Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПОГАСИТИ БОРГИ ЗА КРЕДИТАМИ

Як погасити кредити – це питання особливо актуальне для позичальників, розмір боргу яких значно зріс через нарахування штрафів та пені.

Виконавчий напис нотаріуса, рішення суду – все це може призвести до блокування банківських рахунків та майна, списання фінансів із карток у рамках виконавчого провадження.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як можна погасити кредити

Якщо не знаєте, як можна погасити кредит, спробуйте домовитись із кредитором про зниження суми виплат. У разі виникнення форс-мажору:

 • надішліть до фінансової організації лист з копіями документів, що підтверджують вашу неплатоспроможність;
 • надішліть прохання про закриття кредиту зі знижкою;
 • попросіть надання реструктуризації.

Ще одна можливість зниження розмірів боргу – заперечення кредиторських вимог у судовому порядку, а також можливість погашення заборгованості зі знижкою у колекторів.

До відома! Найкраще погасити борг за кредитом у строк. Не варто робити необачних дій та брати новий кредит для сплати існуючої заборгованості. Це може загнати позичальника у боргову яму.

Як погасити кредит з простроченнями

Як погасити кредити з простроченнями? Щоб виплатити таку позику без залучення колекторів та звернення до суду, боржник має кілька варіантів: мирову угоду зі списанням, виплату всієї заборгованості, реструктуризацію, оплату частинами.

Виплатити позику без відсотків можна за неплатоспроможності та наявності поважних причин. Остаточне рішення щодо списання відсотків приймає фінансова установа.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо у вас є можливість погасити кредит з простроченнями, але кредитор нарахував додаткові непосильні відсотки, зверніться за допомогою до фахівців. Досвідчений адвокат за кредитами допоможе довести неправомірність суми, а в разі потреби захистити права боржника в суді.

Як погасити кредити та борги

Як погасити всі кредити, коли на боржників чиниться психологічний тиск з боку співробітників МФО чи колекторів, відбувається нарахування непомірних відсотків та пені.

Юристи компанії “ПІК” індивідуально підходять до вирішення кожного питання, допомагають розробити грамотну стратегію захисту прав боржника, з’ясувати законність додаткових нарахувань. Заручившись допомогою професіоналів, процедура погашення кредиту пройде набагато легше і навіть за умови оплати послуг юриста, ви залишитеся у виграші!

Як погасити мікрозайми?

Погашення кредиту в МФО. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн