Юридична компанія «ПІК»

Загрожують колектори форум

Хіт парад пошукових запитів в українському сегменті інтернету скоро очолить: «Чи можуть колектори приїхати додому Україна». Відволікаючись від теми, скажімо, що ні, не можуть. Але все одно приїдуть і не тільки додому, але і до родичів, і на роботу. Їх завдання створити для вас нестерпні умови і змусити знайти кошти будь-яким способом. Часто пропонують піти в іншу мікрофінансову організацію і зайняти там. Ті, хто погоджується на подібні пропозиції, можуть безнадійно потонути в боргах. До них додому прийдуть нові колектори. На порівняно невеликі порушення закону колектори легко йдуть тому, що довести ці порушення складно, а відповідальність за них невелика.

Повернемося до теми коментаря: форум боржників по мікропозик – не те місце, де ви зможете отримати правильну і заслуговуючу довіри інформацію. Справа в тому, що на форумах сидять в основному ваші колеги по нещастю. Деякі з них придумують фантастичні історії, інші дають шкідливі поради. Представлені на форумах і шахраї, що пропонують швидко вирішити проблему за гроші. Після передачі грошей, проблема залишається, а шахраї зникають з вашого поля зору. Вони змінюють нік, і пропонують допомогу наступному боржнику.

Ви зможете отримати на форумі достовірні відповіді на деякі питання, наприклад: де колектори беруть номера телефонів. Свій номер телефону ви залишаєте, коли берете кредит. Номери телефонів родичів і знайомих не складно отримати, відстежуючи вашу активність в соціальних мережах, наприклад. Тобто способів дізнатися телефони більш ніж достатньо. Це вірна відповідь, але ви могли б дати їїі самі, не звертаючись до форуму, а задумавшись на кілька хвилин.

Щоб знайти шляхи реального вирішення боргової проблеми, потрібно звернутися в юридичну компанію, що спеціалізується саме в цьому сегменті ринку юридичних послуг, а не шукати в інтернеті, антиколектор форум боржників. Кожна юридична проблема повинна вирішуватися вузьким фахівцем, так як обсяги різних законодавчих актів великі і вивчити їх всі напам’ять неможливо.

Звернувшись до юристів, ви не отримаєте відповіді на питання: як не платити мікропозику, тому що такої відповіді не існує. Закон на боці кредиторів. Саме тому до вас приїжджають колектори, і це ще не найгірший варіант. Після отримання рішення суду, кредитори почнуть відбирати і розпродавати ваше майно. Юристи потрібні, щоб цього не сталося.

Вивчивши вашу справу, вони запропонують кілька стратегій вирішення проблеми. Зараз часто використовується викуп прав вимоги за кредитом та погашення його зі знижкою.

Не чекайте, що борг зникне чарівним способом. Цього не станеться. Займіться реальним вирішенням проблем. На форумах вони не вирішуються.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн