Юридична компанія «ПІК»

Як не сплачувати кредит в МФО

В інтернеті можна знайти тисячі статей та інструкцій, як не повертати мікрозайм і взагалі не платити за кредитами. Там же можна прочитати тисячі історій про те, як кредитори і колектори забирають у боржників останнє, викидаючи їх на вулицю і залишаючи без засобів до існування. Розберемося, чи можна насправді не платити борги і не постраждати при цьому.

Законодавство України про повернення кредитів і позик

З точки зору законів України, відповідь на питання, як не платити позики, однозначна – ніяк. Законодавство в рівній мірі захищає права всіх громадян країни. Кредитори – теж громадяни, і їх права захищені. Якщо ви взяли гроші в борг, повернути їх доведеться.

Єдиний варіант повного неповернення – визнати договір кредитування юридично нікчемним. Але для цього в тексті документа повинні бути грубі порушення законів України. Таке відбувається так рідко, що можна вважати можливість повного неповернення боргів неіснуючою.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТИ ЗАКОННО

Чи можна не платити мікрозайм 

Ту ж саму відповідь слід давати на питання про те, як не платити онлайн кредит або мікрозайм. При отриманні позики в МФО, позичальник підписує договір кредитування. При отриманні кредитної картки, він ставить підпис під аналогічним документом. Отримуючи кредит онлайн, позичальник підписує публічну оферту, що, з точки зору закону, рівнозначно підписанню кредитного договору. Таким чином, повністю не оплачувати взяті позики неможливо.

Чи можна не платити відсотки та штрафи по мікропозиці

Інша річ, відповідь на питання, як не платити відсотки МФО. Тут відповідь не така однозначна.

Важливо! Якщо відсотки і штрафи, нараховані на кредит, відповідають законодавству, платити доведеться.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Необхідно провести правовий аналіз кредитного договору. МФО часто додають в договір мікрокредитування умови, що порушують закон, і цим можна скористатися”.

Розрахунок будується на тому, що позичальники не знають своїх прав і не стануть звертатися до юристів і в суд, так як сума позики незначна. Таким чином мікрофінансові організації збільшують свій прибуток. Боржники ж МФО не можуть обслуговувати збільшені в кілька разів заборгованості.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Неправомірні умови договорів можна оскаржити в суді, а нараховані за ними відсотки, штрафи і пені можна списати”.

Перед тим, як не платити відсотки по мікропозикам, обов’язково проконсультуйтеся у юриста. Якщо договір кредитування складено без порушення законів, ваш борг буде збільшуватися, і оплатити його доведеться.

Отже, не платити кредити, незалежно від способу їх отримання, не можна. З’ясуємо, що робити тим, хто потрапив у складну фінансову ситуацію і не має грошей на оплату.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК МОЖНА НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ

Хто допоможе боржнику

Неспроможним позичальникам потрібна юридична допомога. Досвідчений адвокат здатний:

 • Відтягнути прийняття рішення про примусове стягнення боргу на тривалий час, місяці або роки. Це дає можливість знайти кошти на погашення кредиту.
 • Зняти арешти з майна і перешкоджати його конфіскації.
 • Списати неправомірно нараховані відсотки і штрафні санкції.
 • Запропонувати щадні способи погашення кредиту.

Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК. Ліцензія на факторинг у неї є. Компанія 10 років спеціалізується на захисті прав боржників і працює по всій Україні. Не сдавайтесь. Захистити права неспроможного позичальника можливо.

Мікрозайм, онлайн кредит, займ в МФО, захист боржників мікрозаймів. Юридична компанія “ПІК”. Законне позбавлення від боргів і тиску колекторів. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

Як законно не платити кредит? 

Як не платити відсотки по кредиту!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн