Юридична компанія «ПІК»

Як і хто допоможе рефінансувати мікропозайми Україна

Оголошення «грошова допомога в погашенні кредиту» в Україні можна побачити часто. З’ясуємо, чи дійсно можлива така допомога і наскільки вона законна.

Що значить закрити кредит

Закриття кредиту означає, що у кредитора відсутні юридично обґрунтовані можливості пред’являти фінансові або майнові претензії до позичальника. Домогтися цього можна трьома способами:

 • Повністю розрахувавшись за кредитом.
 • Отримавши рішення суду про визнання договору кредитування юридично нікчемним.
 • Погасивши кредит на пільгових умовах після виплати частини наявного боргу.
 • Перший варіант вирішення проблеми для неспроможних позичальників виключений. Другий і третій варіанти вимагають юридичних знань і досвіду роботи в борговій сфері. Без допомоги юристів вирішити проблему неможливо. Якщо оголошення «грошова допомога в погашенні кредиту» лунають із боку МФО, це пропозицію взяти ще один кредит і ще глибше загрузнути в боргах. Якщо від фізичних осіб, кредитних брокерів, швидше за все ви маєте справу з шахраями.

Куди звернутися за допомогою

Компанія ПІК закриває кредити своїх клієнтів вже п’ять років. У неї є ліцензія на факторинг, без якої схема погашення кредиту зі знижкою неможлива. Крім закриття кредитів, юристи компанії здатні запропонувати і інші варіанти полегшення проблем неспроможних позичальників. Наприклад, за допомогою судових вивертів, процес вилучення майна боржників можна розтягнути на роки.

Юристи ПІК уважно вивчать проблему і запропонують варіанти її вирішення. При наявності зачіпок в договорі кредитування, що дозволять опротестувати його в суді цілком або частково, це буде зроблено. Зверніться в ПІК, і вам допоможуть. Ми дійсно закриваємо кредити.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн