img КРЕДИТНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ✔️ адвокат по кредитах | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як законно звільнитися від кредитних зобов’язань

Неприємна новина про те, що борги потрібно платити, жорстко доводиться кредиторами до проблемних боржників. Власні служби безпеки банків, а також великогабаритні співробітники колекторських агентств, вміють переконливо розповідати про очікуючі боржників неприємності. Питання про те, як законно позбутися кредиту зараз, як ніколи актуальне. Позичальники, здається, вже зрозуміли, що забути про борг не вийде. З’ясуємо, якими способами можна спробувати вирішити проблему заборгованості по кредитах.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК СПИСАТИ БОРГИ ПО МІКРОЗАЙМАМ УКРАЇНА

Прямий спосіб, як законно позбутися кредиту – своєчасно і в повному обсязі заплатити. Однак над цим питанням замислюються, коли зі своєчасністю справи вже йдуть погано і на телефон дзвонять банкіри, а в двері стукають колектори. Переформулюємо відповідь: заплативши весь борг по кредиту разом зі штрафними санкціями, ви зможете позбутися від боргу абсолютно законно.

Якщо цей варіант неможливий, радимо відповідати на питання, як законно позбутися кредиту, разом з досвідченим юристом компанії, яка практикує в сфері захисту прав позичальників. Методи для цього існують. Перерахуємо деякі з них:

 • Помилки в кредитному договорі та інших документах по кредиту. Порушення законодавства і опротестування договору повністю або в окремих його частинах. Однак не кожен українець зуміє знайти такі помилки в документі, складеним юристом.
 • Викуп кредиту зі знижкою. Щоб повністю погасити кредит за частину його суми, в схемі потрібен посередник – юридична особа (компанія), що має ліцензію на факторинг. Така ліцензія є у київської юридичної компанії ПІК.
 • Списання кредиту. Банки неохоче йдуть на це, але при наявності підстав і досвіду це можливо.

Загалом, якщо грошей, щоб виплатити кредит немає, йдіть до юристів і шукайте рішення проблеми разом з ними.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img