img Мікрокредит - прострочення в Україні✔️позики МФО | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Мікрокредит: прострочення. Які наслідки?

МФО видають моментальні позики на карту і не вимогливі щодо кредитної історії клієнта. Вони охоче надають гроші, не дуже цікавлячись метою кредитування і часто зараховують їх вже через 10-15 хвилин після подачі заявки. Але безкоштовний сир буває відомо де і цей, на перший погляд, привабливий фінансовий інструмент має свої «підводні камені» у вигляді надвисоких відсоткових ставок, які досягають 1000% річних. Крім того, якщо вчитатися в договір, можна з подивом дізнатися, що і без того значна ставка стає більш тяжкою завдяки штрафам і пеням за найменшу затримку в оплаті. Розглянемо можливі наслідки прострочення або непогашення мікропозик.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ ЗА МІКРОЗАЙМОМ

Не можу погасити мікрокредит. Чого чекати?

Кешкредит, мікропозики, быстро займ в МФО складно назвати вигідними для позичальника, але якщо сумлінно виконувати терміни і умови договору, їх вартість буде високою, але посильної. Коли ж виникає прострочення, штрафні відсотки починають рости з величезною швидкістю. Однак серйозні наслідки позичальникові не загрожують. Таким компаніям доступні тільки «чорні» методи стягнення. Це означає, що боржника чекає телефонний тероризм з боку або співробітників безпосередньо кредитора, або колекторів, яких залучить МФО.

Важливо розуміти, що юридичних наслідків від таких дзвінків для позичальника не існує. Розрахунок на некомпетентність клієнта в юридичних питаннях і його моральний стан. Психологічна атака на боржника за кредитом – улюблений і по суті єдиний інструмент мікрофінансових компаній. Крім відверто хамського тону і не прикритих загроз їм зробити майже нічого. Єдиним законним методом стягнення – виконавче провадження після судового рішення – МФО все одно не користуються. Шкурка вівчинки не варта.

Якщо морально задавити самого боржника не вийде, кредитор переключиться на родичів, друзів і колег. Чекайте дзвінків на роботу і додому, «листи щастя» з погрозами кримінальної відповідальності і «терор» в соціальних мережах – співробітники МФО писатимуть людям з френд-листа позичальника, радісно повідомляючи про його заборгованості.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

Як позбавиться від боргу в МФО?

Стягнути такий борг практично неможливо, але позичальник ризикує назавжди зіпсувати свою кредитну історію і позбавити себе можливістю подальшого кредитування не тільки в МФО, але і в банках. Щоб позбавити себе від непогашеної позики потрібно або спілкуватися кредитором, адже не маючи серйозних важелів тиску на позичальника, він зацікавлений йти йому назустріч.

Якщо прострочення були більше трьох місяців, то швидше за все ваш борг проданий колекторській компанії, якщо більше року то продажів могло бути і 2 і 3 і ваш кредит вже незрозуміло де.Також важливо детально вивчити зарахування коштів після прострочення, щоб розуміти куди йдуть гроші від погашення кредиту. Адже нерідко платіж покриває штрафи, не зменшуючи тіло (суму, яку ви отримали від МФО). Потім на нього заново нараховують відсотки, і сума боргу знову зростає. Це є підставою для перерахунку і навіть скасування кредитного договору. Ви самі можете подати до суду, отримати рішення і назавжди позбутися від кредиту.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img