Юридична компанія «ПІК»

Як позбутися від МФО

Неприємна новина про те, що борги потрібно платити, жорстко доводиться кредиторами до проблемних боржників. Власні служби безпеки банків, а також великогабаритні співробітники колекторських агентств, вміють переконливо розповідати про очікуючі боржників неприємності. Питання про те, як законно позбутися кредиту зараз, як ніколи актуальне. Позичальники, здається, вже зрозуміли, що забути про борг не вийде. З’ясуємо, якими способами можна спробувати вирішити проблему заборгованості по кредитах.

Прямий спосіб, як законно позбутися кредиту – своєчасно і в повному обсязі заплатити. Однак над цим питанням замислюються, коли зі своєчасністю справи вже йдуть погано і на телефон дзвонять банкіри, а в двері стукають колектори. Переформулюємо відповідь: заплативши весь борг по кредиту разом зі штрафними санкціями, ви зможете позбутися від боргу абсолютно законно.

Якщо цей варіант неможливий, радимо відповідати на питання, як законно позбутися кредиту, разом з досвідченим юристом компанії, яка практикує в сфері захисту прав позичальників. Методи для цього існують. Перерахуємо деякі з них:

 • Помилки в кредитному договорі та інших документах по кредиту. Порушення законодавства і опротестування договору повністю або в окремих його частинах. Однак не кожен українець зуміє знайти такі помилки в документі, складеним юристом.
 • Викуп кредиту зі знижкою. Щоб повністю погасити кредит за частину його суми, в схемі потрібен посередник – юридична особа (компанія), що має ліцензію на факторинг. Така ліцензія є у київської юридичної компанії ПІК.
 • Списання кредиту. Банки неохоче йдуть на це, але при наявності підстав і досвіду це можливо.

Загалом, якщо грошей, щоб виплатити кредит немає, йдіть до юристів і шукайте рішення проблеми разом з ними.

 Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн