Юридична компанія «ПІК»

Прострочення по мікрозаймам

МФО видають моментальні позики на карту і не вимогливі щодо кредитної історії клієнта. Вони охоче дають гроші, не особливо цікавлячись метою кредитування і часто зараховують їх вже через 10-15 хвилин після подачі заявки.

Але безкоштовний сир буває відомо де і цей, на перший погляд, привабливий фінансовий інструмент має свої «підводні камені» у вигляді надвисоких відсоткових ставок, які досягають 1000% річних. Крім того, якщо вчитатися в договір, можна з подивом дізнатися, що і без того значна ставка ускладняються штрафами і пенею за найменшу затримку в оплаті, за прострочення. Велике прострочення за мікрозаймом, розглянемо можливі наслідки прострочення або непогашення мікрозайму.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВЗЯТИ КРЕДИТ З ПРОСТРОЧКОЮ В МФО

Не можу погасити мікрокредит. Чого чекати?

Найбільш поширені запити, на які ми відповідаємо звичайно пов’язані з МФО, зазвичай люди запитують:

 • cashberry прострочення;
 • ccloan прострочення;
 • moneyveo прострочення;
 • eurogroshi прострочення;
 • бистрозайм прострочення.

Кешкредити, мікропозики, бистрозайми у МФО складно назвати вигідними для позичальника, але якщо сумлінно виконувати терміни і умови договору, їх вартість буде високою, але посильною. Коли ж виникає прострочення, штрафні відсотки починають рости з величезною швидкістю.

Важливо! Серйозні наслідки позичальникові загрожують вже після першого дня прострочення. Таким компаніям доступні як «чорні» методи стягнення, дзвінки і погрози, так і законне стягнення боргу. Це означає, що боржника чекає телефонний тероризм з боку або співробітників безпосередньо кредитора, або колекторів, яких залучить МФО. Другий варіант, виконавче провадження і арешт.

Як колектори “вибивають” борг у позичальника з простроченням?

Психологічна атака на боржника за кредитом, улюблений інструмент стягнення, мікрофінансових компаній. Крім відверто хамського тону і неприкритих загроз вам, все це ще буде застосовано до ваших родичів, знайомих, друзів, колег по роботі і сусідів.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Ніколи не забувайте: єдиний законний метод стягнення боргу – виконавче провадження після судового рішення”.

До відома! Не зовсім законний, але здійсненний, метод також виконавчий напис нотаріуса.

Якщо морально задавити самого боржника не вийде, кредитор переключиться на родичів, друзів і колег. Чекайте дзвінків на роботу і додому, «листи щастя» з погрозами кримінальної відповідальності і «терор» в соціальних мережах – співробітники МФО писатимуть людям з френд-листа позичальника,  повідомляючи про його заборгованость.

ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО РОБИТИ ЯКЩО Є ПРОСТРОЧЕННЯ ПО КРЕДИТУ

Як позбавиться від боргу в МФО?

Стягнути такий борг цілком можливо, крім того позичальник ризикує назавжди зіпсувати свою кредитну історію і позбавити себе можливістю подальшого кредитування не тільки в МФО, але і в банках.

До відома! Якщо прострочення були більше трьох місяців, то швидше за все ваш борг продали до колекторської компанії, якщо більше року, то продажів могло бути і 2 і 3 і ваш кредит вже незрозуміло де.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Якщо ви після прострочення продовжили погашати кредит, важливо розуміти куди йдуть зараховані кошти. Нерідко платіж покриває штрафи, не зменшуючи тіло кредиту”.

Потім на нього заново нараховують відсотки, і сума боргу знову росте. Це є підставою для перерахунку і навіть скасування кредитного договору.

Важливо! Будь-яка кредитна історія індивідуальна, після настання прострочення, ви зіткнетеся з дуже серйозними проблемами, вважати, що МФО можуть тільки телефонувати і погрожувати, помилка. МФО успішно відкривають виконавчі провадження та заарештовують гроші і майно боржника. Без юридичної допомоги, вам точно не обійтися.

Чим загрожує прострочення по кредиту?

Прострочення по мікрозайму! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн