Юридична компанія «ПІК»

Способи позбавлення від боргів за кредитом

Питання про те, як позбутися від кредиту, турбує громадян України. Людям властиво помилятися в розрахунках і орієнтуватися на те, що доходи будуть рости. На жаль, так трапляється не завжди. Можна втратити роботу, захворіти. Відбувається ще маса подій, які здатні привести до того, що платити стає нічим. Частина позичальників, прагнуть забути про борг, вважаючи, що проблема вирішиться сама. Цього не відбувається, а забути не дозволяють колектори і судові виконавці. З’ясуємо, як позбутися від кредитів і боргів.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД КРЕДИТІВ І БОРГІВ

Методи погашення кредиту

Поки позика офіційно не погашена, на неї триває нарахування штрафів, пені та відсотків на тіло кредиту. Розмір заборгованості постійно збільшується. Кредитори прощати борги не мають наміру і вдаються до методів примусу до розрахунку за законом або до колекторських методів, які за законну межу іноді переступають.

Боржник відповідає за кредитами всім своїм майном. Є можливість, втративши все, залишитися належним. Потрібно думати про те, як позбутися від кредитних боргів.

Стандартний варіант повернення кредиту передбачає своєчасні платежі і погашення боргу до призначеної дати. Виходить це далеко не у всіх позичальників. Доводиться думати про те, як позбутися від кредитів, якщо нема чим платити. Відразу скажемо, що варіант взяття нової позики, який платити наперед неможливо, розглядати не варто. Це шлях до того, щоб остаточно заплутатися в боргах і розоритися. Колектори часто пропонують діяти саме так. Потрібно їм відмовити і звернутися за допомогою до юристів.

Адвокати по боргах, перш ніж відповісти на питання, як позбутися від кредитів, вивчать всі обставини і запропонують один з наступних варіантів, або їх комплекс:

 • Зменшення суми боргу до прийнятних розмірів. Вимоги кредитних договорів, особливо в МФО, часто порушують законодавство. Частину штрафів і пеней можна списати, якщо кредитор подав до суду. Ще один варіант – викуп боргу у кредитора, більшість МФО на це не йдуть, але у колекторів це можливо.
 • Пошук додаткових коштів на оплату заборгованості. Позичальник часто міг би розрахуватися за кредитом, продавши частину власності. Але арешт майна заважає цьому. Адвокати допоможуть зняти арешти або провести переговори з кредитором і домогтися його згоди на рішення проблеми цим способом.
 • Банкрутство. Банкрутство фізичних осіб, порівняно нова, для України процедура. На жаль, здебільшого боржників МФО вона не підходить, процедура банкрутства досить витратна, тільки спочатку потрібно буде заплатити близько 40 000 гривень.

Реструктуризація та рефінансування кредиту можливо теж може бути застосована.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: КРЕДИТИ ЯК ВІД НИХ ПОЗБУТИСЯ

Куди звернутися за допомогою

Юридична компанія ПІК 10 років захищає права проблемних позичальників і відмінно знає, як позбутися від кредиту. Зв’яжіться з юристами ПІК, і вони запропонують варіант виходу з проблемної ситуації.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн