Юридична компанія «ПІК»

ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ УКРАЇНА

Відразу скажемо, якщо не платити онлайн кредит, то «боргові ями» – спеціальні в’язниці, в яких неспроможних боржників тримають до повного погашення позик, в Україні закриті за указом від 7 березня 1879 року. Не передбачена законодавством і відповідальність за несплату кредиту в Україні, пов’язана з позбавленням волі і перебуванням в місцях позбавлення волі для кримінальників. Деякі боржники вважають, що немає позбавлення волі – не доведеться і відповідати, і не платять за взятими зобов’язаннями. Така позиція хибна і може привести до вкрай неприємних для боржника наслідків.

Відповідальність за несплату кредиту в Україні передбачає обов’язкову сплату боргу за рахунок майна боржника. Українське законодавство захищає права всіх фізичних та юридичних осіб, а не тільки позичальників. Кредитори, які видали позики, мають право вимагати їх повернення. Держава ж забезпечує умови, при яких борги доведеться заплатити.

Відповідальність, якщо не платити по кредиту в Україні поширюється на все майно боржника. Тобто, після винесення судом рішення про про примусове стягнення боргу, виконавча служба заарештує все майно неспроможного позичальника. Ті, хто беруть заставні кредити і вважають, що максимум, чим вони ризикують – запорука, глибоко помиляються. Виконавці погашають кредити, розпродаючи майна боржника, до тих пір, поки вимоги кредиторів не будуть виконані в повному обсязі. Якщо позичальник, наприклад, купив квартиру в 2007-2008 році на піку цін, то тепер вона коштує значно дешевше, що ніяк не відбивається на сумі боргу.

Втратити все майно і залишитися боржником, якщо не платити по кредиту- це не міф, а обгрунтована законами перспектива. Проблему виплати кредиту необхідно вирішити, погасивши його. Зверніться в юридичні компанії, що захищають права позичальників. Там підкажуть, що робити для цього.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн