Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПОГАСИТИ БОРГИ ЗА КРЕДИТАМИ

Як погасити кредити – це питання особливо актуальне для позичальників, розмір боргу яких значно зріс через нарахування штрафів та пені.

Виконавчий напис нотаріуса, рішення суду – все це може призвести до блокування банківських рахунків та майна, списання фінансів із карток у рамках виконавчого провадження.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як можна погасити кредити

Якщо не знаєте, як можна погасити кредит, спробуйте домовитись із кредитором про зниження суми виплат. У разі виникнення форс-мажору:

 • надішліть до фінансової організації лист з копіями документів, що підтверджують вашу неплатоспроможність;
 • надішліть прохання про закриття кредиту зі знижкою;
 • попросіть надання реструктуризації.

Ще одна можливість зниження розмірів боргу – заперечення кредиторських вимог у судовому порядку, а також можливість погашення заборгованості зі знижкою у колекторів.

До відома! Найкраще погасити борг за кредитом у строк. Не варто робити необачних дій та брати новий кредит для сплати існуючої заборгованості. Це може загнати позичальника у боргову яму.

Як погасити кредит з простроченнями

Як погасити кредити з простроченнями? Щоб виплатити таку позику без залучення колекторів та звернення до суду, боржник має кілька варіантів: мирову угоду зі списанням, виплату всієї заборгованості, реструктуризацію, оплату частинами.

Виплатити позику без відсотків можна за неплатоспроможності та наявності поважних причин. Остаточне рішення щодо списання відсотків приймає фінансова установа.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо у вас є можливість погасити кредит з простроченнями, але кредитор нарахував додаткові непосильні відсотки, зверніться за допомогою до фахівців. Досвідчений адвокат за кредитами допоможе довести неправомірність суми, а в разі потреби захистити права боржника в суді.

Як погасити кредити та борги

Як погасити всі кредити, коли на боржників чиниться психологічний тиск з боку співробітників МФО чи колекторів, відбувається нарахування непомірних відсотків та пені.

Юристи компанії “ПІК” індивідуально підходять до вирішення кожного питання, допомагають розробити грамотну стратегію захисту прав боржника, з’ясувати законність додаткових нарахувань. Заручившись допомогою професіоналів, процедура погашення кредиту пройде набагато легше і навіть за умови оплати послуг юриста, ви залишитеся у виграші!

Як погасити мікрозайми?

Погашення кредиту в МФО. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн