Юридична компанія «ПІК»

СПИСАННЯ БОРГІВ ПО КРЕДИТАХ

 

Понад 50% кредитів, виданих українськими МФО, є проблемними. Тобто, платежі по ним не проводяться зовсім, або проводяться не в повному обсязі або несвоєчасно. Криза в економіці країни боляче вдарила не тільки по позичальниках. Для МФО портфелі проблемних кредитів становлять серйозну проблему. З’ясуємо, чи можуть списати борги по кредиту.

Причини, які примушують банки списувати борги

Мікрозайми мають кілька причин для списання проблемних боргів. До них відносяться:

 • Отримання грошей з боржника вимагає часу і витрат. Для примусового стягнення боргу необхідно отримати судове рішення, звернутися з ним до виконавців і очікувати стягнення коштів. Для виконання всієї процедури необхідно наймати юристів, а результат може бути нульовим – у позичальника, наприклад, не виявиться майна.
 • Продаж боргів колекторам. Колектори купують борги зі знижкою близько 90% від номіналу. Тому списати борг у колекторів простіше.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Списати борг, який став проблемним, можливо. І це зараз періодично відбувається. Розгляньте можливість звільнення від боргового тягаря шляхом його списання!.

Які кредити списати вдається, а які ні

Найчастіше, під списання йдуть кредити продані колекторам. Витрати на їх стягнення можуть перевищити суму боргу.

Українців цікавить, як списати відсотки по мікрозайму. Не зумівши вносити платежі за таким кредитом, позичальник йде в прострочення і МФО начисляють великі проценти, штрафи і пеню. Відповідно, списання відсотків, дуже важливо для боржника.

Порада юридичної компанії “ПІК”

За підтримки хорошого юриста суму боргу можна зменшити саме за рахунок списання частини відсотків, штрафів і пені.

На жаль, списання основного боргу неможливо, МФО або колектора вимагатимуть погашення основного боргу, обов’язково. Зверніться до юристів, компанії “ПІК”, що займаються захистом позичальників, вам підкажуть шляхи вирішення проблеми.

 

Як списати борги по кредитах?

Списання кредитних боргів! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Юлия

  28.01.2021 в 19:11

  Здравствуйте помогите пожалуйста,взяла кредит он-лайн сейчас всем звонят,даже не родственникам,не знаю что делать)

  Відповіcти
  • admin

   01.02.2021 в 14:23

   Юлия, звоните или оставляйте заявку.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн