img Нічим платити кредитор України - юридична компанія «ПІК» | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Кредит готівкою

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Отримавши одного разу бажаний кредит готівкою в банку, можна згодом стати жертвою фінансових труднощів. Якщо вам нема чим платити, кредитор буде атакувати вас телефонними дзвінками. Розмір боргу почне рости з урахуванням нарахованої банківською організацією пені та штрафних санкцій. Затягування виплати заборгованості загрожує передачею справи колекторському агентству. Судові розгляди з банком – малоприємний процес.

Навіть невеликий кредит на карту має шанс перетворитися на «пакет» проблем для боржника. Кредитна історія при несвоєчасній виплаті позики псується, перешкоджаючи фінансовим операціям в майбутньому.

Проблеми з кредитами вирішуються

Ви можете вирішити проблемне питання, звернувшись до вузькоспеціалізованої компанії. Юрист, який працює з кредитами здатний:

  1. Знайти вади в кредитному договорі.
  2. Домогтися перегляду суми боргу.
  3. Представляти боржника у суді та ін.

Сьогодні кредит не лякає українців. Це найпопулярніша послуга в банку або фінустанови, незважаючи на чималі «накрутки». Іноді пролонгація договору або «кредитні канікули» стануть порятунком при неможливості погасити борг в обумовлений договором термін.

Існує також небезпека оформлення мікропозик в інтернеті. Так, передача МФО своїх персональних даних може обернутися для позичальника громіздким боргом та телефонним терором від колекторів. Такі кредити часто видаються під величезні відсотки. На ринку є компанії, які прописують умови кредитування дрібним шрифтом, чим вводять клієнтів в оману, дехто,підписуючи, зовсім не читає договір. Слід пам’ятати, що у громадян є можливість оскаржити таку позику в суді.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img