Юридична компанія «ПІК»

Як закрити мікрокредити

Безліч українців мучатються питанням про те, як закрити борги по кредитах, прийти в себе, і почати будувати життя по-новому. Економічний спад призвів у ряди неплатників навіть цілком благополучних раніше людей. Малозабезпечені громадяни активно беруть мікропозики. Ситуація здається безвихідною, але це не так. З’ясуємо, як закрити мікропозики, якщо немає грошей.

Законодавство України про борги

Українські закони захищають права всіх категорій громадян. Але в цілому в Україні діє правило: Борги потрібно платити.

Для захисту прав кредиторів є законна процедура, що дозволяє поширювати стягнення боргу на будь-яке майно боржника. Для цього:

 • Отримують рішення суду або виконавчий напис нотаріуса.
 • Звертаються з ними в виконавчу службу.
 • Виконавець відкриває провадження, заарештовує всю власність боржника.
 • Пізніше майно може бути конфісковано і продано на торгах. Утримання може здійснюватися із зарплати і пенсії боржника. Гроші йдуть, на погашення боргу.

Тому питання про те, як закрити мікропозики, не маючи грошей взагалі, відповіді не має. Виконавці знайдуть ці гроші, за рахунок зарплати або майна. На боржнику буде арешт, цей арешт безстроковий. Всі його грошові надходження, за винятком мінімуму, необхідного для життя, будуть конфісковувати.

Позику потрібно погасити в будь-якому випадку. Правильно сформульоване питання боржника повинно звучати так: як закрити борг по кредиту з мінімальними втратами і не розоритися повністю? Це питання відповідь має – потрібно відстоювати свої права, і шукати можливість погасити кредит щадним способом. Більшості українських громадян для вирішення кредитної проблеми знадобиться юридична допомога.

Чим юристи допоможуть боржнику

Адвокати, що спеціалізуються на вирішенні кредитних питань, можуть:

 • Припинити протиправні дії колекторів.
 • Списати в суді неправомірно нараховані відсотки і штрафи, зменшивши цим суму боргу, якщо такий процес ініціював кредитор.
 • Надати клієнту додатковий час на вирішення фінансових проблем, шляхом застосування юридичних вивертів. Зняття арештів з майна, подача позовів, оскаржуючих дії кредиторів і виконавців, оскарження прийнятих судових рішень та затягування проходження судового розгляду можуть надати позичальнику від декількох місяців до кількох років.
 • Запропонувати клієнтові варіанти погашення боргу зі знижкою, зокрема викуп боргу у кредитора.
 • Провести процедуру банкрутства, якщо це можливо, процедура банкрутства має ряд вимог.

Зверніться за допомогою до юристів, і вирішите проблему назавжди.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн