Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗУПИНИТИ ВІДСОТКИ ПО КРЕДИТУ

Як не платити відсотки за кредитом – відповідь на це питання часто шукають боржники з мікрозаймів, які усвідомлюють, що тіло кредиту погашати все одно доведеться.

Низькі вимоги до позичальників при річній відсотковій ставці, яка в рази перевищує суму позики, поверхове вивчення умов договору заганяють клієнтів мікрофінансових організацій у «боргову яму». Звільнити себе від сплати відсотків, штрафу, пені можна, довівши, зокрема, неправомірність відповідних пунктів договору.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чи можна не платити відсотки за кредитом

Ситуації, коли взята в МФО сума в кілька тисяч гривень перетворюється на десятки тисяч боргу, трапляються повсюдно. Якщо позика погашається вчасно, проблем не виникає, проте починаючи з першого дня прострочення сума відсотків починає зростати у геометричній прогресії.

Кредитори домагаються виплати боргу через:

 • постійні дзвінки, повідомлення боржнику;
 • продаж боргу колекторам;
 • примусове стягнення (за рішенням суду чи виконавчої написи нотаріуса).

Не сплачувати відсотки за кредитом можна лише, якщо їхнє нарахування незаконне. У разі відкриття виконавчого провадження вимоги кредитора оспорюються у судовому порядку.

До відома! Щоб знайти спосіб, як не платити пені за кредитом, а також відсотки та штрафи, необхідно детально проаналізувати договір. Виявити положення, що суперечать закону, допоможе юрист із кредитів.

Який відсоток за прострочення кредиту

З 1 січня 2021 р. в Україні набули чинності зміни, внесені до Закону «Про споживче кредитування». Відповідно до норм документа договори, які укладаються на суму, що не перевищує мінімальної зарплати, а також на строк до 1 місяця, належать до споживчих.

Відповідно до зазначеного закону, суму відсотків за прострочення споживчого кредиту не може бути змінено у бік погіршення умов для споживача. штраф і пеня, що нараховуються, не можуть перевищувати подвійної суми тіла кредиту. Збільшення розмірів штрафних санкцій за домовленістю сторін заборонено.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Після закінчення терміну кредитування кредитор втрачає право на нарахування відсотків. Щоб не платити відсотки за прострочення кредиту, не погоджуйтесь на прологацію договору.

Чи можна не сплачувати відсотки МФО

Питання про те, як не платити відсотки в МФО, актуальне у разі виникнення у боржника фінансових труднощів. У такому разі варто спробувати пояснити кредитору ситуацію та домовитися про реструктуризацію заборгованості. Однак надання пільгових умов повернення, списання відсотків можливе лише за добровільною згодою мікрофінансової організації. Ще один варіант – отримати кредит на реструктуризацію боргу в іншій фінустанові.

Положення ч. 15 ст. 14 Закону «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей» звільняють від сплати відсотків, неустойки за кредитом військовослужбовців, мобілізованих на особливий період, армійців, які працюють у зоні АТО/ООС.

Важливо! Розглядаючи можливості, як не платити відсотки за позиками у МФО, не варто розраховувати на визнання договору, укладеного онлайн, недійсним. Електронні документи мають таку саму юридичну силу, як і паперові. Зменшити суму виплат можна, лише оспоривши правомірність нарахувань чи довівши свою неплатоспроможність.

Чи можна не платити відсотки за мікрозаймом

Вирішення питання про те, як не платити відсотки за мікрозаймом, залежить від конкретної ситуації. Якщо відсотки та штрафні санкції відповідають нормам законодавства, платити швидше за все доведеться.

Зіткнувшись із порушенням ваших прав, що суперечить закону нарахуванням відсотків, неустойки, неможливістю погасити кредит, зверніться до кваліфікованих юристів компанії «ПІК». Ми допоможемо знайти щадний спосіб виплати проблемної заборгованості, уникнути неприємного спілкування з колекторами, запобігти арешту майна та примусовому стягненню неправомірно нарахованих сум.

Як не платити відсотки за кредитом?

Як зменшити відсотки за мікропозикою!? Чи не платити відсотки за кредитом. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн