Суд по онлайн займу або мікрокредиту
Платити колекторам або чекати суду
За мікрокредитами, як і за всіма іншими кредитами, є дві сторони: боржник і кредитор. Стосунки між сторонами регулюються кредитним договором, і в разі невиконання зобов’язань, сторони мають право звернутися до суду. Боржника, в разі прострочення, виникає питання. Через який час МФО подає до суду і як захистити свої інтереси?
Розповімо спочатку про легенди і чутки, якими обросла історія про те, як проходить суд з МФО. Можна часто почути, що: “Не плачу по кредиту МФО і мені за це нічого не зробили. Тільки загрожують, а реально в суд не подають”. Так, таке буває. Фінансові компанії або скорочено ФК, а саме вони видають кредити, поділяються на дві категорії. Є компанії, які мають власний відділ стягнення, саме примусового стягнення в судовому порядку і ті, що такого відділу не мають.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКІ МІКРОЗАЙМИ ПОДАЮТЬ ДО СУДУ
Тому частка правди в таких оповіданнях є, що роблять компанії без відділу стягнення в разі тривалих неплатежів? Звісно продають кредити колекторам, а коли колектори подали в суд за кредитом, про це вже можна частіше почути.
Які МФО подають до суду
Так, однозначно всі хотіли б отримати список МФО, які не подають до суду і не переживати коли їм дзвонить кредитор і каже, що подасть або подав до суду. Знаючи, що це МФО в суд не подає. На жаль такого списку немає, можливо умовний і є, але прогарантувати, що точно ця компанія в суд не подасть, ніхто не може. Повторимо ще раз, у кредитора є право подати в суд на примусове стягнення боргу відразу після порушення боржником умов договору, це право настає на наступний день, а як скоро кредитор скористається ним, залежить від ФК (факторингової компанії).
Якщо борг збільшився
Головне питання у всіх, хто допустив прострочення, у кого виріс борг, чий кредит продали – платити колекторам або чекати суду. Якщо ви задаєте собі таке питання, відповідь проста, якщо можете платити і вважаєте, що вам справедливо нарахували штрафи, пеню та відсотки, звичайно платіть. Так можна позбавитись від тиску, погроз і можливо навіть ганьби перед сусідами і друзями. Якщо вважаєте, що борг несправедливо великий, колектора занадто самовпевнені і хочете щоб справедливість восторжествувала, чекаємо суду або йдемо до суду, якщо він вже неминучий.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: МІКРОЗАЙМИ СУДОВА ПРАКТИКА УКРАЇНИ
Юридична компанія “ПІК”, ми займаємося боргами. Домогтися компромісу між боржником і кредитором – місія нашої компанії. Ми супроводжуємо як судовий процес, так і досудове врегулювання проблемних кредитів по всій Україні. Можливо ви і не дізнаєтеся, як проходить суд з МФО, у вас його просто не буде, тому що ми можемо домовитися про списання відсотків, пені і штрафів, і ви закриєте кредит за розумні гроші.
⚖️🎓 МФО загрожує подати до суду. Чи варто платити колекторам або чекати суду? Залишайте заявку прямо зараз, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: СУД ЗА ОНЛАЙН ПОЗИКОЮ ТА МІКРОЗАЙМОМ
📃 Читати: АРЕШТ І СПИСАННЯ БОРГУ З ЗАРПЛАТИ
📃 Читати: ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ МФО ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01