Юридична компанія «ПІК»

Загрожують колектори форум

Хіт парад пошукових запитів в українському сегменті інтернету скоро очолить: «Чи можуть колектори приїхати додому Україна». Відволікаючись від теми, скажімо, що ні, не можуть. Але все одно приїдуть і не тільки додому, але і до родичів, і на роботу. Їх завдання створити для вас нестерпні умови і змусити знайти кошти будь-яким способом. Часто пропонують піти в іншу мікрофінансову організацію і зайняти там. Ті, хто погоджується на подібні пропозиції, можуть безнадійно потонути в боргах. До них додому прийдуть нові колектори. На порівняно невеликі порушення закону колектори легко йдуть тому, що довести ці порушення складно, а відповідальність за них невелика.

ЧИТАТИ ЩЕ: ФОРУМИ БОРЖНИКІВ МФО

Повернемося до теми коментаря: форум боржників по мікропозик – не те місце, де ви зможете отримати правильну і заслуговуючу довіри інформацію. Справа в тому, що на форумах сидять в основному ваші колеги по нещастю. Деякі з них придумують фантастичні історії, інші дають шкідливі поради. Представлені на форумах і шахраї, що пропонують швидко вирішити проблему за гроші. Після передачі грошей, проблема залишається, а шахраї зникають з вашого поля зору. Вони змінюють нік, і пропонують допомогу наступному боржнику.

Ви зможете отримати на форумі достовірні відповіді на деякі питання, наприклад: де колектори беруть номера телефонів. Свій номер телефону ви залишаєте, коли берете кредит. Номери телефонів родичів і знайомих не складно отримати, відстежуючи вашу активність в соціальних мережах, наприклад. Тобто способів дізнатися телефони більш ніж достатньо. Це вірна відповідь, але ви могли б дати їїі самі, не звертаючись до форуму, а задумавшись на кілька хвилин.

Щоб знайти шляхи реального вирішення боргової проблеми, потрібно звернутися в юридичну компанію, що спеціалізується саме в цьому сегменті ринку юридичних послуг, а не шукати в інтернеті, антиколектор форум боржників. Кожна юридична проблема повинна вирішуватися вузьким фахівцем, так як обсяги різних законодавчих актів великі і вивчити їх всі напам’ять неможливо.

Звернувшись до юристів, ви не отримаєте відповіді на питання: як не платити мікропозику, тому що такої відповіді не існує. Закон на боці кредиторів. Саме тому до вас приїжджають колектори, і це ще не найгірший варіант. Після отримання рішення суду, кредитори почнуть відбирати і розпродавати ваше майно. Юристи потрібні, щоб цього не сталося.

Вивчивши вашу справу, вони запропонують кілька стратегій вирішення проблеми. Зараз часто використовується викуп прав вимоги за кредитом та погашення його зі знижкою.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ФОРУМ БОРЖНИКІВ ПО МІКРОЗАЙМАХ УКРАЇНА

Не чекайте, що борг зникне чарівним способом. Цього не станеться. Займіться реальним вирішенням проблем. На форумах вони не вирішуються.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн