Юридична компанія «ПІК»

Не можу оплатити кредит що робити

Питання про те, що робити, якщо не можеш виплатити кредит, турбує багатьох українців. Юридична компанія ПІК понад 10 років захищає права позичальників і отримує безліч листів з проханням про допомогу від них. В першу чергу слід зрозуміти, що в подібній ситуації знаходиться безліч людей і нічого ганебного в ній немає. Після цього слід боротися за свої права і шукати спосіб погашення кредиту.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО РОБИТИ З БОРГАМИ МФО

Заявки клієнтів компанії ПІК

У цій частині статті ми розмістимо кілька листів, реально отриманих юристами компанії ПІК від позичальників, які не мають коштів для оплати кредиту.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Важливо усвідомити, що ви не самотні. Проблеми з боргами по кредитах і мікропозиках вирішують багато людей і рішення для них є”.

Прострочки за мікропозиками

Що робити, якщо не можеш платити мікропозики? Є кілька МФО, великі просрочки. Вже були проблеми на роботі, мало не звільнили. У мене двоє дітей, за них страшно. Страшно, що дізнаються родичи. Допоможіть вирішити проблему, я платити не відмовляюся, а з колекторами говорити не можу, вони просто не бажають мене слухати. Допоможіть !!!

Підкажіть. Дружина набралася мікропозик, про які я не знав. Платити звісно їй їх ні чим, і у мене грошей таких немає. Не можу платити мікропозики, що робити?

Кілька прострочених кредитів

У мене 3 прострочених кредиту в різних компаніях, в одній скажені відсотки, я прошу вас допомогти мені, благаю … Не можу платити кредит, що робити не знаю. Загальна сума 18 тис. Прошу допомогти продовжити термін повернення, припинити нарахування відсотків, і дати хоча б 2-3 місяці, щоб я заробила і віддала ті суми, що брала. Чекаю дзвінка.

Більшість читачів цієї статті знаходиться в такому ж положенні, як і автори листів, або в схожій ситуації. На головне питання – що робити, є тільки одна відповідь – не опускати руки і боротися за свої права і добробут своєї родини.

Важливо! У більшої частини українців для такої боротьби і перемоги в ній немає необхідних знань і досвіду. Вам знадобиться допомога юристів.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО РОБИТИ ЯКЩО НЕ МОЖЕШ ПЛАТИТИ МІКРОЗАЙМ

Не можу платити кредит, що робити?

Основний переляк у неспроможних позичальників викликають дії колекторів. Для припинення психологічного пресингу, мало появи в справі адвоката. Колектори не ті люди, яким притаманні слова: совість, честь, співчуття, розуміння, не бояться вони і адвокатів. Їх мета – залякати і отримати гроші.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Психологічний тиск колекторів допоможе зняти досвідчений юрист. Від того, що ви і ваші близькі будуть відповідати колекторам, залежить дуже багато”.

Далі юристи ПІК:

 • Якщо МФО подасть до суду, спишуть незаконне нарахування відсотків і штрафів. МФО часто порушують права своїх клієнтів.
 • Займаються перешкоджанням арешту. Для вирішення основної проблеми – погашення боргу, потрібен час.
 • Запропонують варіанти погашення кредиту. Один з них – списання боргу зі знижкою. Який варіант підійде вам, можна буде сказати після вивчення обставин справи.

Зверніться в компанію ПІК. Ми допомогли авторам опублікованих листів і готові допомогти вам.

Не можу погасити мікрозайму що робити?

Що робити якщо не можеш виплатити кредит!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн