те, що у вас є якісь гроші.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Будьте обережні! Якщо колектори зрозуміють, що у вас є гроші, то постараються їх у вас забрати, а потім продовжуватимуть вимагати ще і ще, нараховувавши неправомірні проценти.

Краще діяти через юридичні компанії, що захищають боржників, які мають ліцензію на факторинг.

Чи потрібно платити колекторам МФО?

Безпосередньо колекторам платити, звичайно, не потрібно. Слід погасити борг у самому МФО. Ви підписали договір, і його умови доведеться виконати.

Єдина можливість вийти з цієї ситуації з найменшими втратами — викуп кредиту МФО юридичною компанією, що діє в інтересах позичальника, і його погашення на заздалегідь обумовлених пільгових умовах.

До відома! Така можливість є тільки у тих, хто не платить мінімум 90 днів і боргом від 20 000 грн.

Звідки колектора МФО беруть телефони родичів?

В еру інтернету, дані про людину і його друзів, родичів, що є в мережі. У службах безпеки МФО працюють колишні співробітники “органів”, здатні збирати і аналізувати інформацію. При наявності досвіду, дізнатися номер телефону не проблема. Крім того на чорному ринку продається безліч вкрадених баз даних, в тому числі і баз даних телефонних компаній.

Чому краще закрити кредит МФО?

Позичальник МФО є таким же боржником, як і позичальник банку. Те, що умови кредитування в МФО вкрай невигідні, нікого не цікавить. Доросла людина, підписав договір позики, зобов’язана виконати його умови. Просто так МФО борг не пробачить. Його в будь-якому випадку стягнуть через колекторів або через суд і виконавчу службу.

Важливо! Поки кредит МФО не закритий, на нього нараховують штрафи та пені, борг збільшується.

Скільки можна не платити МФО?

Не платити по кредиту не можна ні скільки. Не важливо в банку взято кредит або МФО, з першого дня прострочення, на заборгованість починають нараховувати пені і штрафи. Борг швидко зростає.

Важливо! Позичити на смартфон, а віддати машину цілком реально.

Борг потрібно погасити якомога швидше, а при неможливості зробити це, потрібно звертатися за юридичною допомогою.

Чим кредит МФО відрізняється від банківського?

З юридичної точки зору, кредит МФО нічим не відрізняється від банківського. Боржнику доведеться сплатити всі пені, штрафи, проценти за користування грошима і основну суму боргу. Будь-які борги треба платити — це вимога і моралі, і, що більш важливо, закону. Те,що умови за кредитами МФО грабіжницькі, так ніхто і не заставляв дорослу дієздатну людину погоджуватися на них.

Що буде, якщо не платити мікрозайм МФО?

З першого дня прострочення за кредитом, борг почне зростати за рахунок нарахування пені та штрафів. Спочатку вам будуть ввічливо нагадувати, потім надішлють грубих колекторів і перетворять на “пекло” ваше життя.

Якщо і це не допоможе, на вас подадуть позов до суду, виграють справу, заарештують, конфіскують і розпродадуть ваше майно. У будь-якому випадку доведеться погасити кредит. Після того, як буде відкрито виконавче провадження, вас внесуть до реєстру боржників, а про борг дізнаються всі.

Хто допоможе викупити кредит у колекторів?

За законом викуповувати борги можуть тільки фінансові організації, що мають ліцензію на факторинг. Зазвичай це і є колекторські агентства. Частина юридичних компаній, що захищають боржників, спеціально створили такі організації і придбали ліцензії, щоб мати можливість діяти в інтересах клієнтів. Має таку можливість і юридична компанія ПІК.

Скільки коштують послуги з викупу кредиту у колекторів?

Вартість послуги з викупу кредиту у колекторів та погашення його на пільгових умовах залежить від декількох факторів. До них відносяться розмір боргу і складність роботи з конкретним колекторським агентством. Поки не буде вивчено вашу кредитну справу, точної відповіді про вартість послуги вам ніхто не дасть. Зверніться до юристів, дайте їм необхідну інформацію і ви швидко отримаєте відповідь на ваше запитання.

Чому варто звернутися в компанію ПІК?

 • Компанія ПІК 10 років займається захистом інтересів позичальників, як основним профілем своєї діяльності.
 • У юристів ПІК великий список перемог і величезний позитивний досвід роботи.
 • ПІК має ліцензію на факторинг, може викупити ваш борг і погасити його зі знижкою.
 • У компанії налагоджені комунікації з банками, МФО і колекторськими агентствами, що дозволяє швидко вступити з ними в переговори про захист ваших інтересів.

 

Проблемний кредит в МФО? 

Юридична компанія “ПІК”! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн