Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД КОЛЕКТОРІВ

 

Колектори переслідують неспроможних боржників і питань про те, як правильно діяти, безліч. Відповімо на питання, які найбільш часто зустрічаються:

Як діють колектори?

Завдання колекторів – змусити боржника швидко розрахуватися. Для цього вони застосовують пряме залякування і психологічний тиск. Колектори постійно нагадують про борг: вкрай часто дзвонять, в тому числі і по ночах, повідомляють про борг родичам, друзям, роботодавцям боржника, приходять до позичальника і залякують.

До відома! Багато їх дій протизаконні, але вони розраховують, що жертва не може себе захистити. Як діють колектори – жорстко, безпринципно, безжально, незаконно.

Як колектори дізнаються номери телефонів родичів?

Колектори рідко вважають себе пов’язаними законодавством. Вони застосовують будь-які, в тому числі і протизаконні методи: вивчають ваші соціальні мережі, купують крадені бази даних, використовують різні методи збору інформації. 

До відома! Серед колекторів багато колишніх працівників поліції і спецслужб, вони активно використовують наявні зв’язки.

Як колектори дізнаються номери телефонів родичів, дуже просто, ми живемо в цифровому світі, якщо у вас є телефон, інтернет і рахунок в банку – це легко.

Як захиститися від дзвінків колекторів?

Можна блокувати номера колекторів, але цей метод малоефективний. Телефонів в країні вистачає, і колектор може зателефонувати з будь-якого з них.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Фіксуйте дзвінки колекторів, їхній час та зміст. Краще застосовувати запис дзвінків. За наявності погроз в ході спілкування звертайтеся до поліції.

Як захиститися від дзвінків колекторів, питання дуже складне, законні методи працюють не ідеально, може допомогти тільки комплекс заходів (скарги і заяви в усі органи влади).

Як покарати колекторів за дзвінки?

Якщо вдасться правильно зафіксувати порушення колекторів в телефонному спілкуванні – їх надзвичайну частоту, нічний час, загрози, можна звернутися в поліцію, домогтися відкриття справи і покарання того, хто телефонував за відповідними статтями адміністративного або кримінального кодексу.

До відома! Домогтися реального покарання дуже складно, але дзвінки припиняться. Як покарати колекторів за дзвінки, є тільки один варіант, заява в поліцію.

Як спілкуватися з колекторами?

З колекторами слід спілкуватися спокійно і без нервів, не загрожуючи і не обіцяючи погасити борг, особливо якщо це не в ваших силах. Вони теж можуть фіксувати розмови і застосовувати допущені правопорушення для додаткового тиску. З іншого боку, піддаватися їх шантажу теж не слід. Коректно, ясно і чітко повідомте їм вимогу припинити протиправні дії і попередьте, що зверніться в поліцію. Як спілкуватися з колекторами і що говорити вам можуть підказати юристи по кредитах.

Як не платити колекторам?

Важливо! Якщо колектори представляють діючу відповідно до законодавства, факторингову компанію, яка купила ваш борг, заплатити їм доведеться. Ховатися вічно – не найкращий варіант.

Інше питання, що розраховані ними штрафи, пені та відсотки часто перевершують допустимі законом норми. Цю частину боргу можна списати. Як не платити колекторам, законно це неможливо у 99% випадків.

Як дізнатися свій борг у колекторів?

Можна запитати у колекторів, але метод ненадійний. Колектори часто завищують суму. Краще звернутися за консультацією до юристів. Адвокат зможе з’ясувати суму боргу і зможе списати частину боргу. Зазвичай для того, щоб дізнатися свій борг у колекторів, нічого робити не треба, колектора вас самі розшукають і повідомлять вам про борг.

Як домовитися з колекторами про викуп боргу?

Переговори про викуп боргу та погашення його зі знижкою колектори ведуть неохоче. Вони самі купили борг зі знижкою і їх заробіток – це різниця між сплаченою і реально отриманою сумою. Але це не означає, що домовитися з ними неможливо взагалі. Переговори потрібно доручити досвідченому адвокату, домовитися самостійно теж можна, але випадків, коли боржника обдурили колектора, дуже багато.

Як правильно сплатити борг колекторам?

Порада юридичної компанії “ПІК”

Ні в якому разі не можна просто передавати гроші представникам колекторських агентств. Факт оплати боргу повинен бути підтверджений гарантійним листом.

Важливо! Краще здійснювати розрахунок через банківські установи, в цьому випадку всі рухи коштів правильно фіксуються. Як правильно сплатити борг колекторам, вам підкаже юрист по кредитах.

При виникненні проблем з колекторами, наполегливо радимо звернутися за юридичною допомогою. Знань і досвіду звичайного громадянина недостатньо для відображення колекторської атаки.

 

Дзвонять колектори, що робити?

Погрози колекторів! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Ярослав

  21.02.2022 в 17:03

  Прострочен кредит в МФО колекторы не дают покоя

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   21.02.2022 в 17:08

   Ярослав, звонки коллекторов в Вашей ситуации неизбежны, если кроме звонков в общении присутствуют угрозы и неэтичное поведение сотрудников МФО – нужно писать жалобу в НБУ. Свяжитесь с нами и опишите проблему подробнее, попробуем помочь.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн