Юридична компанія «ПІК»

Історії боржників за кредитами, ПОМИЛКА №2

Кредит в МФО

Ми продовжуємо писати на тему про типові помилки людей, які взяли мікрокредити або, так звані, позики в МФО. Історії людей які потрапили в боргову яму.

Колекторам вірити не можна

Другою поширеною помилкою наших співвітчизників є “віра на слово”, тому, що говорять колектора, коли вибивають борги по кредиту.

Назвемо найпоширеніші загрози ( “лякалки”) колекторів:

 • Вас посадять у в’язницю
 • У вас заберуть квартиру
 • До вас вже їде виконавець забирати майно
 • Є рішення суду

У більшості випадків у них немає нічого, кредит МФО видає по паспорту і коду, як максимум, це довідка про заробітну плату, якщо ви її не підробили, то боятися кримінальної відповідальності не потрібно.

Квартиру забрати без рішення суду і відкриття виконавчого провадження неможливо. Це довга процедура не на один місяць і вас повинні спочатку викликати в суд, а потім до виконавчої служби.

Як вже говорилося, державний або приватний виконавець нікуди не їздить, для початку він отримує виконавчий лист за рішенням суду і викликає боржника за кредитом в виконавчу службу листом, в якому повідомляє, що відкрито провадження у № рішення суду.

В рідкісних випадках колектора все таки подають в суд, але, навіть якщо воно є, то ні до чого вас не зобов’язує. Якщо було прийнято без вашої участі, його можна оскаржити або подати апеляцію.

Тому не варто стрімголов мчати оформляти новий кредит, щоб розплатитися з простроченням. Вимагайте письмове підтвердження рішень судів, відкриття виконавчих або кримінальних проваджень.

Як захистити свої інтереси

Якщо колектори погрожують вам, тероризують нічними дзвінками, іншими способами порушують ваші права:

 • Фіксуйте всі порушення.
 • Повідомте колекторам про це і бажання подати заяву в поліцію.
 • Запросіть до справи юристів, з компаній, що спеціалізуються на антиколекторної діяльності.
 • Спілкування відразу перейде в конструктивну фазу.


Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн